Od oktobra poskupljuje bukvalno sve: Vlada Srbije donela odluku koja će upropastiti vaš budžet

Da lik ladno okrenuo pricu i slavi DS.

ne slavim DS

jednako bi propali da je i DS ostao na vlasti jer obe stranke su u sluzbi Sorosa i trilaterale

SNS je najveca prevara u istoriji visestranacja Srbije

Izdali su sve sto se moglo izdati i prakticki slede politiku DSa i LDPa propalog

Spasa moze biti samo ako na vlast sodje neko koga zapad ne kontrolise.

Neko kao Orban u Madjarskoj.

ne slavim DS

jednako bi propali da je i DS ostao na vlasti jer obe stranke su u sluzbi Sorosa i trilaterale

SNS je najveca prevara u istoriji visestranacja Srbije

Izdali su sve sto se moglo izdati i prakticki slede politiku DSa i LDPa propalog

Spasa moze biti samo ako na vlast sodje neko koga zapad ne kontrolise.

Neko kao Orban u Madjarskoj.
A ponadao si se da ce SNS biti drugaciji....

zato sto si lazov

ja sam privatnik
ajde to pricaj budalama, ljude sa kojima radis oslovljavas sa kolege na poslu, ne zoves ih radnici, ili zaposleni

tu pricu prodaj nekoj budali, a mi svi znamo da si SNS janicar, providno je tvoje botovanje, satro pljujes vlast, a radis za njih

Има подршку свих. И Москве, и Вашингтона, и Брисела и Бона, и Пекинга и Делија.

Па чак и Приштине.
Mogao bih da se složim da je njihova vladavina neka vrsta kompromisa svih zainteresovanih strana, ali svi znamo s kime su prijatelji zbog koristi a čiju konačnu pobedu priželjkuju, i zašto.

Mogao bih da se složim da je njihova vladavina neka vrsta kompromisa svih zainteresovanih strana, ali svi znamo s kime su prijatelji zbog koristi a čiju konačnu pobedu priželjkuju, i zašto.

А зар је нама реално битно, с ким су због "љубави", а с ким због користи, кад их сви држе ту где јесу?

А да се не лажемо, они са овима што су са њима у "љубави" остварују дебелу, дебелу корист.

За себе, не за Србију.

А зар је нама реално битно, с ким су због "љубави", а с ким због користи, кад их сви држе ту где јесу?

А да се не лажемо, они са овима што су са њима у "љубави" остварују дебелу, дебелу корист.

За себе, не за Србију.
Mislim da jeste, jer sklonost ka diktaturi, doživotnoj vladavini, opštoj korupciji kao načinu života i gledanju na čitavu zemlju kao na svoj lični posed vuče korene sa Istoka i na Istoku traži svog zaštitnika. Saradnja sa Zapadom postoji samo zato što se mora, i da se izvuče neka korist. Jer zapadnjaci su glupi pa ćemo mi da im prodamo naše fore i uzmemo im pare. Ali kad danas-sutra Rus izađe na Dunav, tada će tek da nastupi Raj na zemlji.

Mislim da jeste, jer sklonost ka diktaturi, doživotnoj vladavini, opštoj korupciji kao načinu života i gledanju na čitavu zemlju kao na svoj lični posed vuče korene sa Istoka i na Istoku traži svog zaštitnika. Saradnja sa Zapadom postoji samo zato što se mora, i da se izvuče neka korist. Jer zapadnjaci su glupi pa ćemo mi da im prodamo naše fore i uzmemo im pare. Ali kad danas-sutra Rus izađe na Dunav, tada će tek da nastupi Raj na zemlji.

Добро, ту има логике.

А и Руси су на путу ка Дунаву.

Али не журе.

:deda2:

IMG-3d9b031c6c7727d44f71eed2aa7ad780-V.jpg

Back