Obračun migranata u Subotici

Neprilagođena

Leptirica
Poruka
92.457

Pucnjava na Makovoj sedmici, po prvim informacijama obračun migranata, blokirano naselje​

02.07.2022. u 10:25h > 13:57
Izvor:Subotica.com /RTV Pannon
Po nezvaničnim informacijama TV "Pannon", došlo je do obračuna migranata i nekoliko osoba je povređeno.
Policija i hitna pomoć izašli su na lice mesta u velikom broju.

Pucnjava na Makovoj sedmici, po prvim informacijama obračun migranata, blokirano naselje

Foto: RTV Pannon
Angažovane su sve raspoložive ekipe spasilačke stanice.
Po saznanjima RTV Pannon, migranti sa raznim povredama stalno se prevoze u subotičku javnu bolnicu.
Trenutno nema informacija o preminulima.
Ekipa Panon RTV-a, koja je bila na licu mesta, nezvanično je od policajaca saznala da je u javnosti došlo do pucnjave u u ranim jutarnjim ćasovima
u šumi na Makovoj sedmici. Za sada se zna da su najmanje dve dve teško povređene osobe, koje su navodno prevezene u životnoj opasnosti
zbog prostrelnih rana u predelu stomaka.

Kako se pucnjava i dalje čula iz pravca šume, policiji je naloženo da nosi pancire.
Kako nam je objasnio Mirsad Nalić, predsednik Saveta MZ Makova sedmica,
do sukoba migranata, Avganistanaca i Pakistanaca, došlo je oko sedam sati ujutru u obližnjoj šumi .
- Danima, od jutra do mraka, taksi vozila somborskih tablica prolaze ovuda i odvoze ih u šumu.
Policija ih vraća ali oni se posle sat vremena ponovo vrate - kaže Nalić. -
Još se tačno ne zna šta se desilo u šumu, policija je na terenu i sve pohvale za njihov rad.

Na licu mesta nalazi se na najmanje 15 vozila žandarmerije i policije.
Na lice mesta stigao je i gradonačelnik Stevan Bakić koji je zvanično izjavio da je jutros u Opštu bolnicu doveženo sedam lica od kojih jedno bez znakova života.
-Rađena je reanimacija ali nažalost nije bilo pomoći
. Devojčica, 2006.godište, je u teškom stanju, urađen je hirurški zahvat ali je i dalje u životnoj opasnosti
. Upravo mi je javljeno da ekipe hitne pomoći idu po osmo lice.
U pitanju su osobe od 20 do 30 godina bez ikakvih papira - izjavio je Bakić. -
Policija češlja teren u šumi u Hrastovači i očekujemo više informacija kada se završi.
Ono što je najvažnije, građani nisu u opasnosti.
Postavljeno pre 3 časova i 51 minut

Mamicu im...
Samo neka ih puštaju da se dovlače i da šećkaju po Subotici...

Inače , iz prve ruke -Ima preminulih.
Ima mrtvih i to čak mrtvih civila.

FDDD

Iskusan
Poruka
5.177
Nemam pojma..Ovo stvarno nije više normalno ..
Bilo je napada noževima..
Evo sada ..Pucnjava.
Kaže mi brat da se šuma trese od pucnjave...
prošle godine sedimo ja i drugar na jednoj pumpi pijemo pivo, prošla ponoć na pumpi koja je van naselja samo nas dvojica i devojka koja radi tu. odjednom udjoše petorica arapa, traže nešto, devojka bi premrla od straha da nismo bili tu. rizičvno i za samog muškarca a kamoli za devojku

Baad_Boy

Veoma poznat
Poruka
11.847
Nisu krivi migranti. Mislim da nesto nije u redu sa nasim ljudima.

Preciziracu. Mi ne dozvoljavamo migrante u mom selu. Moje selo je u vojvodini poznato kao negostoprimljivo i kada mangupi zalutaju provod je zagarantovan. Kod nas su lokalci, srpski cigani tukli migrante, Srbi su kruzili kasnije sa ciganima po atarima ne bi li pronasli jos nekog migranta da mu daju sledovanje. Do 50 ljudi je bilo da kruzi celu noc do jutra nakon problema sa migrantima. I to je prvi i poslednji put da su migranti pomislili da prodju kroz selo. Greska je u stanovnicima Subotice. Vi bi tukli migrante ali vas ebava manikir pedikir i solarijumi.

jolemisa

Elita
Poruka
20.243

Pucnjava na Makovoj sedmici, po prvim informacijama obračun migranata, blokirano naselje​

02.07.2022. u 10:25h > 13:57
Izvor:Subotica.com /RTV Pannon
Po nezvaničnim informacijama TV "Pannon", došlo je do obračuna migranata i nekoliko osoba je povređeno.
Policija i hitna pomoć izašli su na lice mesta u velikom broju.

Pucnjava na Makovoj sedmici, po prvim informacijama obračun migranata, blokirano naselje

Foto: RTV Pannon
Angažovane su sve raspoložive ekipe spasilačke stanice.
Po saznanjima RTV Pannon, migranti sa raznim povredama stalno se prevoze u subotičku javnu bolnicu.
Trenutno nema informacija o preminulima.
Ekipa Panon RTV-a, koja je bila na licu mesta, nezvanično je od policajaca saznala da je u javnosti došlo do pucnjave u u ranim jutarnjim ćasovima
u šumi na Makovoj sedmici. Za sada se zna da su najmanje dve dve teško povređene osobe, koje su navodno prevezene u životnoj opasnosti
zbog prostrelnih rana u predelu stomaka.

Kako se pucnjava i dalje čula iz pravca šume, policiji je naloženo da nosi pancire.
Kako nam je objasnio Mirsad Nalić, predsednik Saveta MZ Makova sedmica,
do sukoba migranata, Avganistanaca i Pakistanaca, došlo je oko sedam sati ujutru u obližnjoj šumi .
- Danima, od jutra do mraka, taksi vozila somborskih tablica prolaze ovuda i odvoze ih u šumu.
Policija ih vraća ali oni se posle sat vremena ponovo vrate - kaže Nalić. -
Još se tačno ne zna šta se desilo u šumu, policija je na terenu i sve pohvale za njihov rad.

Na licu mesta nalazi se na najmanje 15 vozila žandarmerije i policije.
Na lice mesta stigao je i gradonačelnik Stevan Bakić koji je zvanično izjavio da je jutros u Opštu bolnicu doveženo sedam lica od kojih jedno bez znakova života.
-Rađena je reanimacija ali nažalost nije bilo pomoći
. Devojčica, 2006.godište, je u teškom stanju, urađen je hirurški zahvat ali je i dalje u životnoj opasnosti
. Upravo mi je javljeno da ekipe hitne pomoći idu po osmo lice.
U pitanju su osobe od 20 do 30 godina bez ikakvih papira - izjavio je Bakić. -
Policija češlja teren u šumi u Hrastovači i očekujemo više informacija kada se završi.
Ono što je najvažnije, građani nisu u opasnosti.
Postavljeno pre 3 časova i 51 minut

Mamicu im...
Samo neka ih puštaju da se dovlače i da šećkaju po Subotici...

Inače , iz prve ruke -Ima preminulih.
Ima mrtvih i to čak mrtvih civila.
Dozvoljeno im je previse.Maltretiraju zitelje na sve nacine,a drzavni organi zbog para koje su dobili za izbeglice cute kao da ne kazem sta.

Neprilagođena

Leptirica
Poruka
92.457
Poruka
15.237
Zao mi je sto ovo cujem, Suboticu sam uvijek zamisljao kao raj na zemlji i najsvjetliju tocku Vojvodine (a i sire).
Pojma nisam imao da je tako.

Ako su u sukobu izginuli samo stranci i oni koji ih svercaju, onda je win-win situacija.
Ako je poginuo netko od domicilnog stanovnistva tko nema veze s tim, onda je tragicno.

One od domacih koji im doturaju pistolje i bombe posebno kvalitetno obraditi.

Poslednja izmena:

Memnom

Veoma poznat
Poruka
11.574
Nemam pojma..Ovo stvarno nije više normalno ..
Bilo je napada noževima..
Evo sada ..Pucnjava.
Kaže mi brat da se šuma trese od pucnjave...
dok avioni nadlecu i raketiraju. VBR-ovi lete ko laste, a granate padaju kao kapi kise
Sta ti je brat scenarist?

Nose i rucne granate sa sobom ne samo pistolje...
Naravno naoruzani su do zuba. Nose šarce, zolje, ose i rpg-ove

Salu na stranu. Da se to zeli rijesiti rijesilo bi se vrlo brzo i jednostavno. Prije par godina smo mi imali niz provala od migranata. Nista se nije rijesilo i skoro se nista nije culo u medijima. Samo 60 km dalje od kuda sam rodom niko takorec nije ni znao za to.

Poslednja izmena:

Neprilagođena

Leptirica
Poruka
92.457
Cudi me da pricamo o bombama.
Do sada se culo iskljucivo za nozekanje.
Iako u vezi toga sto sam vec napisao, Subotica je zadnje mjesto za koje bi rekao da se takve stvari tamo dogadjaju.
Subotica je ranije bila tako miran grad..U pravu si ..
Dok nisu počele "pritoke" A idealna..Na granici .
Do sada i jesu bile nožekalje , napadi , uglavnom devojke , portire (noću) bilo je obijanja
Trafika , apoteka...Ovo do sada još nije bilo .VRH !!!

Mr No

Buduća legenda
Poruka
47.522
@Jugoslav Čvarak
Čitaš mi misli ..
Jer nema šanse da su s vatrenim oružjem ušli u zemlju ..
U stvari , kad
pomislim o kojoj zemlji pričamo ....
Naravno da nisu.
Videcemo sta ce reci, ko puskara, sa cime i odakle im to sa cime.
U svakom slucaju, bruka i sramota za drzavu, a posebno zalosno zbog ugrozenost stanovnika ovog grada.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.