smfgreat
Aktivan član
- Poruka
- 1.159
Situacija je poprilicno kriticna, bave se kojekakvim stvarima koje nisu bas toliko bitne. Toliko ugrozeog stanovnistva ima kod nas, gladnih, zednih... a oni stavljaju u prvi plan T. Nikolica koji je odlucio malo da skine koje kilo. To je sad toliko vredno paznje i daj da mu pomognemo jadno koliko mozemo. To sto neki stvarno nemaju da jedu nije bas toliki problem i bolje se ne baviti takvim stvarima...