Quantcast

Од данас је Србија у правном вакууму и безакоњу: 3. јуна 2020. истекао је мандат скупштини и влади Србије

жежени

Iskusan
Poruka
5.323
Dragas je redovno ponavljao da je IZUZETNO VAZNO da ne dodje do sukoba i da ne udari Srbina na Srbina, jer je to plan onih koji nam i tako rade o glavi.

Verovatno ce pokusati sa nekim provokacijama, ali to moze da se pokaze i vrlo kontraproduktivno jer po tipu protesta i sastavu ljudi koji se ocekuje mogli bi ti da se provedu jako lose.
Da pojasnim - ne zato sto smo mi koji cemo ici neki fajteri, upravo suprotno - protest NIJE STRANACKI i time bi morala da se neutralise bilo kakva netrpeljivost prema ovoj ili onoj stranci, a osim toga skup je i ANTIPOLITIKANTSKI tako da politikantima koji su u vlasti koliko sam shvatio nece ni biti dozvoljeno da govore.

Ja sam prilicno siguran da ce protesti proteci mirno jer ce ucesnici biti obicni gradajani a ne partijasi.

Mene vise brine kakvo ce biti vreme, svaki cas menjaju te kisa ne suncano. Ali ja licno idem makar lilo kao iz kabla.
Ја сам сигуран да ће вам убацити антифа или хулигане . Улог је превелик за њих, ако падну губе све. Ментори су им исто тако у расулу и нервозни. Они могу да опстану само у случају велике поделе међу нама и у ванредном стању у којем смо још увек. Сада ће се видети ко је чији, ко ради за странце , а ко је родољуб. Онај ко буде радио на подели, тај ради за странце.

жежени

Iskusan
Poruka
5.323
Znači nema parlamentarnih radnika, nema ni radnika u Vladi. ( i oni poslanici što podižu ruke, a neke i noge i šljakaju u skupštini su radnici isto kao i menadžeri u Vladi, tj ministri)

Moraće sve sam Vučić, pa dobro, kad se mora nije mu dosad bilo teško

Dobra ova ustavna kriza, samo da ne pobedi Tramp i da Vučiću ostanu iste gazde.
Ваљда да победи Трамп и да Шизоје буде слободанн од контроле дубоке државе?

жежени

Iskusan
Poruka
5.323
Tramp ako pobedi, Vučić je u panici ...
Он је у паници дуго већ, никако да одлучи којем ће се царству приклонити. Увео нам је најгори карантин на планети извршавајући агенду дубоке државе. Беспотребно, бесмислено, будаласто. Сада нам доносе закон оо присилној вакцинацији. Само то је довољно да га пошаљемо на робију.

комшија

Legenda
Banovan
Poruka
59.166
(...) Онај ко буде радио на подели, тај ради за странце.
А иначе смо уједињени око твог Вољеног Пицоустог:hahaha:

жежени

Iskusan
Poruka
5.323
А иначе смо уједињени око твог Вољеног Пицоустог:hahaha:
Ја немам појма колико вас има у тој шизофреној лубањи и око кога сте уједињени, али само напред.

комшија

Legenda
Banovan
Poruka
59.166
Ја немам појма колико вас има у тој шизофреној лубањи и око кога сте уједињени, али само напред.
Па доџи на жур "лепи":per:

1591180307600.png

al bundy

Legenda
Poruka
62.021
Ја сам сигуран да ће вам убацити антифа или хулигане . Улог је превелик за њих, ако падну губе све. Ментори су им исто тако у расулу и нервозни. Они могу да опстану само у случају велике поделе међу нама и у ванредном стању у којем смо још увек. Сада ће се видети ко је чији, ко ради за странце , а ко је родољуб. Онај ко буде радио на подели, тај ради за странце.
Aha Šizoje će posle osvojenih 60% min. na izborima reći : evo ja mirno predajem vlast Dragašu , Nogu i Mili Alečković, Duboka Država je kaputt .:worth:
Jesi ti slabe pameti ,ali čak ni ti nisi takav da veruješ u te gluposti , al ipak možda je vreme je da ti opet ukinu forum privremeno da zaboravimo ovu bruku ,imaš opet prebačaje .... pa onda posle 2-3 meseca kad se malo sastaviš lepo se opet pojaviš sa novim nickom kao da se ništa nije desilo .:D

Poslednja izmena od moderatora:

жежени

Iskusan
Poruka
5.323
Aha Šizoje će posle osvojenih 60% min. na izborima reći : evo ja mirno predajem vlast Dragašu , Nogu i Mili Alečković, Duboka Država je kaputt .:worth:
Jesi ti slabe pameti ,ali čak ni ti nisi tako neverovatno glup da veruješ u te gluposti , al ipak možda je vreme je da ti opet ukinu forum privremeno da zaboravimo ovu bruku ,imaš opet prebačaje .... pa onda posle 2-3 meseca kad se malo sastaviš lepo se opet pojaviš sa novim nickom kao da se ništa nije desilo .:D
Којих избора? Када? Ко ће их организовати? Јесте, слабе сам памети, лахко ме је гурнути у неурозу и страх.

YeOldeJagge

Veoma poznat
Poruka
12.830
Jesi ti slabe pameti ,ali čak ni ti nisi tako neverovatno glup da veruješ u te gluposti , al ipak možda je vreme je da ti opet ukinu forum privremeno da zaboravimo ovu bruku ,imaš opet prebačaje .... pa onda posle 2-3 meseca kad se malo sastaviš lepo se opet pojaviš sa novim nickom kao da se ništa nije desilo .:D
"Ko vam je taj Velke?"
- Velke

al bundy

Legenda
Poruka
62.021
Којих избора? Када? Ко ће их организовати? Јесте, слабе сам памети, лахко ме је гурнути у неурозу и страх.
21.06. ,lokalnim , pokrajinskih u APV i parlamentarnih u RS
Organizator :
https://www.rik.parlament.gov.rs/
Učesnici :
https://www.rik.parlament.gov.rs/tekst/1937/izborne-liste.php
Znam da je Nogo rekao da će on i Dragaš 20.06. preuzeti Institucije sistema i suditi Vučiću , a Djitler je rekao da su izbori sranje i da ih treba bojkotovati ,al oni će se svakako održati ,a ishod je unapred poznat .

комшија

Legenda
Banovan
Poruka
59.166
(...) Znam da je Nogo rekao da će on i Dragaš 20.06. preuzeti Institucije sistema i suditi Vučiću , a Djitler je rekao da su izbori sranje i da ih treba bojkotovati , (...)
А #1od5miliona уноси бојкот у Скупштину!

1591181228400.png

Mystic+

Legenda
Poruka
52.776
Bože što si ti naivan,

Balkanska mafija je ostala bez dobrog broja flote i bez belog...

1591182162210.png

Zašto misliš da je nemoguće hapšenje balkanskog kartela koji bi nastao dogovorom velikih sila.

Srpska vojska će morati 1čas ugasiti PVO i obezbediti gašenje sistema, da ne upadnu neke kobre, zmije i panteri..

Vučić se neće pitati da li će Apači sleteti ili neće u Jajince.

Mystic+

Legenda
Poruka
52.776
...Nadzire vas SOA. :lol:
Evo, jedna prosta rečenica da si i ti u pravu, a sve od drezdenskog kongresa, nas razbijate sa današnjih ostalih 40službi...

Zato će biti izvršena čistka kada srpska frakcija u službama DB pomogne u hapšenju Vučića i duboke , pardon plitke države klana frigidne Angele, Rame, Mila, Tačija, Zaeva, itd...

Vi rvati ste skoro ispali iz te narko igre...tako da ladite jaja i vaši dijabolici sada samo mogu da zavide, plaču ili da dolaze kao što dolaze preko SOA.

Kada budemo imali srpsku DB, sprsku vojsku, srpsku privredu, srpske partije, srpske institucije, a ne hrvatsku decu komuno-ustaša, letite odvle naglavačke za jednu kristalnu noć!

Seksi Gospodin

Iskusan
Poruka
5.900
~ АУТОРСКА ТЕМА ~

Од данас је Србија у правном вакууму и безакоњу: 3. јуна 2020. истекао је мандат скупштини и влади Србије

Pogledajte prilog 707278
Илустрација

Данас, 3.јуна 2020, пробијен је законски рок у коме је требала да се конституише нова скупштина. То значи да је данас Србија ушла у правни вакуум и безакоње, јер ако је истекао мандат скупштини, истекао је мандат и влади пошто влада не може да постоји без скупштине - небитно што је за нама (неуставно проглашено) ванредно стање због Циркуса Корона.

Закон о избору народних посланика је јасан. У члану 27. Закона о избору народних посланика пише да се избори за народне посланике одржавају најкасније 30 дана пре истека мандата народних посланика којима истиче мандат. С обзиром да се народни посланици по истом закону бирају на четири године, те ако знамо да су народни посланици у садашњем сазиву скупштине преузели своје мандате 3.јуна 2016. године, њихов мандат је истекао данас, 3.јуна 2020 године; то стоји и у њиховим посланичким легитимацијама.

Пошто се у члану 26. Закона о избору народних посланика јасно каже да од дана расписивања до дана одржавања избора не може да протекне мање од 45 ни више од 60 дана, а с обзиром да је Александар Вучић изборе расписао 4.марта, последњи термин када су избори могли да се одрже био је 3.мај о.г.
Овим су прекршена два кључна члана Закона о избору народних посланика.
Формално-правно гледано, од данас је у нашој земљи - анархија, и ово је тема о тој бизарној ситуацији у коју је Србију увео председник Српске напредне странке Александар Вучић.
A jel ovo znači da nam računi stižu protivzakonito?

MOST6

Veoma poznat
Poruka
10.163
Evo, jedna prosta rečenica da si i ti u pravu, a sve od drezdenskog kongresa, nas razbijate sa današnjih ostalih 40službi...

Zato će biti izvršena čistka kada srpska frakcija u službama DB pomogne u hapšenju Vučića i duboke , pardon plitke države klana frigidne Angele, Rame, Mila, Tačija, Zaeva, itd...

Vi rvati ste skoro ispali iz te narko igre...tako da ladite jaja i vaši dijabolici sada samo mogu da zavide, plaču ili da dolaze kao što dolaze preko SOA.

Kada budemo imali srpsku DB, sprsku vojsku, srpsku privredu, srpske partije, srpske institucije, a ne hrvatsku decu komuno-ustaša, letite odvle naglavačke za jednu kristalnu noć!
Kakva ti je kristalna noć najdraža? :tajna:

Обилић

Ističe se
Poruka
2.673
...
Формално-правно гледано,
од данас је у нашој земљи - анархија
...
Што је баби мило - то јој се и снило.

Знаш шта комшо,
попричекаћете мало тај џепарошко-разбојнички сан,
у коме се угасе светла - а они, сецикесе, тада плеве без да их неко види !

Има све своје,
чак и да је заиста наступио неки правни вакуум ( а није )
народ чува ову државу, разумеш ?!

Не бих ти саветовао да кренеш са пљачком, нити да друге наводиш на то !

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.