Очигледан сукоб Вучића и Шапића: Посланици Скупштине Београда за Danas о "страховима" градоначелникa

комшија

Stara legenda
Poruka
90.831

1666784933041.png

Očigledan je sukob između Vučića i Šapića: Odbornici Skupštine Beograda za Danas o „strahovima“ gradonačelnika


Očigledan je sukob između Vučića i Šapića: Odbornici Skupštine Beograda za Danas o strahovima gradonačelnika 1


S. Čongradin danas 12:33

Sukob između predsednika Srbije, Aleksandra Vučića, i gradonačelnika Beograda Aleksandra Šapića je evidentan, slažu se sagovornici Danasa, prenoseći utiske sa jučerašnje sednice Skupštine grada Beograda, kada je, kako kažu bilo evidentno da je Šapić ničim izazavan govorio o navodnom dogovoru Vučića i predsednika Stranke slobode i pravde, da će Dragan Đilas zauzeti njegovo mesto na proleće sledeće godine.

Naime, Šapić je, kako prenosi N1, rekao da bi voleo da je Dragan Đilas tu pa da mu kaže sve što ima da mu kaže, a ne da koristi odbornike Đilasove partije i iz koalcije za tako nešto.
Na to mu je predsednik Skupštine Grada Beograda Nikola Nikodijević odgovorio da „nije moguće da dođe, jer nije odbornik“.

– Ne, moguće je ako podnesu ostavke… Vidim da ide gradom i da priča kako će da bude novi gradonačelnik i kako se već dogovorio. Voleo bih da čujem s kim se dogovorio. Priča da se s Vučićem dogovorio, od Vučića to nisam nikad čuo… – rekao je Šapić.

Potom je rekao sledeće: „Da li će moje kolege da glasaju za njega, to ja ne znam, ali mu poručujem da pojača svo svoje teško oružje koje u ovom momentu ispaljuje po meni i on i oni koji mu pomažu iz moje organizacije. Ukoliko budem ja bio ovde, on sigurno neće biti gradonačelnik. Pošto, ako ja politički preživim, on se sigurno neće vratiti na političku scenu… (odbornicima) Kako vas ne interesuje, pa da li ste tražili smo smenu!?“

Prema rečima Miloša Pavlovića, odbornika Narodne stranke, “prosto je vidljivo da između gradonačelnika Beograda i Aleksandra Vučića postoje neki disonantni tonovi”.

– To se moglo videti na prethodnoj sednici Skupstine Grada, videlo se u međuvremenu kroz medije poput Objektiva, ali i na jučerasnjoj sednici Skupštine grada Beograda u delu kada Aleksandar Šapić navodi da postoji i deo njegove stranke koji bi ga smenio istovremeno šaljuci poruku Vučiću ili je gradonačelnik ili neće biti deo vladajuće stranke stranci i da za njega drugi dogovori ne važe. Što se tiče njegovog ponašanja prema ljudima istakao bih da je on takav bio i kad je bio aktivni sportista, a da je to sad možda samo izraženije – zaključuje sagovornik Danasa.

Prema rečima Dobrice Veselinovića, šefa Odborničke grupe Ne davimo Beograd i koalicije Moramo u Skupštini grada, „evidentno je da postoji disfunkcionalnost u okviru vladajuće koalicije u Beogradu, pa tako ni predsednik Skupštine ne zna šta će i kad biti na dnevnom redu, da postoji rat klanova Vesićevih i Šapićevih ljudi i velika nervoza gradonačelnika koji umesto da rešava stambeni krizu, krizu sa energijom i zagađenjem vazduha pribegava oprobanom radikalskom maniru da napada političke protivnike i svađa se sa medijima”.

Očigledan je sukob između Vučića i Šapića: Odbornici Skupštine Beograda za Danas o strahovima gradonačelnika 3


– Što se tiče mogućih prevremenih izbora, jasno je da je u pitanju volja samo jednog čoveka, odnosno Aleksandra Vučića, i da je njihovo eventualno raspisivanje može biti samo u slučaju da SNS bude u mogućnosti da ostvari bolji rezultat nego u aprilu – kaže Veselinović.

Kako dodaje, njemu je nepoznato i to o čemu se razgovaralo na čuvenom sastanku Vučić-Đilas, a još manje je upućen u čaršijske priče o tome.

link



Напред Шапићу! Направи странку са Зораном Михајловић. Имате коалиционог потенцијала!
 
...
Напред Шапићу! Направи странку са Зораном Михајловић. Имате коалиционог потенцијала!

Богами, ја Ђиласа памтим као доброг градоначелника,
а код Шапића ми се није свидела она слика његове огромне виле,
па све оне бесправне викендице на водоизворишту дуж Саве ...
 
Ау, човече, колико је сада лествица ниско. Од оног, Вучић пада до септембра (Божића, Усркса, Свете Петке, Задушница) до тога да је сада у свађи Шапићем и да се томе радује угљенична јединка попут комшије. Шта би са величанственим победама, новим петим октобрима, шта би са јуришним бригадама на улици које ће оборити Алека. Шта се десило са фантазирањем о поптуном краху напредњака након што признају Косово, уведу санкције Русији, након што ће милиони бити мртви од короне, након хиљаде других предвиђања.

Како се спало на то да се чека вест о Зорани, Вулину и сад Шапићу, да се део опозиције задовољи.

Написао сам раније на другој теми, опозиција не изгледа чак ни као гладна особа која купи мрвице са Алековог стола, она изгледа као изгладнела особа која је задовољна тиме што гледа како за столом једу. Патетично.
 
Sukob između predsednika Srbije, Aleksandra Vučića, i gradonačelnika Beograda Aleksandra Šapića je evidentan, slažu se sagovornici Danasa, prenoseći utiske sa jučerašnje sednice Skupštine grada Beograda, kada je, kako kažu bilo evidentno da je Šapić ničim izazavan govorio o navodnom dogovoru Vučića i predsednika Stranke slobode i pravde, da će Dragan Đilas zauzeti njegovo mesto na proleće sledeće godine.

Opa.
 
Ау, човече, колико је сада лествица ниско. Од оног, Вучић пада до септембра (Божића, Усркса, Свете Петке, Задушница) до тога да је сада у свађи Шапићем и да се томе радује угљенична јединка попут комшије. Шта би са величанственим победама, новим петим октобрима, шта би са јуришним бригадама на улици које ће оборити Алека. Шта се десило са фантазирањем о поптуном краху напредњака након што признају Косово, уведу санкције Русији, након што ће милиони бити мртви од короне, након хиљаде других предвиђања.

Како се спало на то да се чека вест о Зорани, Вулину и сад Шапићу, да се део опозиције задовољи.

Написао сам раније на другој теми, опозиција не изгледа чак ни као гладна особа која купи мрвице са Алековог стола, она изгледа као изгладнела особа која је задовољна тиме што гледа како за столом једу. Патетично.
Свака част Председнику Републике Србије господину Александру Вучићу
 
Ау, човече, колико је сада лествица ниско. Од оног, Вучић пада до септембра (Божића, Усркса, Свете Петке, Задушница) до тога да је сада у свађи Шапићем и да се томе радује угљенична јединка попут комшије. Шта би са величанственим победама, новим петим октобрима, шта би са јуришним бригадама на улици које ће оборити Алека. Шта се десило са фантазирањем о поптуном краху напредњака након што признају Косово, уведу санкције Русији, након што ће милиони бити мртви од короне, након хиљаде других предвиђања.

Како се спало на то да се чека вест о Зорани, Вулину и сад Шапићу, да се део опозиције задовољи.

Написао сам раније на другој теми, опозиција не изгледа чак ни као гладна особа која купи мрвице са Алековог стола, она изгледа као изгладнела особа која је задовољна тиме што гледа како за столом једу. Патетично.
Pa evo već 3 radikala su ti zglajzala

1. Nebojša iz Beograda
2. Aleksandar iz Moskve
3. Zorana od ispod mosta
 
Напред Шапићу! Направи странку са Зораном Михајловић. Имате коалиционог потенцијала!

Kako sa Zoranom? Zorana je prozapadna, a Gangula se u međuvremenu zarazio rusodegenerizmom
 
Kako sa Zoranom? Zorana je prozapadna, a Gangula se u međuvremenu zarazio rusodegenerizmom
Ма јок, Бежанијски учкур-ага је то због популарности. Прави руски агент је Друг Ђидо.
 
Ne valja mu posao sto ima onog rusokolonaskog Gustava za kuma.
Зока Тузланка и Учкур-ага су идеалан политички пар. Нека се удруже и нека почисте са сцене твог лажног опозиционара Друга Ђида.
 
Зока Тузланка и Учкур-ага су идеалан политички пар. Нека се удруже и нека почисте са сцене твог лажног опозиционара Друга Ђида.
Nije on moj iz prostog razloga sto se ne vezujem za licnosti ko vecina nego za IDEJE.
 
Богами, ја Ђиласа памтим као доброг градоначелника,
а код Шапића ми се није свидела она слика његове огромне виле,
па све оне бесправне викендице на водоизворишту дуж Саве ...
u vreme kada je Djilas bio gradonacenik ziveo sam u Beogradu...
negde 2010-11 pamtim po nenormalnim guzvama zbog rekonstrukcije Gazele, a u to neko vreme je i za 2 MILIJARDE € sagradjen Most na Adi duzine 900m... poredjenja radi, Krimski most duzine 18km kostao je 3,8 milijarde €. Toliko o Djilasu kao gradonacelniku.
 
Nije on moj iz prostog razloga sto se ne vezujem za licnosti ko vecina nego za IDEJE.
Каква "идеја", Друг Ђидо нема никакву "идеју". Једино ако "идејом" не називаш његов одлучујући допринос да СНС остане на власти у Београду.
 
Znači CIA je odlučila da deo vlasti koji kontroliše ujedini sa delom opozicje koji kontroliše, nešto kao što su već uradili po celoj EU.
Nova osovina Vučić - Djilas by CIA. Totalna kontrola.

Đido će biti ovde j***a stranka kako god okreneš :hahaha:

Globalizacijo eve me :mrgreen:
 
u vreme kada je Djilas bio gradonacenik ziveo sam u Beogradu...
negde 2010-11 pamtim po nenormalnim guzvama zbog rekonstrukcije Gazele, a u to neko vreme je i za 2 MILIJARDE € sagradjen Most na Adi duzine 900m... poredjenja radi, Krimski most duzine 18km kostao je 3,8 milijarde €. Toliko o Djilasu kao gradonacelniku.
Da, Đilas je izgradio jedini most u 70 godina.

Samo 1 od bezbroj razloga zašto je DS najbolji
 
... za 2 MILIJARDE € sagradjen Most na Adi duzine 900m...

Е, ај сад двајес' милијарде ...
Није бре, радило се о 200 или 400 милки нису хтели да открију (богз провизије :tajna: ) !

У то време моје дете ишло у ОШ и имало дупле бесплатне уџбенике.
Ту ме купио, као и господар са ови 100, 200 евра и колико оно бејаше ?

Баш сам продана душа, ха ?
Уместо да будем обична заведена будала ... :hahaha:
 
u vreme kada je Djilas bio gradonacenik ziveo sam u Beogradu...
negde 2010-11 pamtim po nenormalnim guzvama zbog rekonstrukcije Gazele, a u to neko vreme je i za 2 MILIJARDE € sagradjen Most na Adi duzine 900m... poredjenja radi, Krimski most duzine 18km kostao je 3,8 milijarde €. Toliko o Djilasu kao gradonacelniku.

Popušio si Vučićevu lulu.

Most je koštao jedno 10 puta manje.
 
Од оног, Вучић пада до септембра (Божића, Усркса, Свете Петке, Задушница) до тога да је сада у свађи Шапићем и да се томе радује угљенична јединка попут комшије.

Ма нултој позицији смета кад неко има другачије мишљење од Господара,
одмах "пукли су, готов је ..."
а смета им и кад се сви у власти слажу,
е онда је "једноумље, диктат, аутократија ..."

Стално се питају зашто Господар о свему одлучује,
а онда о свему иду прво да чују његово мишљење !

:hahaha: :hahaha: :hahaha:

Не радзуме !

:huh: :huh: :huh:
 
Каква "идеја", Друг Ђидо нема никакву "идеју". Једино ако "идејом" не називаш његов одлучујући допринос да СНС остане на власти у Београду.

Није заиста могао да се држи Лутовца јер се овај држао друга Црног !
Ево га где у ставу мирно чека да га Црни примети после херојске акције пребијања момка на багеру !

Postrojavanje.png
 

Back
Top