Od posete amerikanaca i britanaca DSS, Milos Jovanovic se zalaze za nove deljenje Srbije na pokrajine

Akset

Primećen član
Poruka
532
Autorska tema

Videli smo svi da su Amerikanci i britnaci tajno posetili sediste DSS tokom ove izborne kampanje.

835453-whatsapp-image-2023-11-03-at-152449-1-iff.jpg

Nakonm ovoga je Jovanovic u kampanji krenuo da promovise regionalizaciju Srbije, pretpostavljam pokrajine.

Sta se desilo sa Jovanovicem? Ja sam hteo za njega ali onda mi je postao blizi Jeremice kada sam video slike i zalaganje u ovoj kampanji.

Toliko lizanje sa Djilasom je meni nepojmivo.

Meni on deluje najrazumniji u desnici. Jasno je da mora da sarađuje sa Đilasom jer ni jedan ni drugi ne mogu samostalno da formiraju vlast. Jbg, moraju zajedno, hteli ne hteli. E sad je pitanje što je ljudima teško da prihvate realnost koja nije prijatna. Lakše je biti populista tipa Jeremića i Zavetnice koji pričaju kako neće da sarađuju i šta onda? Da ostanu večna opozicija? Ili da se "predomisle" kad prođu izbori, pa pre izbora da pričaju kako neće da sarađuju, da namaknu glasove, pa kad prođe opasnost, onda će videti da ipak sarađuju. Kako ljudi mogu da pristanu na takvo izigravanje? Jovanović i Đilas bar imaju muda da kažu da će sarađivati, to nije stvar izbora, nego matematike i zdravog razuma. Ako građani daju glas i jednima i drugima, ne može samo jedan da se pita, moraju zajedno.

Autorska tema

Videli smo svi da su Amerikanci i britnaci tajno posetili sediste DSS tokom ove izborne kampanje.

835453-whatsapp-image-2023-11-03-at-152449-1-iff.jpg

Nakonm ovoga je Jovanovic u kampanji krenuo da promovise regionalizaciju Srbije, pretpostavljam pokrajine.

Sta se desilo sa Jovanovicem? Ja sam hteo za njega ali onda mi je postao blizi Jeremice kada sam video slike i zalaganje u ovoj kampanji.

Toliko lizanje sa Djilasom je meni nepojmivo.
Потонуће Вучић, џабе га извлачиш са оваквим темама. Пукао је 17.12.

Meni on deluje najrazumniji u desnici.
Покушава да буде неутралан, али слабо бајо. Мораш ти са нашима не по француски него мало другачије да причаш.
Коалиције су неизбежне, а штета што му је фејсбук профил лош.
Но небитно, само да уђе у будућу коалициону владу па какав год да је.

Љубиши Трговчевићу и мени се јавља да овога пута СНС и СПС са све мањинама неће да добаце нешто више од четрдесет и пет посто. Много су свима згадили, а генетска алавост им је отела и инфлацију из контроле пре обећаних повећања плата и пензија у јануару.
Али тек ту ће да настану "игре без граница". Овај неће са овим, а тек ономе не пада на памет са опет неким трећим. Нова Влада ће да обори све могуће рекорде у дужини формирања и после свега опет нови избори са сличним резултатом.

Back