Quantcast

"Obožavam vaš narod, neka ste blagosloveni!"

Nikita

Buduća legenda
Moderator
Poruka
49.258

DŽONI DEP SLETEO U BEOGRAD, PA SE PRISUTNIMA OBRATIO NA SRPSKOM: "Obožavam vaš narod, neka ste blagosloveni!"

245319312_1025466238238331_2658290183483243850_n.jpg

Nikita

Buduća legenda
Moderator
Poruka
49.258
- Dobro veče, veče je zar ne? Bio sam veoma srećan nekada davno, oko 1990. godine kad sam upoznao reditelja Emira Kusturicu. Za godinu dana snimanja, postali smo bliski. Njegova porodica me je upoznala sa kulturom, njegovi roditelji su brinuli o meni kad sam bio bolestan, a ekipa s kojom sam radio je bila posvećena i sjajna, svi su znali svoj posao i išli ka istom cilju, što ne srećeš često u životu. Upoznao sam šarm, toplinu i lepotu srpskog naroda.

Nikita

Buduća legenda
Moderator
Poruka
49.258
Inače, glumac pozajmljuje glas liku Pafinsu u istoimenom animiranom filmu.

- Bilo je to vrlo drugačije iskustvo za mene. Ubeđen sam da će to navesti još umetnika, reditelja da dođu i da rade ovde. Ovo je savršen opozit Holivudu. Iskren sam. (Niko mi nije dodao šljivovicu, srećom, celih 10 minuta). Obožavam vašu kulturu, vaš narod, čast mi je što sam ovde. Neka ste blagosloveni - izjavio je glumac i potom na srpskom rekao: "Hvala".

Nikita

Buduća legenda
Moderator
Poruka
49.258
Glumac je izrazio oduševljenje Beogradom i Srbijom, a potvrdio je i svoj naredni dolazak u Srbiju, na Sretenje, 15. februara.
“Počastvovan sam odlukom da budem nagrađen ordenom za zasluge. Biće mi velika čast da dođem u Srbiju 15. februara i prisustvujem svečanoj ceremoniji. Nastaviću da radim na promociji vaše divne zemlje”, istakao je Džoni Dep zahvalivši se predsedniku Vučiću na ukazanoj časti.

Nikita

Buduća legenda
Moderator
Poruka
49.258
Džoni Dep sudeći prema svemu što radi i govori, voli Srbiju, a nekoliko puta ju je i posetio tokom prošle godine.

Svoje utiske o našoj zemlji Dep je nedavno podelio sa Jelenom Mandić, nekadašnjom prvom pratiljom mis Srbije i Crne Gore, sa kojom se sreo na gala proslavi "Planetarno zdravlje" u Monte Karlu.

"Obožavam Srbiju i Srbe", rekao je Džoni Dep koji je u Srbiji prvi put bio 1992. godine, a potom je i izgovorio šta sve zna da kaže na srpskom jeziku. "Kako si?" i "volim te" popularni holivudski zavodnik izgovorio je na srpskom.

"Džoni Dep mi je ovoga puta priznao da obožava jednu zemlju koja se zove Srbija i ljude koji se zovu Srbi. Džonijev srpski jezik me oduševio! Lepo sam ćaskala s njim, srešćemo se opet", navela je Mandićeva.
2338487_screenshot-19_ls.jpg

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.