Quantcast
  • Blog je internet dnevnik u kome autor iznosi svoja razmišljanja na neku temu. Molimo vas da se pridržavate Pravilnika Bloga.

OBREZATI SVE MUSKARCE ?

Lord Gledston

Iskusan
Poruka
5.380
Normalni ljudi,ljudi koji poseduju zapadno evropsko obrazovanje (u koje ja spadam),nemaju nikakve averzije prema ljudima,bilo koje nacionalnosti.Sam
cin ispoljavanja neke svoje nacionalnosti, pretstavlja najnizi oblik primitivizma.
Mi intelektualci (celog sveta) nemamo uopste nacionalnost.Mi pripadamo onim
ljudima,za koje je neumrli Lenjin rekao:"Intelektualci su gradjani sveta"! Nazalost,
ti to nikada neces moci da shvatis i prihvatis.Ali,sta cemo,ti si jedan od nas,koji
ucestvujemo svojim misljenjima na ovom forumu,pa te u tom smislu pozdravljam
i zelim ti sve najbolje.!!!

Lord Gledston

Iskusan
Poruka
5.380
Sibirski Tigar - Videvsi sve tvoje postove,u kojima neprestano pominjes gejeve,
shvatio sam da si ti opsesivno njima zaokupljen.O bilo cemu da postavljena
tema govori,ti stalno o pederima,ko baba o bolesti.Tebi nikako ne odgovara ni
taj tvoj avatar";Sibirski Tigar". Tvoj avatar,koji bi odrazavao tvoj psiholoski profil,
trebao bi da glasi:"Ustrojeni macak".Puno te pozdravljam i....nadji neku sterilnu
macku,da se zajedno igrate sa crknutim misem.!

Lord Gledston

Iskusan
Poruka
5.380
Dakle, sipac, ja ljude ovde na forumu delim po onome sto pisu, a ti pises svoje umotvorine, pa si tako i procenjen...a obrezivanje...pa imas li ti mozga na kom forumu pises? Taman da je obrezivanje svetski hit, ljudi ovde imaju averziju protiv obrezanih iz , mozda tebi nepoznatih razloga, ali iz vrlo poznatih istorijskih i kulturoloskih razloga...ajd jos jednom isti pozdrav....
Tvoja bolesna mrznja prema nasim komsijama Albancima,govori o tebi dovoljno,
da si bolesna asocijalna licnost,koj treba da ide na resocijalizaciju,u neku
ustanovu,koja se bavi tako izvitoperenim osobama.Pozdrav L.Gledston !

Poruka
15.449
Sibirski Tigar - Videvsi sve tvoje postove,u kojima neprestano pominjes gejeve,
shvatio sam da si ti opsesivno njima zaokupljen.O bilo cemu da postavljena
tema govori,ti stalno o pederima,ko baba o bolesti.Tebi nikako ne odgovara ni
taj tvoj avatar";Sibirski Tigar". Tvoj avatar,koji bi odrazavao tvoj psiholoski profil,
trebao bi da glasi:"Ustrojeni macak".Puno te pozdravljam i....nadji neku sterilnu
macku,da se zajedno igrate sa crknutim misem.!
Tesko da ces ti na ovom forumu da nadjes postove gde ja pisem o gej populaciji.
Mozda ima neki na tvojim blogovima jer ti si u tim temama. Ne pominjem ih ni u dobru
ni u zlu,jednostavno nisu tema mojih interesovanja za razliku od tebe gde se cesto
razracunavas sa nekim od forumasa bas na tim temema.

Lord Gledston

Iskusan
Poruka
5.380
M
lord je bio bas uvidjavan, pa nije hteo da ide sa bitnim "zeljama" recimo, kastracija....ti muskarci su mu se bas zamerili ili ga ne muvaju ili je opet ostavljen....
Metronomi - Kako ne shvatas.Muskarci koji nisu obrezani,oni uvek smrde na ustajalu spermu,koja im ostane ispod kozice penisa.U gradskom saobracaju.
ne moze da dise od smrada,uzegnute muske sperme.Obrezivanje je stvar kulture i civilizacije.Obrezan muskarac je higijenski na visini.Shvati jednom,
da to nema veze sa religijom,nego sa licnom higjenom.!!!

Metronomy

Domaćin
Poruka
3.605
M
Metronomi - Kako ne shvatas.Muskarci koji nisu obrezani,oni uvek smrde na ustajalu spermu,koja im ostane ispod kozice penisa.U gradskom saobracaju.
ne moze da dise od smrada,uzegnute muske sperme.Obrezivanje je stvar kulture i civilizacije.Obrezan muskarac je higijenski na visini.Shvati jednom,
da to nema veze sa religijom,nego sa licnom higjenom.!!!
Ali, dragi moj sipac, mi pravoslavci zivimo na delu kopna gde ima dosta vode, pa nam je redovno kupanje i posebno zapiranje jednostavno i vrlo dostupno, pa nas vasa vera preko higijene ne moze ubediti da je obrezivanje higijenska potreba, a nismo ni tako ograniceni verovanjem u debilizam, a ako mene pitas svako ko u to veruje ima iscackan deo mozga koji sluzi za razmisljanje i tesko moze da shvati cemu sluzi obrezivanje. Posto sam citao mnoge pametne muslimana znam da ima i onih kojima to nije razmisljanje iza crte razuma.

Lord Gledston

Iskusan
Poruka
5.380
Metronomy - Vidim preko tvojih postova,da si prilicno pametan lik.Ali ti ocigledno ne koristis usluge gradskog saobracaja.Da koristis,osetio bi u bilo
kom gradskom vozilu,onaj smrad,koji siri stara sperma,koja se na muskim gacicama osusi i daje karateristican vonj.Sperma se ponasa na vesu,kao
kada se nekada (nase bake) ves stirkao.Poznato je da sperma kada se osusi,deluje kao stirak. Mislim da konstatacija da nasi muskarci (cast nama koji
smo izuzeci) nisu skloni cestom tusiranju.Obrezivanje kod jevreja i muslimana,nema nikakvu drugu funkciju,nego samo higijensku.Obrezan i obrijan
penis,pretstavlja za zensku populaciju,higijenski prihvatljiv predmet za unutrasnju i spoljasnu upotrebu.!!!

Mrkalj

Elita
Moderator
Poruka
20.370
Podržavam kupanje, ali nemojte da vređate ni korisnike, ni Šiptare. Ne volim da primenjujem mere i ovlašćenja.

Gledstone, malo se informiši o ličnoj higijeni, o ulozi prirodne flore, sebuma, smegme, osetljivosti frenuluma. Nemoj ovako da prepričavaš šta si čuo na ćošku ili namirisao u autobusu, ne ispada kako treba.

Verovatno si obrezan zbog fimoze, ali to ne znači da su majke svih dečaka tabuizirane dečijim međunožjem.

Cela ova tema mi liči na tvoje hvalisanje onim čim se ne hvali.

Poslednja izmena: