Od stare veze do nove

Paula

black cat
Moderator
Poruka
28.113
Koliko je potrebno da prodje od stare veze pa da ste sasvim spremni za novu ? Da li je samo pitanje vremena ili nečeg drugog?
Kako raskidati pa da sećanje na bivše ne zamagljuje sadašnji pogled?

Drugim rečima, da li prekidate sve stare veze tako da možete slobodni i sa punim kapacitetom ući u novu? Ili vučete repove? Iskustva?

1622532274633.png
 
Po meni je najbolje sto pre. Cak i neke lagane veze bez opterecivanja. Inace ljudi zaglave, izgube samopouzdanje, volju, prelistavaju staru pricu do iznemoglosti a zivot prolazi. Lakse se prebrodi stara, kada se pojavi neko nov, osvezi i popuni praznine.
 
Koliko je potrebno da prodje od stare veze pa da ste sasvim spremni za novu ? Da li je samo pitanje vremena ili nečeg drugog?
Kako raskidati pa da sećanje na bivše ne zamagljuje sadašnji pogled?

Drugim rečima, da li prekidate sve stare veze tako da možete slobodni i sa punim kapacitetom ući u novu? Ili vučete repove? Iskustva?

Pogledajte prilog 937953
Mora da prodje dosta vremena pre nego udjem u novu vezu bez obzira kakva je prethodna veza bila, dal je bilo ljubavi ili
je bio povrsan odnos..realno da, vucem repove, secanja, iskustva, traume i na kraju mi je potreban odmor i psihicki i fizicki...

Ne prekidam stare veze u smislu komunikacije ali se zatvorim tako da mi taj neko vise ne moze fizicki prici ni na puskomet..
Sve bi u mom zivotu bilo drugacije da mogu da se promenim...ali nema sanse...:lol:
 
Ljudi, jel vi raskinete nekad vezu pod mirnim velom i ostanete prijatelji ili je to: Slomio/la si mi srce skotino, odoh sada lagano da izumirem, a ti nemoj da mislia o tome da si me povredio, nikako nemoj da razmisljas o tome da ti je na savesti?
Imam jednog čoveka koji mi je godinama blizak prijatelj, pomažem i njemu i njegovoj ženi, sad posle razvoda devojci, njegovoj ćerki, a bili smo u vezi godinu dana, do duše pre 20 godina ). To nije tako čest slučaj, ali naravno da toga ima.
 
Imam jednog čoveka koji mi je godinama blizak prijatelj, pomažem i njemu i njegovoj ženi, sad posle razvoda devojci, njegovoj ćerki, a bili smo u vezi godinu dana, do duše pre 20 godina ). To nije tako čest slučaj, ali naravno da toga ima.
Cini mi se da sam sa svakom ostao u prijateljskim odnosima. Ok neke su otplovile svojim brodom pa se nema vremena, ali znam, da ih sretnem bilo bi na heeej pa gde si ti.
 
Koliko je potrebno da prodje od stare veze pa da ste sasvim spremni za novu ? Da li je samo pitanje vremena ili nečeg drugog?
Kako raskidati pa da sećanje na bivše ne zamagljuje sadašnji pogled?

Drugim rečima, da li prekidate sve stare veze tako da možete slobodni i sa punim kapacitetom ući u novu? Ili vučete repove? Iskustva?

Pogledajte prilog 937953
Moj pokojni deda Bog da mu dusu prosti je izracunao: 7 minuta.
Zato i postoji ona pesma 7 minuta je trajalo sve
 
Нема ту правила. Буду људи по 10 година заједно, раскину, и у врло кратком року упознају некога са ким за 2-3 месеца већ направе дете, уђу у заједницу и трају... Неки опет пате деценију и дуже. Или не пате, али никако да упознају некога са ким се препознају.
 

Back
Top