Od Zvezde 100.000 evra Dečjoj klinici u Tiršovoj: ''Terzić se sam javio i pitao šta može da učini za naš zdravstveni sistem''

У овој бедној земљи где људи раде за 200€ месечно носећи пелене он са 10 прстију зарадио милионе, а? Вредан неки лик.
milioni se ne zaradjuju prstima, vec mozgom

Dobro ; neka bude
Rekli smo svoje misljenje ; ajde da cujemo tj. procitamo i ostale
Ено ти горе крикове информације, колико неко треба да буде глуп да верује да је лик описан у том чланку добротвор.

Nakon što je osam meseci proveo u pritvoru, Terzić je pušten uz jemstvo od milion evra koje je odredio sudija Danko Laušević koji je u tom trenutku vodio slučaj.

Tri godine kasnije, vratio se u fudbal – postao je generalni direktor FK „Crvena zvezda“, koju pomaže država, iako se protiv njega vodi krivični postupak.

Terzić je u intervjuu za „Telegraf“ iz januara ove godine rekao da je na čelo „Crvene zvezde“ došao na insistiranje aktuelnog predsednika Srbije Aleksandra Vučića. On je ispričao da ga je 2013. godine Vučić pozvao u svoj kabinet i rekao mu da bi voleo da on preuzme Zvezdu „kako bi napravili dugoročnu priču“. Deset meseci kasnije usledio je novi poziv.

„Tada mi je rekao: ‘Terza, ne pitam te da li hoćeš ili nećeš, znam da imaš neke dileme. Prosto, Zvezda te zove, znaš’. Ja sam mu rekao: ‘Znaš kako kažu stari ljudi – kad komandant zove, samo kažeš: Gospodaru, zapovedaj. Nema šta’“, ispričao je Terzić.

Ено ти горе крикове информације, колико неко треба да буде глуп да верује да је лик описан у том чланку добротвор.
Zar vec nismo dosli do zakljucka za svi muvaju ? :think:

Zar vec nismo dosli do zakljucka za svi muvaju ? :think:
Никад нећу разумети то српско малуомно дивљење лупежима, лоповима и криминалцима, шта је у питању, комплекси, страх, ропски ментални склоп?

Никад нећу разумети то српско малуомно дивљење лупежима, лоповима и криминалцима, шта је у питању, комплекси, страх, ропски ментални склоп?
A ko je rekao da mu se neko divi
Ja samo kazem da je ovo lep gest za bolnicu gde su bolesna deca
To je to

terza bljak
tema grozno
jel vi znate uopste o kome pisete? o najcrnjem olosu koi je trebalo da robija i koga su jurili kroz 5 zemalja dok se nije dogovorio da plati reket da ga ne diraju? i jos verujete da je nekom on nesto dao?poklonio? donirao?
vest da se ne bi pricalo sta radi napredna fukara u zvezdi i partizanu...ovi drugi jadnici jos pokazali kao izvod kolko su primili a raja blene u cifre i kaze vidi postenjacine...
nije ni cudo gde smo kad je srbija puna bezmozgila gde svaki sljam moze da okrece oko prsta skolovanog sa ovakvimm bedastocama.

Ovakve slike nemaju cenu

1570131795375.png

Back