Obrazovana žena ne treba da se uda za majstora!

Ima pravo,zašto da ne,svako bira svoj život.Poenta je ogorčenost i bes kada se u starosti zbog grešaka traži opravdanje.Rekoh na jednoj temi,kada svane jutro a mi okruženi mačkama i goblenima sami moramo biti svesni da smo mi krivi ili zaslužni za to.
Šta ako ne traži opravdanje i voli baš takav život, sa goblenima i mačkama? Je l to imperativ da bude udata po svaku cenu?

E pa ni mi majstori necemo obrazovane zene ako nesto nije u redu sa njima! A cim postoji ta kvalifikacija, prljavi majstor - fuj, ja to necu...onda naravno da nije normalna. 😛
U uvodnom tekstu je uspešna žena ta koja hoće da bude sa manje uspešnim čovekom... ali je problem u njemu... ON ne može da
podnese njen uspeh, njeno obrazovanje, njen značaj...
Tako da... držimo se teme (koju ti sada izvrćeš!)

U uvodnom tekstu je uspešna žena ta koja hoće da bude sa manje uspešnim čovekom... ali je problem u njemu... ON ne može da
podnese njen uspeh, njeno obrazovanje, njen značaj...
Tako da... držimo se teme (koju ti sada izvrćeš!)
Ti si ta koja izvrces, u uvodnom postu Nije zena koja nesto hoce ili nece vec muskarac koji savjetuje zene sta ne bi trebale!

Ti si ta koja izvrces, u uvodnom postu Nije zena koja nesto hoce ili nece vec muskarac koji savjetuje zene sta ne bi trebale!
Muškarac u uvodom postu ne može da podnese njeno veće obrazovanje od njegovog... jasno je ko dan... bar meni...
I - problem je u njemu i njegovom neprihvatanju da je ona intelektualno obrazovanija (jača) od njega...
Ide dotle da joj predloži da napusti posao za koji se toliko obrazovala i da postane domaćica..
Što je ona i pristala... itd, itd...

Muškarac u uvodom postu ne može da podnese njeno veće obrazovanje od njegovog... jasno je ko dan... bar meni...
I - problem je u njemu i njegovom neprihvatanju da je ona intelektualno obrazovanija (jača) od njega...
Ide dotle da joj predloži da napusti posao za koji se toliko obrazovala i da postane domaćica..
Što je ona i pristala... itd, itd...
Muskarac u uvodnom postu je psiholog koji analizira nesto, nije nikakav majstor koji moze nesto da podnese ili ne moze.

Bilo bi cudno cak i da nije tvoja tema.

Obrazovana i uspešna žena teško može da nađe sebi partnera. Obrazovani muškarci često budu i fah idioti, mnogo karijerista dosadnih inače, često ružnjikavi ili oni što samo drže knjige i ne umeju da zamene ni običnu bravu. I među njima ima iskompleksiranih, ima i uspešnih ali narcisa, onih koji bi da imaju veoma obrazovanu ženu ali da je drže kao trofej za pokazivanje.

Da druge strane, mnogo muških koji joj se ne mogu dopasti jer ne umeju da se postave, izražavaju, ili pričaju a ništa ne kažu, dosadni i nezanimljivi sagovornici, neki tupi, sirovine, neki ne kapiraju šta uopšte govori kada se izražava sasvim normalno za nju. Nemoj da se praviš važna govoreći a priori, zašto koristiš nepoznate reči, puvaš se znam, I ostale ignorantske rečenice.

No, među muškarcima nekog srednjeg obrazovanja, ili sa srednjom školom ili sa faksom, može sebi naći podršku. Recimo muškarac koji je radnik ili majstor, fin, čita dosta, obrazuje se, prirodno pametan i još joj i zgodan, daleko je bolja opcija od ružnjikavog prof univerziteta koji je em recimo slabo potentan ili radi 24/7 i ne obraća pažnju na nju.
Problem obrazovanih i uspešnih žena, a i muškaraca, je što je taj karijerni uspeh praćen velikim odricanjima na privatnom planu. Otuda i neuspesi u ljubavnom životu. Advokate, bankare, menadžere oba pola treba izbegavati u širokom luku, em zato što su uvek odsutni, em što su često psihopatskog mentalnog sklopa, što im i omogućava da napreduju u karijeri. Arogantni, nadobudni, agresivni, skloni varanju u svemu što rade. Tu mogu da se dodaju i svi ostali karijeristi, tipa vojni i policijski oficiri, privatni preduzetnici, stranački vojnici zaposleni po državnim preduzećima i institucijama itd.

S drugim pasusom mogu da se složim ali sa trećim i ne. Čuj, radnik ili majstor, a fin, čita i obrazuje se, pa još i zgodan... Ređe nego sedmica na lotou. Realnost je: Radnik ili majstor, prost u ophođenju, nesposoban za bilo kakav intelektualni rad iznad onoga što mu je potrebno za posao, ima pivski stomak jer stalno pije pivo, slobodno vreme voli da provodi u kladionici, gde čita savete da li se ovog vikenda treba kladiti na timove iz četvrte poljske ili treće norveške lige. Slično može da se kaže i za žene istog obrazovnog nivoa.

pritom, zašto se ženama uvek preti sa 'ili spustite kriterijume i prihvatite nas ovakve kakvi smo (ne nameravamo da radimo na sebi i da se menjamo) ili vam sleduje život sa mačkama

mačke pliz
Ko preti kriterijumom,ima ona scena iz filma kada oficir kaže,šta me briga šta ti voliš,ja bi voleo da hebem Vesnu Zmijanac.
Reč je o realnosti kako muškoj tako i ženskoj.
Mačke su izbor,gobleni,miljea.

Ko preti kriterijumom,ima ona scena iz filma kada oficir kaže,šta me briga šta ti voliš,ja bi voleo da hebem Vesnu Zmijanac.
Reč je o realnosti kako muškoj tako i ženskoj.
Mačke su izbor,gobleni,miljea.

znači, vaš plan je da naterate žene da vas hoće zato što nemaju drugu opciju, a ne zato što vas stvarno hoće? jezivo

Back