Odakle toliko ljubitelja Azije u Srbiji?

Bunanubs

Zainteresovan član
Poruka
312
Nije samo politika u pitanju.

Nego i
usvajanje kulturnih obrazaca odatle.

Na sve strane nicu razni azijski restorani i prodavnice hrane tipa k-food. Kineske butike da i ne spominjem ili india shopove.

Zatim razni k-popovi i j-popovi, razne azijske serije, novele i filmovi, kojekakve kineske nove godine, konfucije instituti za ispiranje mozga, masovna putovanja u razne Bangkoke, Kuala Lumpure, Singapure, Dubaije, Sangaje, Pekinge, Tokija..... kao i manga, anime.

Ovo se jednako odnosi i na patriote i na gradjanski opredeljene.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Nije samo politika u pitanju.

Nego i
usvajanje kulturnih obrazaca odatle.

Recimo, sve vise ljudi zdere li zdere one njihove gadosti, narocito mladi.

Na sve strane nicu razni azijski restorani i prodavnice hrane tipa k-food. Kineske butike da i ne spominjem.

Zatim razni k-popovi i j-popovi, kojekakve kineske nove godine, konfucije instituti za ispiranje mozga, masovna putovanja u razne Bangkoke, Kuala Lumpure, Singapure, Dubaije, Sangaje, Pekinge, Tokija..... kao i manga, anime i ostale stupidarije.

Ovo se jednako odnosi i na patriJote i na gradjanski opredeljene.
Можда зато што кад се упореди са гадостима које добијамо из германске Европе схватамо да је источна култура мање зло од данашње западне културе?
 
Nije samo politika u pitanju.

Nego i
usvajanje kulturnih obrazaca odatle.

Recimo, sve vise ljudi zdere li zdere one njihove gadosti, narocito mladi.

Na sve strane nicu razni azijski restorani i prodavnice hrane tipa k-food. Kineske butike da i ne spominjem ili india shopove.

Zatim razni k-popovi i j-popovi, razne azijske serije, novele i filmovi, kojekakve kineske nove godine, konfucije instituti za ispiranje mozga, masovna putovanja u razne Bangkoke, Kuala Lumpure, Singapure, Dubaije, Sangaje, Pekinge, Tokija..... kao i manga, anime i ostale stupidarije.

Ovo se jednako odnosi i na patriJote i na gradjanski opredeljene.
Шаоми телефон у руци, шаоми робот усисивач, шаоми пречишћивач ваздуха ... па технолошка глобализација долази из Азије.
 
Шаоми телефон у руци, шаоми робот усисивач, шаоми пречишћивач ваздуха ... па технолошка глобализација долази из Азије.
Niksona i kisindzera je trebalo otrovnom injekcijom za veleizdaju, kao i razne plutokrate kojima je zinulo da profitiraju na dzaba radnoj snazi.
 
Opet neke frustracije.
Занимљиво кад се помене запад онда су то фрустрације, а кад се исказује расна и културна нетрпељивост и мржња са твоје стране према истоку онда је то прихватљиво?
 
Nije samo politika u pitanju.

Nego i
usvajanje kulturnih obrazaca odatle.

Recimo, sve vise ljudi zdere li zdere one njihove gadosti, narocito mladi.

Na sve strane nicu razni azijski restorani i prodavnice hrane tipa k-food. Kineske butike da i ne spominjem ili india shopove.

Zatim razni k-popovi i j-popovi, razne azijske serije, novele i filmovi, kojekakve kineske nove godine, konfucije instituti za ispiranje mozga, masovna putovanja u razne Bangkoke, Kuala Lumpure, Singapure, Dubaije, Sangaje, Pekinge, Tokija..... kao i manga, anime i ostale stupidarije.

Ovo se jednako odnosi i na patriJote i na gradjanski opredeljene.
Otkriću ti jednu tajnu.
Evropa je poluostrvo Azije.
 
Nije samo politika u pitanju.

Nego i
usvajanje kulturnih obrazaca odatle.

Recimo, sve vise ljudi zdere li zdere one njihove gadosti, narocito mladi.

Na sve strane nicu razni azijski restorani i prodavnice hrane tipa k-food. Kineske butike da i ne spominjem ili india shopove.

Zatim razni k-popovi i j-popovi, razne azijske serije, novele i filmovi, kojekakve kineske nove godine, konfucije instituti za ispiranje mozga, masovna putovanja u razne Bangkoke, Kuala Lumpure, Singapure, Dubaije, Sangaje, Pekinge, Tokija..... kao i manga, anime i ostale stupidarije.

Ovo se jednako odnosi i na patriJote i na gradjanski opredeljene.
Zato sto su oni jedna od retkih preostalih autenticnih civilizacija.Zapad je izuzev Italije i Spanije,besmisleni bezvredan u svakom smislu.Taj trend nije samo kod nas vec i mladi i stari evropljani se masovno sele i zele da zive u jugoistocnoj Aziji.Jedino me je strah da ce doneti tu njihovu dosadu iz Evropa i tamo.
 

Back
Top