"Od nuklearnog uništenja deli nas samo..."

Gledao BSG( Gallactica).?Nakon što su Sajlonci nuklearnim oružjem napali Capricu, edino je Gallactica od većih brodova kolonijalne flote uspila pobjeći. Bijeg je uspio jer je Sajlonci nisu uspjeli hakirati zbog manje napredne tehnike nego u ostalim flagshupivima kolonijalne flote. Sve je to SF, ali SF je zanimljiv, shvatiš iz njega prošlost, sadašnjost u najviše budućnost.
Nisam, ali mi je na listi za gledanje.
U biti, tocno znam o cemu se radi zbog toga sto su ovi iz drustva gledali.
Kraj serije (mislim na BSG, ne one spin off stvari) super je zamisljen, sve vrijeme mislis da je to neka daleka galaksija u dalekoj buducnosti, kad ono...
 
Nedavno pročitah upis jednog sedamdesetogodišnjeg Amerikanca kako se žali da od detinjstva ne spava, jer od kad zna za sebe plaše ga kako će Rusi napasti Ameriku i izbombardovati je nuklearnim bombama. Baš se mislim kako je to tužno. 70 godina konstantne ISTE propagande, koja ne samo da se nije ostvarila, već se nikad i neće ostvariti i generacije i generacije ljudi odrasle u paranoji... Doduše, farmaceutska industrija i psihijatrija su sigurno na njima fino zaradile - nakon toliko zastrašivanja ljudi su svakako morali potražiti pomoć. :(
 

Back
Top