Odakle SNS pare za masivnu kampanju kada se sve zna?

izuzetan

Aktivan član
Poruka
1.518
A odakle SNS-u kao politickoj partijici (a sve partije su neprofitne organizacije po zakonu) toliko para da kupe pretpostavljam nekoliko stotina hiljada kapa i isto toliko odece partijske, takozvane SNS uniforme? Ja kolko znam ministri i ostali SNS kadrovi u vlasti nemaju privatne firme svoje oni imaju cinovnicku platicu malo vecu od 1000 evra mesecno. A i da neki i imaju privatne firmice mora da se te donacije prijave ako su vece od 40 000 dinara i da se zavedu u firmama i da se plati porez??? A kolko znam nema nikakve evidencije donatora. Da li su to pare iz budzeta koje svi mi placamo za hiljade i hiljade odevnih predmeta stranackih takozvanih uniformi SNS stranackih? Evo pogledajte sve crno na belo.

A kad se malo procacka evo dokaza da su za uniforme date pare iz javnih kasa koje svi placamo preko poreza: "- Odlukom Predsednika Gradske opštine Rakovica br 52/19 od 5.10.2019. godine pokrenut je postupak javne nabavke male vrednosti koja se odnosi na nabavku dobara, "Nabavka radne odeće za zaposlene", procenjene vrednosti do 2.500.000,00 dinara bez PDV, stoji u izveštaju." a sa linka
https://www.espreso.co.rs/vesti/pol...jacima-sad-je-sve-mnogo-jasnije-ili-nije-foto

277578916_5055667357864829_5542153411548216875_n.jpg


0302FoNet-992x560.jpg


KO JE KUPIO SNS uniforme: https://www.espreso.co.rs/vesti/pol...jacima-sad-je-sve-mnogo-jasnije-ili-nije-foto

729153_sns_ls.jpg
 
Poslednja izmena:
Ja da ti objasnim?? Šta misliš kako to znam.. jednostavno to je zakonski pokriveno u svim demokratskim višepartijskim državama.
aaaa to je rtvoja pretpostavljka jer verujes da nisu iz budzeta. Epa pogledaj gornji link ljudi vec istrazivali i dosli do zakljucka da su te pare iz nasih poreza evo link gde ljudi istrazivali: https://www.espreso.co.rs/vesti/pol...jacima-sad-je-sve-mnogo-jasnije-ili-nije-foto

I zapazi na tom linku pise "MALE VREDNOSTI" a cifra je 2 500 000 dinara . Sta li je njima mnogo kad je ta ogromna cifra njima mala sumica
 
Ma daleko si iza toga da znaš kako funkcionišu političari.. može predsjednik neke opštine kao taj ako zaključi da će ta politička partija i opcija imati dobrobit za njegovu opštinu. ili razni donatori, finansijeri, darodavci.. sve po zasluzi.. tj, neće je dati onima koji nisu na vlasti mada i oni imaju svoje izvore.
Kao što je to sada slučaj sa SNS takvih dešavanja ima i u svim ostali p.partijama. Ok?
Dakle, ništa novo, ništa senzacionalno, ništa protiv pravno,.,, sasvim normalno baš kao i u Americi :hahaha:
 
isto odakle im po 5000 za glas!

i za opne paketice koje dele simpatizerima, u kojima su VINO VUCIC 0.75DCL , 200 G KAFE, RATLUK, COKOLADICA EURO BLOK MALA, SA SVE NATPISIMA SNS, BLOKCE UPALJAC I NOTES SA SLIKOM DRAGOG NAM PRECEDNIKA!

iz nasih dzepova odakle bi bilo...

e srbijo jadna li si...

Iz naših džepova u naše ruke.. za Srbiju koja će da napreduje, da s egradi a ne za lopove i pljačkaše Srbije.. čast izuzecima.
 
isto odakle im po 5000 za glas!

i za opne paketice koje dele simpatizerima, u kojima su VINO VUCIC 0.75DCL , 200 G KAFE, RATLUK, COKOLADICA EURO BLOK MALA, SA SVE NATPISIMA SNS, BLOKCE UPALJAC I NOTES SA SLIKOM DRAGOG NAM PRECEDNIKA!

iz nasih dzepova odakle bi bilo...

e srbijo jadna li si...
Update - испред школа, дежурали су појединци који су носили оловку и нудили људима ту оловку. Ко гласа са том оловком, добије 2000 динара (избори 2020).
Мала смо ми држава, све се зна.
 
Update - испред школа, дежурали су појединци који су носили оловку и нудили људима ту оловку. Ко гласа са том оловком, добије 2000 динара (избори 2020).
Мала смо ми држава, све се зна.
davali su 3000 sada 5000
 
A odakle SNS-u kao politickoj partijici (a sve partije su neprofitne organizacije po zakonu) toliko para da kupe pretpostavljam nekoliko stotina hiljada kapa i isto toliko odece partijske, takozvane SNS uniforme? Ja kolko znam ministri i ostali SNS kadrovi u vlasti nemaju privatne firme svoje oni imaju cinovnicku platicu malo vecu od 1000 evra mesecno. A i da neki i imaju privatne firmice mora da se te donacije prijave ako su vece od 40 000 dinara i da se zavedu u firmama i da se plati porez??? A kolko znam nema nikakve evidencije donatora. Da li su to pare iz budzeta koje svi mi placamo za hiljade i hiljade odevnih predmeta stranackih takozvanih uniformi SNS stranackih? Evo pogledajte sve crno na belo.

A kad se malo procacka evo dokaza da su za uniforme date pare iz javnih kasa koje svi placamo preko poreza: "- Odlukom Predsednika Gradske opštine Rakovica br 52/19 od 5.10.2019. godine pokrenut je postupak javne nabavke male vrednosti koja se odnosi na nabavku dobara, "Nabavka radne odeće za zaposlene", procenjene vrednosti do 2.500.000,00 dinara bez PDV, stoji u izveštaju." a sa linka
https://www.espreso.co.rs/vesti/pol...jacima-sad-je-sve-mnogo-jasnije-ili-nije-foto

277578916_5055667357864829_5542153411548216875_n.jpg


0302FoNet-992x560.jpg


KO JE KUPIO SNS uniforme: https://www.espreso.co.rs/vesti/pol...jacima-sad-je-sve-mnogo-jasnije-ili-nije-foto

729153_sns_ls.jpg

Pa reketiraju celu državu; kako odakle.
 

Back
Top