Od Amerike je muka celom svetu...

Poruka
3.047
Kaze drug Putin, sta bi bilo kad bi mi stavili nase rakete u Meksiko? Pa ne znam sta bi bilo,ali u komentarima citam i vidim da americki narod podrzava Putina. Kako god bilo,u americi se narod ne pita nista. Par desetina mocnika, to jest duboka drzava,nevidljivi ljudi koji drze kasu i pendrek u svojim rukama,i dalje zare i pale celim svetom. Sto rece Milan Vidojevic,u americi su generali iznad predsednika. Sto ce reci,vojna drzava. To je svima jasno. Vojni kompleks i finansijski lobi drze Bajdena i sve ostale u saci. Ovi se ne pitaju nista,ama bas nista. Mora taj sukob da se resi tamo,unutar njih. Jer americki narod je poprilicno zatupljen i izmanipulisan. Nije svestan sta moze sve da se desi.

DarkMoon

Poznat
Poruka
9.977
Kaze drug Putin, sta bi bilo kad bi mi stavili nase rakete u Meksiko? Pa ne znam sta bi bilo,ali u komentarima citam i vidim da americki narod podrzava Putina. Kako god bilo,u americi se narod ne pita nista. Par desetina mocnika, to jest duboka drzava,nevidljivi ljudi koji drze kasu i pendrek u svojim rukama,i dalje zare i pale celim svetom. Sto rece Milan Vidojevic,u americi su generali iznad predsednika. Sto ce reci,vojna drzava. To je svima jasno. Vojni kompleks i finansijski lobi drze Bajdena i sve ostale u saci. Ovi se ne pitaju nista,ama bas nista. Mora taj sukob da se resi tamo,unutar njih. Jer americki narod je poprilicno zatupljen i izmanipulisan. Nije svestan sta moze sve da se desi.

Pre par godina sam imao jednog fejs prijatelja da tako kazem ,iz Juzne Amerike ali je ziveo u SAD …kaze on meni ,malo pobrkao u vi imate odlicnog predsednika za Putina …pa ja kazem pa nisam bas iz Rusije …to je bilo za vreme Obame .

Indigo3

Poznat
Poruka
7.824
Ne znam, meni je Amerikance o kojima doznajem stvari zapravo žao.
I onih Srba koji su u Americi a koji ne mogu da izađu iz kola u koje su se uhvatili.
To sve u kreditima, to završava na ulici preko noći. Tu nema sredine, ili živiš baš dobro, ili baš loše...
Ne bih se osvrtala na one koji su se osigurali generacijama u budućnost jer ih ne poznajem, to su za mene mitska bića.
Imam utisak da je USA u još uvek bajnoj ljušturi koja svakog trenutka može da pukne, i pucanje je krenulo, ali... ne priželjkujem da pukne.
Koji film gledamo u bliskoj budućnosti...
Pa, nadam se, ne onaj u kom hrpom dolara možeš da potpališ vatru.

Drug Putin ima i svojih muka, time se manje hvali jer to su ti teatralni predstavnici nepreglednih prostranstava... Ni u Rusiji ne cvetaju ruže, ali izgleda da kad si na vrhu, sve manje imaš osećaj za one koji se i dna drže teškom mukom.

bas kao

Poznat
Poruka
9.541
im-coming-for-you-joe-biden.gif

Prilozi

• 1642198728080.png
    1642198728080.png
    22,7 KB · Pregleda: 5

BORO1521

Primećen član
Poruka
560
Slusam kanal nekog latinosa koji je odrastao u USA, ali se na kraju odlucio preseliti u Kolumbiju. Svasta je tu napricao o zivotu u US, ali mi se usjeklo to da je imao coek obicaj da seta. Volio je setati. Ja setam isto. Dobro za um i tijelo. Ali nema staza, pjesackih, pa morao uz cestu, kroz travu, blato.
Upoznao se sa nekim ljudima, kazu, mi tebe poznajemo. Vidimo te kako setas po gradu, uz cestu. Mislili smo da si beskucnik. 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

iig

Veoma poznat
Poruka
11.501
Slusam kanal nekog latinosa koji je odrastao u USA, ali se na kraju odlucio preseliti u Kolumbiju. Svasta je tu napricao o zivotu u US, ali mi se usjeklo to da je imao coek obicaj da seta. Volio je setati. Ja setam isto. Dobro za um i tijelo. Ali nema staza, pjesackih, pa morao uz cestu, kroz travu, blato.
Upoznao se sa nekim ljudima, kazu, mi tebe poznajemo. Vidimo te kako setas po gradu, uz cestu. Mislili smo da si beskucnik. 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️
amerikanci su ljudi koji 2/5 svog života provedu u autu...kuća auto posao auto kuća junk tv i krpe...

Xicor

Primećen član
Poruka
782
Putin je diktator. Ono sto pricas za USA, mozes slobodno da transliras za Rusiju. Ne vidim da je kod Putina nesto bolje...
Amerika je lider pedofilsko fasistickog bloka u kome svako ko misli drugacije biva brutalno uklonjen. Amerika je diktatura u kojoj pojedinci koji su iznad zakona donose odluke. Mozda je nekada to bila demokratija ali danas ona nema veze sa tim. Amerika je najveci sponzor, finansijer i logisticka podrska teroristickim organizacijama sirom sveta. Amerika najveci je zastitnik zlocinaca i ubica koji iza najvecih zlocina pocinjenih u istoriji covecanstva. Amerika je najveci zlocinac koji stoji iza masovnih ubijanja civila i neduznih gradjana. Amerika je najveci zagadjivac prirodne sredine. Amerika je posejala osiromasenog uranijuma sirom sveta koliko nijedna zemlja nikada nece. Amerika stoji iza otmica ljudi, mucenja i kradje organa neduznih ljudi, ciji organi su zavrsili u telima njenih gradjana. Mogu ovako danima da pricam o velikoj i lepoj americkoj demokratiji

iig

Veoma poznat
Poruka
11.501
Amerika je lider pedofilsko fasistickog bloka u kome svako ko misli drugacije biva brutalno uklonjen. Amerika je diktatura u kojoj pojedinci koji su iznad zakona donose odluke. Mozda je nekada to bila demokratija ali danas ona nema veze sa tim. Amerika je najveci sponzor, finansijer i logisticka podrska teroristickim organizacijama sirom sveta. Amerika najveci je zastitnik zlocinaca i ubica koji iza najvecih zlocina pocinjenih u istoriji covecanstva. Amerika je najveci zlocinac koji stoji iza masovnih ubijanja civila i neduznih gradjana. Amerika je najveci zagadjivac prirodne sredine. Amerika je posejala osiromasenog uranijuma sirom sveta koliko nijedna zemlja nikada nece. Amerika stoji iza otmica ljudi, mucenja i kradje organa neduznih ljudi, ciji organi su zavrsili u telima njenih gradjana. Mogu ovako danima da pricam o velikoj i lepoj americkoj demokratiji
to nije istina...amerika svim donosi dobro...eto pogledaj filipine koji su najdulje pod upravom amerike od vojne okupacije do financijske okupacije i danas cvijetaju ekonomski...o tome će ti reći svako djete koje ti na ulici nudi za određeni period društvo bilo šort bilo long...u biti ljudi ne shvaćaju da njima amerika čini dobro...

MJK

Veoma poznat
Poruka
12.901
Kina super sila no. 1, Indija super sila no. 2, Brazil super sila no. 3
kme kme glupa jaguarka
Poruka je automatski spojena:

Kako bi rasporedio sledeće zemlje po sili

X. Amerika
X. Vučleristan a.k.a. SRJ, Ljudska Ćevabdžinica
Kina super sila no. 1, Indija super sila no. 2, Brazil super sila no. 3
kme kme glupa jaguarka

filmskinachin

Primećen član
Banovan
Poruka
911
to nije istina...amerika svim donosi dobro...eto pogledaj filipine koji su najdulje pod upravom amerike od vojne okupacije do financijske okupacije i danas cvijetaju ekonomski...o tome će ti reći svako djete koje ti na ulici nudi za određeni period društvo bilo šort bilo long...u biti ljudi ne shvaćaju da njima amerika čini dobro...
Šta misliš o Kadafiju Džandžalaniju

bas kao

Poznat
Poruka
9.541
amerikanci su ljudi koji 2/5 svog života provedu u autu...kuća auto posao auto kuća junk tv i krpe...
ne, u bgd sam provodio toliko, i ove guzve, a ranije gradski prevoz, SIPKA TRANS

a u americi se vozim pola sata do posla, i jos pola nazad, samo da me zarobi mecava kao neke na autoputu

p.s. bas sam zamenio ulje u garazi na oko 9000 milja, pise da moze do 20.000, ili 30.000 km full synthetic, ali proizvodajac kaze da se ne prelazi 10k
p.p.s. a na tv-u nasi programi... svi mi vozimo i gledamo i jedemo JUNK, TAKVO JE VREME JUNK-A, da se ne optuzujemo, nismo mi krivi, ni vi preko bare

Poslednja izmena:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.