Quantcast
  • Dragi prijatelji, obaveštavamo vas da je forum Hronika izdvojen iz foruma Politika i sada je poseban forum u kategoriji "Društvo".

Obustavljen odlazak medicinskih sestara: Srbija će raskinuti ugovor s Nemačkom?

Straks92

Buduća legenda
Moderator
Poruka
39.160
Najavljeno pre par meseci. :lol: :rotf:

"E NEĆEŠ MAJCI DA DOLAZIŠ U SRBIJU" Predsednik Vučić ga poštuje, ali nije mogao da mu prećuti - Rekao sam mu u lice!
AUTOR: Alo.rs/D.S. DATUM I VREME: 26.11.2019. 13:19 - 26.11.2019. 14:18

Vučić je odgovorio Jensu Španu, ministru zdravlja Nemačke koji je ranije rekao da želi da dođe u Srbiju, jer su Nemačkoj potrebne medicinske sestre.

- Špan, vrlo sposoban ministar zdravlja, kaže: "E, dolazim ja u Srbiju da vam pokupim mediciinske sestre". E nećeš majci da dolaziš ovde! Rekao sam mu u lice: "Nemoj da dolaziš bre".

https://www.alo.rs/vesti/politika/p...da-mu-precuti-rekao-sam-mu-u-lice/268341/vest

buudala

Legenda
Poruka
55.397
Najbolje Srbija slijedi rumunski model što se tiče plate radnika u zdravstvu. Ne znam da li je neto ili bruto ali Rumuni su digli plate ljekarima na 2700 eura.
Moraće da sledi model ponude i potražnje radnika jerbo se i građeviski sve teže nalaze da umeju bar lopatu da drže.
Ostali samo menažeri komercijalisti, a od njih fajde na mješalci , jok.

@ tema....... Jadni medecinari, moraće bez državnog ugovora ko i do sad.

Droid

Buduća legenda
Poruka
37.109

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.