Od jeseni grejanje stana od 70 kvm kostace 8400 din SVAKOG MESECA!!!!!!!!

http://www.b92.net/mobilni/biz/627014

Nova cena po kvadratu grejanja bice 120 din. To je za klasican dvosoban stan od 70 kvadrata mesecni trosak od 84000 din meaecno za grejanje!!!

OVO ZNACI DA JE GREJANJE U SRBIJI NAJSKUPLJE U EVROPI¡!!¡!!!!!¡

Toliko kosta vec godinama , ali ne ove srecnike koji su otkupili drustvene stanove za 5 DM, a i dalje bi da dzabe sve dobijaju.

Oni koji se greju na drva,ugalj,struju,loz ulje, znaju kako je skupo i mucno organizovati grejanje.

Ako nemaju para da plate grejanje, neka prodaju stanove pa idu u sela, seku drva, loze vatru.
 
Izvodljivo je itekako. U celoj Evropi to tako funkcionise, ne bas da placas 100% ono sto si potrosio , ali ipak svako
stedi pomalo, ne pusta to grejanje do daske, nego kada je stvarno potrebno.

da da treba platiti mmf-u dug sa kamatom al po grbači gradjana dok se neko zajebavao sa pozajmicom i svira kako se posluje na zapadu i koja su prava radnika u njegovoj firmi od juče u vrednosti mmf pozajmice

SVE MOŽE DA POSKUPI SAMO DOKLE BUDEMO HTELI i/ili MOGLI DA PLAĆAMO
 
Sa infostanom smecem i ostalim troskovi za dvosoban stan u djilasovom beogradu bice minimum 12.000 din svakog meseca

U Nemackoj, Austriji, Francuskoj, to je 3 puta vise ( ja placam 470 evra mesecno neki oblik infostana i to vec godinama).

Ljudi onda vode malo vise racuna i o struji,vodi,grejanju jer ti i posle ovolikog mesecnog placanja krajem godine stigne obracun pa oni
"komotni" moraju i da doplacuju. A ako ne mozes, onda stan na dobos.
 
Sa infostanom smecem i ostalim troskovi za dvosoban stan u djilasovom beogradu bice minimum 12.000 din svakog meseca

Tako, tako... Da se vrati sve sve sve sto je prodato po 55 dem nazad (na dobos, ko nece da radi 12 sati dnevno i zaradi 300 jevritja mesecno) drzavi, da ovi na vlasti mogu i to da pokradu. A obican narod moze da nastavi demagogiju do lake muzike, i da se poziva na beskonacnu ProSerbsku Pamjat6... Samo da se (vlasi ne dosete) narod ne doFati motike u ruke! :super:
 
U Nemackoj, Austriji, Francuskoj, to je 3 puta vise ( ja placam 470 evra mesecno neki oblik infostana i to vec godinama).

Ljudi onda vode malo vise racuna i o struji,vodi,grejanju jer ti i posle ovolikog mesecnog placanja krajem godine stigne obracun pa oni
"komotni" moraju i da doplacuju. A ako ne mozes, onda stan na dobos.

Teško Nemcu da plati sa nemačkom platom :lol:
Nego dodji ti ovde d živiš pa da nam palamudiš o ekonomskim cenama...
 
da da treba platiti mmf-u dug sa kamatom al po grbači gradjana dok se neko zajebavao sa pozajmicom i svira kako se posluje na zapadu i koja su prava radnika u njegovoj firmi od juče u vrednosti mmf pozajmice

SVE MOŽE DA POSKUPI SAMO DOKLE BUDEMO HTELI i/ili MOGLI DA PLAĆAMO

Pa sa pozajmicama vam je dotirano to grejanje u stanovima koji su vam poklonjeni. Prodajte ih i idite na selo.
 
Nisi shvatila, TEHNICKI je neizvodljivo kod 80 % potrosaca!!

Shvata ona nego zaebava konstantno, izigrava MMF činovnika...
zna šta je za Srbiju dobro pa svoje dupe dala Nemačkoj na raspolaganje bez da se uveri u cenovnik

nije strašno dok su ovakvi "stručnjaci" na forumu, očekujte ih na televiziji i po novinskim člancima
zadatk im je da ubede narod da je protiv svinjskog gripa odlična injekcija sa živom pošto živa uništava bakterije
 
Teško Nemcu da plati sa nemačkom platom :lol:
Nego dodji ti ovde d živiš pa da nam palamudiš o ekonomskim cenama...

Pa ti nemas pojma ni o nemackim platama, penzijama, a ja imam itekako pojma o ljudima u Srbiji koji stanuju u kucama koji su njihove dede,babe
pravili, od drzave nisu nista dobili, a naravno da bi preziveli moraju i da se greju.

A rekoh, ako si kupio stan za 5 DM, prodaj ga po trzisnoj ceni ( moze ti se , Slobo ti je poklonio) pa idi na selo, uzivaj u
cistom vazduhu.
 
A sto i kako da im deru kozu? Pa tako sam regulises svoju potrosnju,. Ovako je sve islu u vetar. Grejalo se i kada je napolju
bilo 20 stepeni pa su ljudi otvarali prozore.Znaci, kolko para, tolko muzike, I za potrosnju vode to treba pod hitno uvesti.

Lupetas rayela kao i obicno. Godisnje grejanje 70 kvm na centralno grejanje sa novom cenom kosta 960 evra tj skoro 1000 godisnje!


Da zagrejes 70 kvadrata na drva za sezonu trosis 10 metara drva. Metar je 30 evra sto znaci da za drva imas trosak od 300 evra godisnje ili vise od 3 puta manje!

Znaci djilasovo grejanje kosta cak 3 puta vise!!!! I sto je najgore SA NJEGA NE MOZES DA SE ODJAVIS!!!
 
Pa ti nemas pojma ni o nemackim platama, penzijama, a ja imam itekako pojma o ljudima u Srbiji koji stanuju u kucama koji su njihove dede,babe
pravili, od drzave nisu nista dobili, a naravno da bi preziveli moraju i da se greju.

A rekoh, ako si kupio stan za 5 DM, prodaj ga po trzisnoj ceni ( moze ti se , Slobo ti je poklonio) pa idi na selo, uzivaj u
cistom vazduhu.

što na selo kad mogu kod tebe u Njemačku?
 
Nisi shvatila, TEHNICKI je neizvodljivo kod 80 % potrosaca!!

Vidi, tako je biklo i ovde, kao tehnicki neizvodljivo. Onda se "izvelo", prvo za grejanje, a onda i za vodu.

Kod grejanja je malo zeznuta bas ta "tehnika" jer su stanovi, zgrade , tako projektovani da svaki stan mora da se greje da bi i onaj ispod i izand
bili topli.Znaci, ti mozes da iskljuces da isljucis grejanje totalno, ali moras da placas 50% ukupne potrosnje grejanja u svojoj zgradi.
 

Back
Top