• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Od kad se računa da je seks?

Sensei

Master
Moderator
Poruka
44.635
Контракт, јаоо прави си - шајзе југа гастарбајтер! :rotf:
Јаооооо, заборавио сам да морам да се ућириличим и не користим гастарбајтерске речи...
Извини молим те, уговор. Уговор смо направили.

Miris Pokošene Trave

Elita
Moderator
Poruka
21.813
Sećate se Bil Klintona koji je pod zakletvom izjavio "Ja sa tom ženom nisam imao seks"? Ispostavilo se da mu je ona "samo" dala oral.

Šta vi računate da je počeo seks? Da li je to momenat penetracije ili kreće još ranije?

1664049279962.png

Da pitam google

Miris Pokošene Trave

Elita
Moderator
Poruka
21.813
Evo :mrgreen:

У даљем тексту појмове „секс“ и „сексуални чин“ подразумевамо као све сексуално мотивисане радње или радње које имају за циљ сексуално задовољство над, пред или са једном особом или више особа.

Ната Ли

Buduća legenda
Poruka
36.187

У даљем тексту појмове „секс“ и „сексуални чин“ подразумевамо као све сексуално мотивисане радње или радње које имају за циљ сексуално задовољство над, пред или са једном особом или више особа.
Дакле, све што успева да доведе до задовољења.
Хвала за ћирилицу. 😁🍀

tab503

Ministar foruma
Administrator
Poruka
93.394

sad ja kapiram zasto meni ne ide od ruke...

sa ovakvim se predznanjem ide u seks

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.