:obratipaznju:

robovanje modi, priklanjanje ukusima većine, što reče ovaj junoša iznad izgrickani nokti, neurednost uopšte...

...naravno, kako ja nisam kompjuter, ne mogu da se setim svega trenutno, te zadržavam pravo da editujem post u zavisnosti od toga kada se i čega još setim...:)
 
ouuuuu, mnogo je takvih osobina, karatreristika..
Medju prvima:cool:- nepismenost, vulgarnost, nekulturnost, a,onda maljave grudi, dugi ili prljavi nokti, neoprani zubi:sad2: :sad2: :sad2:..
U sustini, prvi utisak je bitan, a stvari koje sam navela jesu bas stvari koje mozes odmah da zapazis i skontas da ON NIJE PRAVI:zcepanje: :zper: :zcepanje:
 
ouuuuu, mnogo je takvih osobina, karatreristika..
Medju prvima:cool:- nepismenost, vulgarnost, nekulturnost, a,onda maljave grudi, dugi ili prljavi nokti, neoprani zubi:sad2: :sad2: :sad2:..
U sustini, prvi utisak je bitan, a stvari koje sam navela jesu bas stvari koje mozes odmah da zapazis i skontas da ON NIJE PRAVI:zcepanje: :zper: :zcepanje:

a šta...ti mu prilikom prvog susreta vidiš dal ima dlake po grudi...? :per:
 
Kod ponasanja: foliranje, prenemaganje, preterano lapdranje (znaci tip zene "ne zatvaram usta"), ljubomora, precenjivanje same sebe...

Kod izgleda: neuredan izgled (kosa, nokti, sve u paketu), preterani broj pirsinga po celom cilu i telu, preterana sminka...
 

Back
Top