ODAKLE PRAVO SRPSKIM POLITICARIMA DA NAS BRUKAJU VISE..??

paja1408

Buduća legenda
Poruka
34.639
vidite li gradjani srbije kolika je nasa bruka..?? dokle ce nas vise politicari brukati i kaljati..?? dokle vise tolika kompromitacija..?? sta je to toma hteo - a sta je dobio..??SRBIJA NE ZASLUZUJE OVAKVE POLITICARE KOJI VEDRE I OBLACE U SRBIJI...nama neprijatelj ne treba...ceo vek sami sebe pobedjujemo...
 
Poslednja izmena od moderatora:
Право смо им дали ми јер ћутимо.


Седиш у кафани ,прође неки дрипац ,намерно те очеше, ти ћутиш ,

он опет прође ал те сад повуче, за уво ти ћутиш,

прође повуче те за косу ,ћутиш ,

приђе пребијете ти ћутиш не браниш се,

онда он дође код тебе кући и уради шта год оће.јер ти ћутиш.



А сад мало другачија сцена , прође очеше те дришац намерно, ти скочиш и реагујеш ,он се одма извињава и буде најбољи у целој кафани.



Е то нама треба, да народ одреагује , да покаже да немогу да га газе ,

онда ће чак и најгори политичари бити онакви какви треба да буду ,јер знају да их у супротном чека реакција народа.



НАМА ЈЕ ПОТРЕБНО ДА НАРОД И ПОЈЕДИНАЦ СХВАТЕ ДА ИМАЈУ МОЋ И ДА СВЕ ПОЧИВА У ЊИХОВИМ РУКАМА
 
Poslednja izmena od moderatora:
Право смо им дали ми јер ћутимо.


Седиш у кафани ,прође неки дрипац ,намерно те очеше, ти ћутиш ,

он опет прође ал те сад повуче, за уво ти ћутиш,

прође повуче те за косу ,ћутиш ,

приђе пребијете ти ћутиш не браниш се,

онда он дође код тебе кући и уради шта год оће.јер ти ћутиш.



А сад мало другачија сцена , прође очеше те дришац намерно, ти скочиш и реагујеш ,он се одма извињава и буде најбољи у целој кафани.



Е то нама треба, да народ одреагује , да покаже да немогу да га газе ,

онда ће чак и најгори политичари бити онакви какви треба да буду ,јер знају да их у супротном чека реакција народа.



НАМА ЈЕ ПОТРЕБНО ДА НАРОД И ПОЈЕДИНАЦ СХВАТЕ ДА ИМАЈУ МОЋ И ДА СВЕ ПОЧИВА У ЊИХОВИМ РУКАМА

odlicno receno...
 
Poslednja izmena od moderatora:
Немају они образ да би знали шта је брука.
Њихов је лични интерес да опљачкају све што се може, рекао сам већ - даску са цв шоља док не поскидају, неће да се смире.
Ја чекам неке нове људе, то ми је нада, ал они никако да дођу.
 
Право смо им дали ми јер ћутимо.


Седиш у кафани ,прође неки дрипац ,намерно те очеше, ти ћутиш ,

он опет прође ал те сад повуче, за уво ти ћутиш,

прође повуче те за косу ,ћутиш ,

приђе пребијете ти ћутиш не браниш се,

онда он дође код тебе кући и уради шта год оће.јер ти ћутиш.



А сад мало другачија сцена , прође очеше те дришац намерно, ти скочиш и реагујеш ,он се одма извињава и буде најбољи у целој кафани.



Е то нама треба, да народ одреагује , да покаже да немогу да га газе ,

онда ће чак и најгори политичари бити онакви какви треба да буду ,јер знају да их у супротном чека реакција народа.



НАМА ЈЕ ПОТРЕБНО ДА НАРОД И ПОЈЕДИНАЦ СХВАТЕ ДА ИМАЈУ МОЋ И ДА СВЕ ПОЧИВА У ЊИХОВИМ РУКАМА

Mile, u politici te tvoje alfa muzijak fore i poredjenja mogu da prolaze samo u medjunarodnim odnosima, i to jedino ako si neka bitna drzava. U svim ostalim slucajevima treba da koristis poredjenja gde je mozak ono sto je najbitnije, a ne 'ja sam glavna faca u kraju' testosteron.
 
Covek moze samo SEBE da obruka, ovo sto rade politicari (mislim pre svega na one na vlasti) mene ugrozava.
Mene je ugrozio ministar Obradovic, da ramljem na obe noge, ugrozile me cene u prodavnicama, racuni za struju i ostale dazbine, ja sam strajkovala, isla na proteste, nije pomoglo. Jednom mogu sve, svima ne mogu nista, ali svi ne misle isto. Od strahote u kojoj smo ubedaceni i prosjackog stapa koj nam svakog dana uvaljuju, nekima je vaznije da li je Toma popio vode ili pojeo nesto. Dokle god bude tako, bice i ovako.
Dokle god u tudjem oku vidimo trun u svom ni balvan, tako ce biti

. Sto rece Tihi dole na jednoj temi, nesto mi dodje i milo. Svi bi nesto da menjaju ali da dupetom ne mrdnu. Tako nam i ide. Ja sam mozda jedna od srecnica koja ima gde da poseje i odgaji, pa mi Obradovic nije naudio koliko je mislio da hoce, hranicu se sejanjem i odgajanjem toga sto imam, kad mi Obradovic malo udeli, platicu racune, ali sta cete vi koji niste u istoj prilici?
I opet ja saltam Srbijom, i opet bivam napadana i blacena, molim, izvolite sad vi malo.
Ako vam je dobro, nista!
 
vidite li gradjani srbije kolika je nasa bruka..?? dokle ce nas vise politicari brukati i kaljati..?? dokle vise tolika kompromitacija..?? sta je to toma hteo - a sta je dobio..??SRBIJA NE ZASLUZUJE OVAKVE POLITICARE KOJI VEDRE I OBLACE U SRBIJI...nama neprijatelj ne treba...ceo vek sami sebe pobedjujemo...

Наравно да народ и Србија ЗАСЛУЖУЈУ БОЉЕ ПОЛИТИЧАРЕ... али ови који су ГОРИ толико су се зацарили и толико су све блокирали да и ако се појави било ко КОЈИ ЈЕ БОЉИ - одмах га ућуткају или склоне...

Што се Томе и Аце тиче - НИКАДА ИМ НИСАМ ВЕРОВАО и заиста не разумем људе који се куну данас у Тому у човека који је целих 18 година БИО РАМЕ УЗ РАМЕ СА ШЕШЕЉЕМ А ДАНАС О ЊЕМУ СВЕ НАЈГОРЕ... Аца је чак рекао да је Шешељ МОНСТРУМ - е па добро, нека је и монструм, али мене интересује ДА ЛИ БИЛО КО НОРМАЛАН МОЖЕ БИЛО ШТА ВЕРОВАТИ ТОМИ И АЦИ КАДА ЈЕ ЊИМА БИЛО ПОТРЕБНО 18 ЦЕЛИХ ГОДИНА ДА СХВАТЕ ДА СУ ТОТАЛНО ПРОМАШИЛИ И ДА СУ БИЛИ У ЗАБЛУДИ - ДА СУ ПОГРЕШИЛИ.

Значи и Тома и Аца - НЕМАЈУ БИЛО КАКВУ СПОСОБНОСТ ПРОЦЕНЕ НИ ЉУДИ НИ СИТУАЦИЈЕ - и заиста би било трагично да тако неспособни људи дођу на власт.
 
Наравно да народ и Србија ЗАСЛУЖУЈУ БОЉЕ ПОЛИТИЧАРЕ... али ови који су ГОРИ толико су се зацарили и толико су све блокирали да и ако се појави било ко КОЈИ ЈЕ БОЉИ - одмах га ућуткају или склоне...

Што се Томе и Аце тиче - НИКАДА ИМ НИСАМ ВЕРОВАО и заиста не разумем људе који се куну данас у Тому у човека који је целих 18 година БИО РАМЕ УЗ РАМЕ СА ШЕШЕЉЕМ А ДАНАС О ЊЕМУ СВЕ НАЈГОРЕ... Аца је чак рекао да је Шешељ МОНСТРУМ - е па добро, нека је и монструм, али мене интересује ДА ЛИ БИЛОКО НОРМАЛАН МОЖЕ БИЛО ШТА ВЕРОВАТИ ТОМИ И АЦИ КАДА ЈЕ ЊИМА БИЛО ПОТРЕБНО 18 ЦЕЛИХ ГОДИНА ДА СХВАТЕ ДА СУ ТОТАЛНО ПРОМАШИЛИ И ДА СУ БИЛИ У ЗАБЛУДИ - ДА СУ ПОГРЕШИЛИ.

Значи и Тома и Аца - НЕМАЈУ БИЛО КАКВУ СПОСОБНОСТ ПРОЦЕНЕ НИ ЉУДИ НИ СИТУАЦИЈЕ - и заиста би било трагично да тако неспособни људи дођу на власт
.


:ok:...

(Ma bre ni skolu nemaju, ni plan ni program, nista!)
 
Kukam zbog onih koji NEMAJU, sto ne znaci da ja imam koliko mi je potrebno, ali se snalazim. Neki ne mogu, nemaju prilike, nemaju mogucnosti, a ja nisam SEBICNA OSOBA, sto bi rekao pesnik: Mene sve rane moga roda bole!

Primecujem da nemam svaki cas neku poslasticu kao nekad, da gledam da kupim cipele koje su me nekad kostale mnogo vise, da krecim sama, da...Jedino detetu ne uskracujem , ali, znam da ima dece koja nemaju ni za mleko, i to me boli. Ne bih bila srecna da na Uskrs moja trpeza bude bogata (objektivno i nece), a da necije dete nema ni uskrsnje jaje.Ukuvacu dovoljno da razdelim, i sve sto cinim za druge, necu pisati ovde, onda bi to bilo hvaljenje a ne pomoc, najmanje bih zelela da to bude milostinja. Ljudi imaju ponosa, manjka im hrabrosti.

Sebicnost nije moje drugo ime, i zbog toga cu i dalje "kukati", kukaju i drugi i sede, ja bar pokusavam:cool:
 
Kukam zbog onih koji NEMAJU, sto ne znaci da ja imam koliko mi je potrebno, ali se snalazim. Neki ne mogu, nemaju prilike, nemaju mogucnosti, a ja nisam SEBICNA OSOBA, sto bi rekao pesnik: Mene sve rane moga roda bole!

Primecujem da nemam svaki cas neku poslasticu kao nekad, da gledam da kupim cipele koje su me nekad kostale mnogo vise, da krecim sama, da...Jedino detetu ne uskracujem , ali, znam da ima dece koja nemaju ni za mleko, i to me boli. Ne bih bila srecna da na Uskrs moja trpeza bude bogata (objektivno i nece), a da necije dete nema ni uskrsnje jaje.Ukuvacu dovoljno da razdelim, i sve sto cinim za druge, necu pisati ovde, onda bi to bilo hvaljenje a ne pomoc, najmanje bih zelela da to bude milostinja. Ljudi imaju ponosa, manjka im hrabrosti.

Sebicnost nije moje drugo ime, i zbog toga cu i dalje "kukati", kukaju i drugi i sede, ja bar pokusavam:cool:

Интернет фајтом? :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 
Наравно да народ и Србија ЗАСЛУЖУЈУ БОЉЕ ПОЛИТИЧАРЕ... али ови који су ГОРИ толико су се зацарили и толико су све блокирали да и ако се појави било ко КОЈИ ЈЕ БОЉИ - одмах га ућуткају или склоне...

Што се Томе и Аце тиче - НИКАДА ИМ НИСАМ ВЕРОВАО и заиста не разумем људе који се куну данас у Тому у човека који је целих 18 година БИО РАМЕ УЗ РАМЕ СА ШЕШЕЉЕМ А ДАНАС О ЊЕМУ СВЕ НАЈГОРЕ... Аца је чак рекао да је Шешељ МОНСТРУМ - е па добро, нека је и монструм, али мене интересује ДА ЛИ БИЛО КО НОРМАЛАН МОЖЕ БИЛО ШТА ВЕРОВАТИ ТОМИ И АЦИ КАДА ЈЕ ЊИМА БИЛО ПОТРЕБНО 18 ЦЕЛИХ ГОДИНА ДА СХВАТЕ ДА СУ ТОТАЛНО ПРОМАШИЛИ И ДА СУ БИЛИ У ЗАБЛУДИ - ДА СУ ПОГРЕШИЛИ.

Значи и Тома и Аца - НЕМАЈУ БИЛО КАКВУ СПОСОБНОСТ ПРОЦЕНЕ НИ ЉУДИ НИ СИТУАЦИЈЕ - и заиста би било трагично да тако неспособни људи дођу на власт.

Koliko sam cula i videla, mngo vise seseljevci pljuju Tomu i Acu, a nek dodje sposobni Kostunica ako ga narod izabere, ja nemam nista protiv.
Narodna je (kazu) i Bozija, hoce li uspeti, pa izbori ce pokazati, da nisu nista ucinili da se ukljuce u proteste i zatraze izbore, nisu, hoce na tacni jer su navikli, udavaca koja ceka ko ce joj pruziti ruku a da je bogatija od one druge. Pa, ko voli- nek izvoli!
 
:ok:...

(Ma bre ni skolu nemaju, ni plan ni program, nista!)

А што је најгоре у целој ствари може све ово бити и обична фарса, циркус ПОВЛАЧЕЊЕ НАРОДА ТАМО-АМО НА ПРОТЕСТЕ (И ТО ПЛАЋЕН И ПРЕВОЗ И ТОПЛИ ОБРОК) Е, ДА БИ НАРОД ИСТРОШИО И ЈЕДНОСТАВНО ИЗДУВАО НЕГАТИВНУ ЕНЕРГИЈУ, ЗНАЧИ ДА ДОЛАЗЕ ДА ПРОТЕСТВУЈУ А ДА СЕ НИШТА, АМА БАШ НИШТА НЕ ПРОМЕНИ --- и да на крају ДС и СНС буду у коалицији... има и таквих претпоставки...
 
Poslednja izmena:
А што је најгоре у целој ствари може све ово бити и обична фарса, циркус ПОВЛАЧЕЊЕ НАРОДА ТАМО-АМО НА ПРОТЕСТЕ (И ТО ПЛАЋЕН И ПРЕВОЗ И ТОПЛИ ОБРОК) Е, ДА БИ НАРОД ИСТРОШИО И ЈЕДНОСТАВНО ИЗДУВАО НЕГАТИВНУ ЕНЕРГИЈУ, ЗНАЧИ ДА ДОЛАЗЕ ДА ПРОТЕСТВУЈУ А ДА СЕ НИШТА, АМА БАШ НИШТА НЕ ПРОМЕНИ --- и да на крају ДС и СНС буду у коалицији... има и таквих претпотавки...

Nisu to pretpostavke, to ce 100% da se desi ako DSS i radikali ne preduzmu nesto.

Medjutim, mene cudi zasto oni cute...:think:
 
Bez uvrede, ali meni je zaista dosta 'dusebriznika".

Onaj koji stvarno nema, on vise i ne kuka.

Tako da svako "kukanje" dodje kao sprdnja od strane drugih. Mislite o tome.
Bez uvrede, meni je dosta tebe, ali mi se uporno motas "pod" nogama, a ja cu pisati i dalje i kukati, niko mi ne moze zabraniti. Ja sam lepo napisala koliko sam redukovala sopstveni standard, ali, draga moja za ostalo se trazi i RAD, nista ne nice iz panja, a meni nije tesko niti sramotno da radim.
Mnogima nije, ali nemaju ono sto ja nisam samo zaradila nego nasledila. Mogla sam da ne nasledim, islo bi teze, a mozda nikako!
 
Bez uvrede, meni je dosta tebe, ali mi se uporno motas "pod" nogama, a ja cu pisati i dalje i kukati, niko mi ne moze zabraniti. Ja sam lepo napisala koliko sam redukovala sopstveni standard, ali, draga moja za ostalo se trazi i RAD, nista ne nice iz panja, a meni nije tesko niti sramotno da radim.
Mnogima nije, ali nemaju ono sto ja nisam samo zaradila nego nasledila. Mogla sam da ne nasledim, islo bi teze, a mozda nikako!

Ti semotas oko mojih nogu, al'nema veze.

Da nisi nasledila, gospodjo/ice, ne bi islo nikako! I ne bi kukala.

Ne treba mi da ti i slicni "kukate" za mene, hvala.
 

Back
Top