Oce li nasa vlada imati obzira prema nama ikada?

smfgreat

Aktivan član
Poruka
1.159
Situacija je poprilicno kriticna, bave se kojekakvim stvarima koje nisu bas toliko bitne. Toliko ugrozeog stanovnistva ima kod nas, gladnih, zednih... a oni stavljaju u prvi plan T. Nikolica koji je odlucio malo da skine koje kilo. To je sad toliko vredno paznje i daj da mu pomognemo jadno koliko mozemo. To sto neki stvarno nemaju da jedu nije bas toliki problem i bolje se ne baviti takvim stvarima...
 
Situacija je poprilicno kriticna, bave se kojekakvim stvarima koje nisu bas toliko bitne. Toliko ugrozeog stanovnistva ima kod nas, gladnih, zednih... a oni stavljaju u prvi plan T. Nikolica koji je odlucio malo da skine koje kilo. To je sad toliko vredno paznje i daj da mu pomognemo jadno koliko mozemo. To sto neki stvarno nemaju da jedu nije bas toliki problem i bolje se ne baviti takvim stvarima...

A odakle tebi ideja da se bilo ko bavi ozbiljno nikolicem, to je dnevno-politicki cirkus i to je to. Ko trazi da se pomogne nikolicu sem njegovih par idiota iz stranke? I kakve to veze ima s nama, vladom i obzirom?
 
A odakle tebi ideja da se bilo ko bavi ozbiljno nikolicem, to je dnevno-politicki cirkus i to je to. Ko trazi da se pomogne nikolicu sem njegovih par idiota iz stranke? I kakve to veze ima s nama, vladom i obzirom?

pa pazi ovako ne zanm da li si primetio koje su sad bitne stavke i cime se sve bave? Ugrozavaju nam zivote, nezaposlenost, ljudi sa zavrsenim skolama i fakultetima namaju posla u struci. Kao mogli bi malo i nas da uzmu u obzir i da se pozabave malo tematikom nezaposlenosti. Sad ako ti mislis da nema veze sa nama ocigledno nije da te interesuje situacija. Svaka vest koju vidim na TVu nekako dodje mi kao ruganje, ne znam mozda gresim al to ja tako vidim.
 

Back
Top