Od sinoć mi ne radi Sputnjik

Тихи

Starosedelac
Poruka
162.049
Od sinoc ne mogu da pristupim sajtu sputnjika na srpskom.

Blokiran je.

Kakva je kod vas situacija ?

A malopre od njih na telegramu dobit ovu vest:

Спутњик Србија се налази под ударом бруталне цензуре

🔸Од синоћ сајт Sputnik Srbija (https://rs.sputniknews.com/) не виде кориници на већој територији Србије и Републике Српске.🔸

Делите наш садржај како би што више људи видело истину коју покушавају да сакрију!

Ми не одустајемо - и даље говоримо оно што други прећуткују!

Хвала што сте уз нас и што не одустајете.

#дасевидиспутњик
 
Poslednja izmena od moderatora:
Od sinoc ne mogu da pristupim sajtu sputnjika na srpskom.

Blokiran je.

Kakva je kod vas situacija ?

A malopre od njih na telegramu dobit ovu vest:

Спутњик Србија се налази под ударом бруталне цензуре

🔸Од синоћ сајт Sputnik Srbija (https://rs.sputniknews.com/) не виде кориници на већој територији Србије и Републике Српске.🔸

Делите наш садржај како би што више људи видело истину коју покушавају да сакрију!

Ми не одустајемо - и даље говоримо оно што други прећуткују!

Хвала што сте уз нас и што не одустајете.

#дасевидиспутњик


Sta mislite da li je krajnja pokvarenost to sto Vucic kaze da je Srbija neutralna a blokira ruske medije u Srbiji? Neutralnost znaci da nisi ni na jednoj strani.....

Tema je autorska
ko ih jebbe.oni gledaju samo svoj interes.mi treba da mislimo na sebe.Srbija u srcu i da vicemo na glas.sta nas za briga za njih.zamisli sta misli Putin kad jedan narod vise voli drugi narod nego svoj.mi treba da kazemo,ko vas jebbe Rusija,ko vas jebbe Amerika.ovako ispada da smo vise ponosni na Putina nego na svoju drzavu.kakva braca,kakvi bakraci.sve je samo interes,
 
ko ih jebbe.oni gledaju samo svoj interes.mi treba da mislimo na sebe.Srbija majka.sta nas za briga za njih.zamisli sta misli Putin kad jedan narod vise voli drugi narod nego svoj.mi treba da kazemo,ko vas jebbe Rusija,ko vas jebbe Amerika.ovako ispada da smo vise ponosni na Putina nego na svoju drzavu.kakva braca,kakvi bakraci.sve je samo interes,


brate kenjas ko foka

Hocu slobodu informisanja

Kako se ne zajebu da blokiraju CNN i BBC a svi znamo kakve lazi sire decenijama o nama Srbima
 

Back
Top