Od oktobra poskupljuje bukvalno sve: Vlada Srbije donela odluku koja će upropastiti vaš budžet

Tema aktivna dva dana, a njih nema, brinem se.
Све то региструје надлежни одбор, па ће прво морати да раздуже службени лаптоп, а онда ће да буду ражаловани на лепљење плаката и дељење пакетића по кућама пред изборе.

Slaboumnik 😂😂😂 koliko će parizer da košta koji je inače 30 dinara 😂😂😂

https://nova.rs/vesti/politika/evo-...z-prodavnice-vadio-namirnice-i-diktirao-cene/

1694174173-Tan2023-09-0813543429_9-copy-1024x682.jpg

1694174163-Tan2023-09-0813482111_7-copy-1024x667.jpg

1694174152-Tan2023-09-0813482294_3-copy-1024x667.jpg

Tixi, zašto poričeš činjenicu da je ova vlast proruska i da ima punu podršku Moskve?
Meni je fascinantno kako AV barem za sada uspesno laze istok i zapad.
Potpise deklaraciju protiv Rusije ambasador Rusije u Srbiji cuti,svi uveli sankcije Rusiji zapad Srbiji gleda kroz prste.
Svake izbore prevesla opoziciju,svoji glasacima podmetne lezbo premijerku svi zadovoljni,primera koliko god hoces.
Majstor prevare,obmane,lazi.

iliiiii mozda nisu toliko glupi , kolko smo mi postali totalno mali ,sitni, politicki nebitni, da im je svejedno kako se kurobeca ovaj nas , za razliku kako vlast se trudi da prikazuje, kad ti dolaze pom. sekretara cistacice a ne predsednici onda znas kolko je sati.... bitno je da je srbija sve manje primetna i u tihom i brzom nestajanju kao realan i kao politicki faktor.

Eto bar si priznao.

provalio sam ih odmah po dolasku na vlast

al na zalost niko od nas nije vidovit i nemamo kristalnu kuglu da vidimo buducnost

Lepo su obecavali ali su na nasu zalost izdali sve sto se moglo izdati, obrnuli curak naopako i postali DS2/LDP2

Zato se i DS i LDP ugasise. Skapirali sorosevci da im je bolje da udju svi u SNS , jer politika stranke je ista , a u SNS-u dobijaju pare moc i funkcije.

Back