Quantcast
  • Dragi prijatelji, obaveštavamo vas da je forum Hronika izdvojen iz foruma Politika i sada je poseban forum u kategoriji "Društvo".

Obustavljen odlazak medicinskih sestara: Srbija će raskinuti ugovor s Nemačkom?

Umri_muski

Buduća legenda
Poruka
28.303
Cuti , to je zvaka za narod, naravno da je raskinut tako sto vise ne vazi.....
Samo se kaze za narod mi smo raskinuli ugovor.....
To ti je kao kad seljak dodje i kaze ja raskinuo ugovor sa telekomom, nisam bio zadovoljan, nece oni mene da zaebavaju.
Kad si raskinuo, pa ono kad je isteklo 2 godine, pa da se ne produzi...

Umri_muski

Buduća legenda
Poruka
28.303
Inace ljudi odlaze iz Srbije iz dva razloga , bar ovi sto nisu ugrozeni da nemaju da jedu...
Zato sto je pljuvacina gde god se okrenes....jednoumlje tesko...
A drugi razlog je sto je sve haoticno , ne postuje se nista, nikakav red, nakaradna ponasanja, ne postuje niko tvoje vreme niti mozes da izbegnes izivljavanje, a tek ce da pocne izivljavanje nad tvojom decom , tek dolaze ta vremena..

Ja licno bih dodao i treci, profesionalne vestine i znanja u Srbiji mogu samo da ti degradiraju i zakrzljaju...

Motorcyclist

Legenda
Poruka
63.759
Inace ljudi odlaze iz Srbije iz dva razloga , bar ovi sto nisu ugrozeni da nemaju da jedu...
A drugi razlog je sto je sve haoticno , ne postuje se nista, nikakav red, nakaradna ponasanja, ne postuje niko tvoje vreme niti mozes da izbegnes izivljavanje, a tek ce da pocne izivljavanje nad tvojom decom , tek dolaze ta vremena..

Ja licno bih dodao i treci, profesionalne vestine i znanja u Srbiji mogu samo da ti degradiraju i zakrzljaju...
:bravo: :bravo:

Poruka
18.083

Kakva deca kad ti nemaš ženu i decu?

TONOLAN

Elita
Poruka
18.111

Beograd -- Ministar rada Zoran Đorđević najavio je da će sledeće godine biti razmotreno raskidanje ugovora sa Nemačkom o odlasku radne snage iz Srbije

Izvor: Tanjug petak, 31.01.2020. | 15:16
-----------------------------------------------------------------------------
Do sledeće godine :D :eek:
Do tada će naši poslodavci da viju za radnicima.

Umri_muski

Buduća legenda
Poruka
28.303

Beograd -- Ministar rada Zoran Đorđević najavio je da će sledeće godine biti razmotreno raskidanje ugovora sa Nemačkom o odlasku radne snage iz Srbije

Izvor: Tanjug petak, 31.01.2020. | 15:16
-----------------------------------------------------------------------------
Do sledeće godine :D :eek:
Do tada će naši poslodavci da viju za radnicima.
Znas kako je cudan razgovor sa poslodavcima u Srbiji u odnosu na zapad....
Jedno vreme su cak zamerali ako ti je CV po zapadnim standardima....
A o tome da nema vikanja na radnika, to u Srbiji na ovim obicnim poslovima nema ni trunke svesti...

TONOLAN

Elita
Poruka
18.111
Znas kako je cudan razgovor sa poslodavcima u Srbiji u odnosu na zapad....
Jedno vreme su cak zamerali ako ti je CV po zapadnim standardima....
A o tome da nema vikanja na radnika, to u Srbiji na ovim obicnim poslovima nema ni trunke svesti...
Ja sam se kao komunista na ovom forumu zalagao za prava radnika i seljaka.
Koliku sam samo galamu digo oko promena Zakona o radu (i da ti ne nabrajam) i ovde su me kao komunjaru toliko ispljuvali da sam na kraju počeo da podržavam kapitaliste.

Dobro, a šta te pitaju tamo kad pošalješ CV i odeš na razgovor? Mislim, ovi naši?

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.