Odakle nam tolika struja?

Mislim da je strategija da se sagradi par stotina manjih nuklearki koje bi pravile struju za lokalnu zajednicu. Koliko je to sigurno nek strucnjaci odluce.
Знате колико мајки је изгубило бебе (спонтани побачаји) у Србији зато што 26.4.1986.нису рекли да се десио Чернобиљ већ тек 1.5.1986.,на пример жена познатог цинцара адвоката који је то рекао у неком интервјуу а многи су ћутали.
Знате ли да је и дан данас подручје око Чернобиља радиоактивно јер иако су ставили куполу преко земљиште је екстремно опасно,вода,вегетација,животиње ама баш све.
Свест о опасности се стиче знањем а да се не понови не требају нам.


Вештачка интелигенција јесте тотална контрола("паметни" телефони,"паметни" фрижидери,врата,станови,куће,телевизори који заправо надзиру кориснике)генерише је ово из наслова.
Као да се заглупљује светска популација (некада су се бројеви позивни и остали знали напамет,датуми а данас ништа или скоро ништа код већине).
 
Poslednja izmena:

Back
Top