Обука терориста у џамијама

Добро дошли

Buduća legenda
Poruka
27.854
Ал Каида је регрутовала и обучавала екстремисте у десет џамија и исламских центара широм света, укључујући две у Лондону, као и по једну у Милану, Монтреалу и Лиону, објавио је британски Дејли Телеграф, позивајући се на депеше Викиликса.

Један од параметара је да је затвореник "похађао обуку за џихад у Чеченији или Босни".
http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/1556/Викиликс+открива/883204/Обука+терориста+у+џамијама.html
************************


Значи да су терористи, полагали пријемни испит у Босни и Чеченији!
Те исте терористе обучавао и користио у Босни Насер Орић. На суду је ладно пуштен на слободу и слободно се шетка по Европи.
Међународна правда има ,,два краја'' као батина. Једном казна другом слобода за исту ствар.
 
Ал Каида је регрутовала и обучавала екстремисте у десет џамија и исламских центара широм света, укључујући две у Лондону, као и по једну у Милану, Монтреалу и Лиону, објавио је британски Дејли Телеграф, позивајући се на депеше Викиликса.

Један од параметара је да је затвореник "похађао обуку за џихад у Чеченији или Босни".
http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/1556/Викиликс+открива/883204/Обука+терориста+у+џамијама.html
************************


Значи да су терористи, полагали пријемни испит у Босни и Чеченији!
Те исте терористе обучавао и користио у Босни Насер Орић. На суду је ладно пуштен на слободу и слободно се шетка по Европи.
Међународна правда има ,,два краја'' као батина. Једном казна другом слобода за исту ствар.

JA uvek kazem da je SVAKA djamija filijala Alkaide.
 
Ал Каида је регрутовала и обучавала екстремисте у десет џамија и исламских центара широм света, укључујући две у Лондону, као и по једну у Милану, Монтреалу и Лиону, објавио је британски Дејли Телеграф, позивајући се на депеше Викиликса.

Један од параметара је да је затвореник "похађао обуку за џихад у Чеченији или Босни".
http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/1556/Викиликс+открива/883204/Обука+терориста+у+џамијама.html
************************


Значи да су терористи, полагали пријемни испит у Босни и Чеченији!
Те исте терористе обучавао и користио у Босни Насер Орић. На суду је ладно пуштен на слободу и слободно се шетка по Европи.
Међународна правда има ,,два краја'' као батина. Једном казна другом слобода за исту ствар.

Te teroriste su obucvale engleska , americka , izraelska , nemacka tajna sluzba - i to je odavno poznato .... Semu rada je izeo Jirgen Elsner poznati nemacki publicista i strucnjak za terorizam i rad BNDa ( nemacke tajne sluzbe ) .... Imami Londonske , Pariske , Milanske , Marsejske , Berlinske i mnogih drugih velikih dzamija na Zapadu su agenti zapadnih tajnih sluzbi i sluze za regrutovanje mladih muslimana ( drzeci vatrene politicke propovedi ) , a posle ih sluzbe ,, usmeravaju ,, za interese Zapada ... Centrale organizacija koje se teroristickim metodama bore za ,,muslimanska prava sirom sveta ,, nalaze se u Londonu - od Muslimanske brace , pa do cecenske ,, vlade u egzilu ,, ... :lol:..

I siptarska ,, vlada u egzilu ,, bila je na Zapadu - u Svajcarskoj ....

Drugi kamp za obuku je u Gvantanamu - direktno iz Gvantanama zatvorenici postaju lideri ,,revolucionara ,, od Tunisa , preko Libije , Egipta do Sirije ... :think:...

I Zukorlic je iz iste kuhinje ...
 
Poslednja izmena:

Back
Top