"Od nuklearnog uništenja deli nas samo..."

јанпи

Veoma poznat
Poruka
12.987
Zaboravan u sitne sate, ali fasciniran ustašama 24/7.

Ел ти стигао течни гас из Америке,пошто литар да пазаримо то?

Ти имаш 3 могућности:

да се селиш
да купиш течни гас
да скачеш у море

Шта је по теби Најприхватљивије?

Poruka
16.403
Gledao BSG( Gallactica).?Nakon što su Sajlonci nuklearnim oružjem napali Capricu, edino je Gallactica od većih brodova kolonijalne flote uspila pobjeći. Bijeg je uspio jer je Sajlonci nisu uspjeli hakirati zbog manje napredne tehnike nego u ostalim flagshupivima kolonijalne flote. Sve je to SF, ali SF je zanimljiv, shvatiš iz njega prošlost, sadašnjost u najviše budućnost.
Nisam, ali mi je na listi za gledanje.
U biti, tocno znam o cemu se radi zbog toga sto su ovi iz drustva gledali.
Kraj serije (mislim na BSG, ne one spin off stvari) super je zamisljen, sve vrijeme mislis da je to neka daleka galaksija u dalekoj buducnosti, kad ono...

Cro_čvarak

Ističe se
Poruka
2.834
Nisam, ali mi je na listi za gledanje.
U biti, tocno znam o cemu se radi zbog toga sto su ovi iz drustva gledali.
Kraj serije (mislim na BSG, ne one spin off stvari) super je zamisljen, sve vrijeme mislis da je to neka daleka galaksija u dalekoj buducnosti, kad ono...
Pa u biti je neka daleka galaksija🤔🤔 samo što je u dalekoj prošlosti🤔🤔

A

Andorra

Gost
Nedavno pročitah upis jednog sedamdesetogodišnjeg Amerikanca kako se žali da od detinjstva ne spava, jer od kad zna za sebe plaše ga kako će Rusi napasti Ameriku i izbombardovati je nuklearnim bombama. Baš se mislim kako je to tužno. 70 godina konstantne ISTE propagande, koja ne samo da se nije ostvarila, već se nikad i neće ostvariti i generacije i generacije ljudi odrasle u paranoji... Doduše, farmaceutska industrija i psihijatrija su sigurno na njima fino zaradile - nakon toliko zastrašivanja ljudi su svakako morali potražiti pomoć. :(

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.