Obracanje Predsednika Vucica gradjanima Crne Gore

HIYv1QbXMAAkNGF.jpg
 
A zasto predsednik jedne drzave ima potrebu da se iz inostranstva obraca stanovnicima druge drzave (bez obzira koje su nacionalnosti stanovnici)???

A i patetika LEVEL PRO. "Izvinite sto smo vas voleli vise nego vi nas"
Pa na takve srceparajuce price ni najveci debili ne nasedaju. Jeftinine nego citat iz nekog petparackog ljubavnog romana.
 
A zasto predsednik jedne drzave ima potrebu da se iz inostranstva obraca stanovnicima druge drzave (bez obzira koje su nacionalnosti stanovnici)???
Zato sto ga stalno prozivaju da je glavni krivac za sve lose sto im se desava u CG, i na kraju ga kritikuju sto nece da dodje na obelezavanje razbijanja zajednice Srbije i Crne Gore. To zahteva odgovor.
 
Zato sto ga stalno prozivaju da je glavni krivac za sve lose sto im se desava u CG, i na kraju ga kritikuju sto nece da dodje na obelezavanje razbijanja zajednice Srbije i Crne Gore. To zahteva odgovor.
Prepisao ga iz nekog romana sestara Bronte?

Ako treba da odgovori neka kao muskarac ode tamo i odgovori a ne kurvanjski iz druge drzave.

Nego....da li i u svojoj knjizi ima pateticne izlive?
Kamo cipovi, kancelarija za brze odgovore.....?
 
Кад сам ја био маљи деца, на тв (или радио) ишла нека песма

отприлике ишла овако

"извини, душо, извини, за моју срећу не брини, страницу нову окрени, више се не враћај мени"

и
"извини, душо, извини, за моју тугу не брини....и тако још нешто..."

и сад...ја био дете и нисам знао шта је иронија и сарказам, али сам схватао да је у речима ове песме нешто контрадикторно.

Е, он се, обраћа становницима другог ока у глави на овај начин. Сама песма има контекст у коме је госпођа која пева емотивно погођена због изгубљене љубави, а ово његово, шта год да је и какав год контекст да има, дебилно је.
 
Poslednja izmena od moderatora:
crna gora nije prijateljska država srbiji...naprotiv...priznala je nelegalnu secesiju srbije i ugnjetava i lišava srbe iz crne gore osnovnih prava na jezik,kulturu i sva prava koja pripadaju narodu koji nije dio crnogorskog nacionalnog korpusa...po meni bi trebalo uvesti filtraciju građana crne gore na ulasku u srbiju i zabraniti im ulaz a izvršiti reviziju dodjeljivanja državljanstva srbije i svima onima koji su se doselili nakon 1945. u srbiju uzimati državljanstva ako rade protiv srbije tj, ustava i zakona.
 
crna gora nije prijateljska država srbiji...naprotiv...priznala je nelegalnu secesiju srbije i ugnjetava i lišava srbe iz crne gore osnovnih prava na jezik,kulturu i sva prava koja pripadaju narodu koji nije dio crnogorskog nacionalnog korpusa...po meni bi trebalo uvesti filtraciju građana crne gore na ulasku u srbiju i zabraniti im ulaz a izvršiti reviziju dodjeljivanja državljanstva srbije i svima onima koji su se doselili nakon 1945. u srbiju uzimati državljanstva ako rade protiv srbije tj, ustava i zakona.
Zasto se diktatorska i mafijaska vlast i Sluzba iz Srbije mesa u unutrasnja pitanja Crne Gore?
 

Back
Top