Od stranaca, strankinja sta ste probali?

Nisam se nešto jebavala po konferencijama.

Tamo sve fin neki svet. :mrgreen:
Screenshot_20231130_103803_Viber.jpg

Lepo je kad ide zajedno posao i zadovoljstvo, ali nisam pohađala seminare, pa ne znam.

Ali kad kažeš. :mrgreen:

Ниси била, па не умеш да положиш семинар.

Види како је Сташа положила семинар!!!

Staša Stojanović ponovo tema na mrežama – kad da 110 posto sebe, „položi seminar“​

VESTI Autor: N1 Beograd 02. okt 2023 16:05 57 komentara

Podeli :​

stasa-750x422.jpg
N1
Narodna poslanica Staša Stojanović ponovo je tema na društvenim mrežama zbog svoje objave - ne samo što daje 110 posto sebe, pohvalila se kako je uspešno "položila seminar".

„U Кini sam uspešno položila Seminar za srpske parlamentarce. Poseban fokus je bio na energetici, ekonomiji i infrastrukturi. Dajem 110% sebe u poslu i velika je privilegija biti među najboljima“, napisala je Staša Stojanović.
У Кини сам успешно положила Семинар за српске парламентарце.
Посебан фокус је био на енергетици, економији и инфраструктури.
Дајем 110% себе у послу и велика је привилегија бити међу најбољима 🇷🇸🇨🇳 pic.twitter.com/xPn40v7UWl
— Сташа Стојановић (@stasasns) October 1, 2023

Odmah zatim su usledili komentari u kojima se skreće pažnja da se seminar ne polaže, već pohađa.
Narodna poslanica Staša Stojanović umela je svojim govorom da zasmeje druge poslanike, a DS je svojevremeno tražila da vrati mandat zbog toga kako se predstavila na izbornoj listi. O tome u odvojenoj vesti.

Dok ne udarim recku sa Krvaticom, necu da se smirim!
Ništa lakše!

Imam ja jednu poznanicu kod koje idem na more, doduše kod nje i njenog muža. ali je muž izgleda vara.

Mislim da ne bi bilo teško da usamljenu ženu navataš. A čistokrvna Hrvatica.

Odemo zajedno na more, ti imaš posla, ja takođe, obostrani interes. :heart:

Back