"Образа немаш! Рушите, убијате, силујете" Шормаз функционер СНС је јавно прозвао Харченка

Није поента да ли је нешто речено исправо или не, већ је поента тезе да Вучић има дежурне кербере који лају на све стране, по потреби.

Некада је потребно лајати на Хрвате, некад на Шиптаре, некад на Русе, некад на Јеремића, некад на Ђиласа, некад на Бошка, некад на Европску унију, а он у рукаву има све дежурне лајаче, који имају своје задатке и Вучић их пушта с ланца кад процени да му је потребно одређено лајање.

У овом тренутку, проценио је да је потребно залајати на Руског амбасадора и пустио је кербера који има задатак да лаје на Русе и подржава НАТО.

Следеће недеље ће му, од кербера, можда требати Сима Спасић или било ко други, те ће из шпила карата извадити оног ко је потребан.

То су обични пси који лају по вучићевој потреби. Шормаз је тотално небитан за ову причу, Вучић га је пустио с ланца да лаје на руског амбасадора.

И увек је исти план. Кад му треба неко да лаје, он пусти пса да лаје, на Шиптаре, Хрвате или било кога другог (у овом случају Русе), и после пар дана Вучић се јављда "да смири ситуацију".

Ти очигледно, као љубитељ Вучића, не желиш да видиш очигледну матрицу.

Ја видим да му приписујете натприродне моћи. :lol:
 
Лош је и марионета запада. Милошевић је исто био марионета запада, велеиздаја Крајине и истеривање војске са Косова, и после као ево као документ шатро није издао Косово.

 
Šta će ti to “osopkinja” kad je rodno neutralna imenica “osoba” gramatički ženskog roda? Kopiraš @Emilia Marty?
Жели да буде у тренд(инг)у пошто-пото, па макар га и измишљала.
 
Jovana Jeremić je za tvoju šumsku listu Alen Delon
Mozda od ramena nanize. Sa njenom konjastom facom moze jedino da impresionira nekog gorstaka sa Javor planine, koji jednom godisnje sidje u varos da proda jagance . To da treba da j...s, morao bi pre upotrebe da se posavetujes sa lekarom ili apotekarom
 
da li je SNS rusofilska stranka, mislim i na njene glasace...u realnosti, glasaci su sendvicarski opredeljeni, sitne prodane duse...drugi deo, je krezubi plebs, jednostavno glasaju za lopingere i too je to


SNS je antiruska , Sorosevska stranka.

Naravno da bi prigrabili sto vise glasova naivnih i priglupih tvrde drugacije ali dela govore njihova mnogo vise od reci.

Stranka sitnih jajara, secikesa, bagre i najgorih lopina.

LDP2
 
Ne treba imperatoru Šorgmazu dozvola, on je oduvek bio svoje glave

...са фратарским шишкицама. :lol:
Тражила сам његове фоткилице из тог периода, нема ниједне! (или се, то, Гугл уротио против мене)
Изгледа да је Шорги све то поскидо. :lol:
Ето, вратих се на ову тему само да те обавестим о томе. :mrgreen:
 

Back
Top