Quantcast

Odaberite pravu dvanaestoricu za zlato u Kini

Poruka
3.449
Ko su po vama 12 KANDIDATA ZA KINU????

Plejmejkeri

1. Miloš Teodosić

2. Vasa Micić

3. Stefan Jović

Bekovi

4. Dragan Milosavljević

5. Bogdan Bogdanović

6. Nemanja Nedović

7. Marko Gudurić

Niska krila

8. Marko Simonović

9. Vladimir Lučić

10. Dejan Todorović

11. Nikola Kalinić

Visoka krila

12. Milan Mačvan

13. Nemanja Bjelica

14. Nikola Jokić

15. Stefan Jelovac

Centri

16. Boban Marjanović

17. Miroslav Raduljica

18. Nikola Milutinov

19. Ognjen Kuzmić

Po meni prvo treba precrtati Raduljicu covek veze nema a i Kuzmic je tanak. Onda Macvan je tanak a narocito Stefan Jelovac. Od ostalih petog koga ne treba voditi je Marko Simonovic jer labav je i on

Poslednja izmena:

coco bill

Poznat
Poruka
7.570
Evo startne petorke po meni a i to su najbolji igraci trenutno koje srbija ima:

1. Milos Teodosic
2. Bogdan Bogdanovic
3. Nikola Jokic
4. Nemanja Bjelica
5. Nikola Milutinov

A klupa je:

6. Vasa Micić
7. Nemanja Nedović
8. Marko Gudurić
9. Vladimir Lučić
10. Nikola Kalinić
11. Milan Mačvan
12. Boban Marjanović
Mislim da u timu neće biti Mačvana jer je dugo bio van takmičarskog ritma zbog povrede. Verovatno će ga zameniti Simonović, Raduljica ili Jović.
U ovoj tvojoj prvoj petorci bih jedino stavio Kalinića umesto Milutinova. Prvenstveno zbog odbrane jer Kalina može da pokrpi sve rupe u odbrani, a njegov smisao za utrčavanje u prazan prostor je skoro pa idealan za pas-igru koju Jokić igra u Denveru.

Sotir zvani djubre

Veoma poznat
Poruka
14.113
Teodosic
Bogdanovic
Kalinic
Bjelica
Jokic

Jovic
Micic
Guduric
Nedovic
Milosavljevic ili Lucic
Marjanovic
Raduljica ili Milutinov

To je najbolje sto imamo. Milosavljevic/Lucic, Nedovic i Raduljica/Milutinov su igraci koji ne bi dobijali prakticno vise od par minuta po utakmici. Dok bi Teodosic, Bogdanovic, Kalinic, Bjelica, Jokic, Jovic, Micic, Guduric i Marjanovic bili nasa kicma i uzdanica. I batalite price sa Angolom i Filipinima. Mozemo sa ovim igracima i Saletom genijalcem koji tempira formu za nokaut fazu da tucemo glat i Grcku i Spance i Francuze i Australiju. Znaci samo da izbegnemo Amere pre finala i eto sigurne medalje, a iskreno mislim da postoji sansa i njih da bijemo, jedini problem vidim u tome sto Sale kome je to inace jedina mana kad igra protiv njih udje u trku umesto da umrtvi igru, da ih primora na jedan ruzan mec, sa mnogo kontakta gde ih ne bi pustili da se razmahnu, na taj nacin mozda bi nesto i uradili, ali on je i na proslom SP i na OI pokusao da se nadmece i trka sa njima i to nas je kostalo eventualnog zlata.... Zasto tako pristupa to mi je enigma, al ajde.

PS. Nisam siguran mozda bi u nekoj varijanti pozvao i Milosavljevica i Lucica, a Nedovica izostavio, isto tako se dvoumim i izmedju Raduljice i Milutinova. Milutinov je u boljoj formi, ali je Raduljica je nasa talija i covek razbija kada igra za Srbiju, svaki put je bio vrhunski... U svakom slucaju Bobi bi trebo imati prednost u odnosu na obojicu.

kapetanmark

Domaćin
Poruka
4.818
Teodosic
Bogdanovic
Kalinic
Bjelica
Jokic

Jovic
Micic
Guduric
Nedovic
Milosavljevic ili Lucic
Marjanovic
Raduljica ili Milutinov

To je najbolje sto imamo. Milosavljevic/Lucic, Nedovic i Raduljica/Milutinov su igraci koji ne bi dobijali prakticno vise od par minuta po utakmici. Dok bi Teodosic, Bogdanovic, Kalinic, Bjelica, Jokic, Jovic, Micic, Guduric i Marjanovic bili nasa kicma i uzdanica. I batalite price sa Angolom i Filipinima. Mozemo sa ovim igracima i Saletom genijalcem koji tempira formu za nokaut fazu da tucemo glat i Grcku i Spance i Francuze i Australiju. Znaci samo da izbegnemo Amere pre finala i eto sigurne medalje, a iskreno mislim da postoji sansa i njih da bijemo, jedini problem vidim u tome sto Sale kome je to inace jedina mana kad igra protiv njih udje u trku umesto da umrtvi igru, da ih primora na jedan ruzan mec, sa mnogo kontakta gde ih ne bi pustili da se razmahnu, na taj nacin mozda bi nesto i uradili, ali on je i na proslom SP i na OI pokusao da se nadmece i trka sa njima i to nas je kostalo eventualnog zlata.... Zasto tako pristupa to mi je enigma, al ajde.

PS. Nisam siguran mozda bi u nekoj varijanti pozvao i Milosavljevica i Lucica, a Nedovica izostavio, isto tako se dvoumim i izmedju Raduljice i Milutinova. Milutinov je u boljoj formi, ali je Raduljica je nasa talija i covek razbija kada igra za Srbiju, svaki put je bio vrhunski... U svakom slucaju Bobi bi trebo imati prednost u odnosu na obojicu.
Milutinov je za marjanovica doktor!!!
Da ne pricamo o brzini spretnosti....

Ovaj orangutan nije ni rang raduljice....

kapetanmark

Domaćin
Poruka
4.818
Teodosic
Bogdanovic
Kalinic
Bjelica
Jokic

Jovic
Micic
Guduric
Nedovic
Milosavljevic ili Lucic
Marjanovic
Raduljica ili Milutinov

Milutinov je za marjanovica doktor!!!
Da ne pricamo o brzini spretnosti....

Ovaj orangutan nije ni rang raduljice
1. Nikola Jokic
2. Milos Teodosic
3. Bogdan Bogdanovic
4. Milan Mačvan
5. Nikola Milutinov
Mesto zadnja dva u petorku bjelica i kalinic, ako igramo sa dva visoka onda umesto macvana bjelica....
Macvan tesko da moze u 12 a ne u petorku...

kapetanmark

Domaćin
Poruka
4.818
Mislim da u timu neće biti Mačvana jer je dugo bio van takmičarskog ritma zbog povrede. Verovatno će ga zameniti Simonović, Raduljica ili Jović.
U ovoj tvojoj prvoj petorci bih jedino stavio Kalinića umesto Milutinova. Prvenstveno zbog odbrane jer Kalina može da pokrpi sve rupe u odbrani, a njegov smisao za utrčavanje u prazan prostor je skoro pa idealan za pas-igru koju Jokić igra u Denveru.
Simonovic?

O mila majko...