nojkic_problem
Buduća legenda
- Poruka
- 26.329
Овако је било 2000. године... Тако ради учитељ
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.

Како једини, а Ненад Крстић, Срђан Шапер...?

PA VALJDA NAUCIO OD ,,SUMENKA"


Pa naravno, od Hrvata (i Miloje naucio od njih).
Medjutim, to nije strasno - izviniti se.
Strasno je kad se covek stalno izvinjava.
Коме су се хрвати извињавали?
Ih, pa oni se stalno izvinjavaju, ne nama, nego Nemackoj, Austriji isl.
Е добро је, ја помислио да сам нешто пропустио. Ено их сад хрвати балаве што је неко рекао да "хрватска може ући" у ЕУ до сечња 2013.
Moze. Ali nece.
Како једини, а Ненад Крстић, Срђан Шапер...?
...Срђа Поповић,покојни Ђинђић...