Obradujmo nekog

Alter_Ego_

Legenda
Poruka
65.481
Koje bi bile vaše najoriginalije ideje za poklone i sitnice kojima možemo da obradujemo drage nam osobe i tako im iskažemo naklonost, pažnju i poštovanje?Imate li neke kreativne i originalne ideje?
marka.jpg

Baby Yoda

Contributor
Poruka
21.791
Koje bi bile vaše najoriginalije ideje za poklone i sitnice kojima možemo da obradujemo drage nam osobe i tako im iskažemo naklonost, pažnju i poštovanje?Imate li neke kreativne i originalne ideje?
Најпростији прилаз је дати новац ако баш не знаш. Па ће та особа себе сама почастити. Тако не можеш промашити. Ако ти је неко драг, боље посматрај шта тај неко воли. Ако не знаш, питај некога ко је близак тој особи, тако да имаш у виду шта отприлике одговара.

Baby Yoda

Contributor
Poruka
21.791
Ja sam dobila jednom školjke izronjene iz mora za mene
To mi je slično onoj zvezdi

Tako nešto je najlepši poklon
Ne novac, nikako
Нова профилна, ццц. Постоји изрека: Најбољи поклон који некоме можете дати је ваше време. Јер никада га не можете добити назад. "

Ната Ли

Buduća legenda
Poruka
37.681
Нова профилна, ццц. Постоји изрека: Најбољи поклон који некоме можете дати је ваше време. Јер никада га не можете добити назад. "

Pa to je upravo ono najlepše, kada se neko potrudi da te usreći bar na kratko.
A avatar, he he he

Kami

Buduća legenda
Moderator
Poruka
32.113
Ako nekog volite i on vas obradovati možete jedno drugo i bez nekih materijalnih stvari. Može ruža na primer (ja volim crvene ruže 🌹), zajedničko provedeno vreme koje je uvek dragoceno, neki lep izlet, šetnja uz šum talasa po pesku bosi...ili ćutanje udvoje. Jednostavno je obradovati nekog ko vas voli.

gost 386492

Poznat
Poruka
8.208
to je sad nesto moderno da menjas profilnu na dva dana, ne znam samo kako ih ne mrzi i kome je bitna uopste njihova profilna
al dok nije neka damska interaktivna ili neka bolestina, dobro je

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.