Miša Šmolja
Domaćin
- Poruka
- 4.123
IzgubilI EFL kup, izgubili FA kup, jedva su dobili mrtvi sporting i to sa jednim srecnim golom u prvoj od dve utakmice, a i porazom od bornmuta su propisali garantovanu PL titulu
Arsenal bio favorit da sve osvoji, sada je upitno da li ce ista da osvoje. Ocajno su odigrali protiv sportinga, 0-0, ceka ih atletiko koji sasvim realno moze da ih pokida, da ne pominjem PSG/Bajern.
Iako vode u premijer ligi, ako se siti nekako probudi a oni kiksnu jos tekmi, moguce je da ce i to da upropaste nekako...a kako igraju nije nemoguce za ocekivati
Arsenal bio favorit da sve osvoji, sada je upitno da li ce ista da osvoje. Ocajno su odigrali protiv sportinga, 0-0, ceka ih atletiko koji sasvim realno moze da ih pokida, da ne pominjem PSG/Bajern.
Iako vode u premijer ligi, ako se siti nekako probudi a oni kiksnu jos tekmi, moguce je da ce i to da upropaste nekako...a kako igraju nije nemoguce za ocekivati