Quantcast
  • Dragi prijatelji, obaveštavamo vas da smo spojili forume "Košarka", "Fudbal", "Tenis" i "Ostali sportovi" u novi forum "Sport" koji se nalazi u kategoriji "Život".

Obradović: Sam vrh države se upleo u trgovinu oružjem i isisiva novac iz fabrika

Nataša Rostova

Buduća legenda
Poruka
33.230
Moj pradeda je izgubio oko od šrapnela na solunskom.Dva puta odlikovan.Drugi se nikada nije vratio odatle.Na kolena kada ih pominješ,da ti ne bi čupao brkove,sendvičarko jeftina!
Nisi vredna razgovora.Služiš kao predmet sprdnje već odavno.Ne meni,nego većini ovde.Briga me za Šugoslava. Ni on nije vredan pomena,kao ni ti.

Onda ne brukaj pradedu.

Nataša Rostova

Buduća legenda
Poruka
33.230
Stvarno bih zamolila ove koji kada izgube argumente počnu da vređaju one sa kojima se ne slažu
Neki od nas su ovde da bi razmenjivli mišljenja i komentari a ne agitivali za bilo koga. Ako to neko ne razume, nek se bar podreudi da razume, a ne da nas pokazuje svoje odsustvo morala i vaspitanja
Pamet nije svakom dana i ne mora svako da je ima,.

Tenkre

Buduća legenda
Poruka
25.347
Onda ne brukaj pradedu.

Nikada

P9180563.JPG

Brukaju ga oni za koje je ovde ostavio kosti

Cosmopolite

Stara legenda
Poruka
78.454
Gajić: Stefanoviću i Tešiću je svaki dan u "Krušiku" Black Friday

Vladimir Gajić, advokat uzbunjivača iz vojne fabrike "Krušik" Aleksandra Obradovića, podsetio je da je njegov klijent već 67 dana u pritvoru bez ijednog dokaza. Odbrana je internacionalizovala slučaj Obradovića, rekao je Gajić za N1 i dodao da će vlast zbog toga imati problema.

rdeki

Elita
Poruka
17.948
Дакле- по теби су жути мање зло? :roll:
Ti žuti su bili manje zlo. Imam razloga da verujem da neće biti manje ako se vrate na vlast.
To što nemamo koga da izaberemo je jedna od naših najvećih nesreća. I upravo ljudi koji vide da nema svrhe borba protiv aktuelne vlasti napuštaju našu zemlju. Na žalost.

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.