Oboriti cenu EPS-a?

Mene interesuje zasto nisu iskoristili mogucnosti unutrasnje racionalizacije i otpustili visak radnika (koji su kako znamo, mahom sitni lopovi)?

Ah, pa onda ni se taj "narod" pobunio da ih Tadić izbacije na ulicu i da ne vodi računa o njihovoj deci. A to je dobra municija za opoziciju. Vidiš, opoziciji odgovara stanje nereda i problema, pa onda gde toga nema ili ima malo, oni naprave ili pojačaju. Kao Tihi sa naslovima i zaključcima. :lol:
 
Valjd ima neko ko vodi računa o stvarima koje se dešavaju u državi. Recimo za sve ove prodaje i privatizacije.

........ahaaaaaaaaaaaa al malo sutra ,pa iz tih firmi se sve stranke i funkcioneri finansiraju ,garantujem ti da tamo upadne poshtena revizorska komisija u narednih 5 goduina imamo 2 mosta i metro u beogradu i zavrshen koridor 10 ....ej ne zivi u bajkama ,zadnjih 40 godina to su ti jasle iz kojeg se drzava i politichari napasaju .................
 
Ah, pa onda ni se taj "narod" pobunio da ih Tadić izbacije na ulicu i da ne vodi računa o njihovoj deci. A to je dobra municija za opoziciju. Vidiš, opoziciji odgovara stanje nereda i problema, pa onda gde toga nema ili ima malo, oni naprave ili pojačaju. Kao Tihi sa naslovima i zaključcima. :lol:

Ali opozicija u EPS-u nema nikakvog udela, tako da....
 
........ahaaaaaaaaaaaa al malo sutra ,pa iz tih firmi se sve stranke i funkcioneri finansiraju ,garantujem ti da tamo upadne poshtena revizorska komisija u narednih 5 goduina imamo 2 mosta i metro u beogradu i zavrshen koridor 10 ....ej ne zivi u bajkama ,zadnjih 40 godina to su ti jasle iz kojeg se drzava i politichari napasaju .................
Šta, znači ni opozicija neće da napravi frku oko ovoga? Zar je i opozicija ta koja radi protiv Srbije, pa ćutke gleda sve to? :eek:
 
Šta, znači ni opozicija neće da napravi frku oko ovoga? Zar je i opozicija ta koja radi protiv Srbije, pa ćutke gleda sve to? :eek:

Морају да дигну кредит ЈЕР СУ ДУЖНИ И РУЖНИ за одржавање постројења - А НЕ МОГУ ДА НАПЛАТЕ ПОТРАЖИВАЊА ОД ТВОЈИХ ЖУТИХ ТАЈКУНА И ПОЛИТИЧАРА...
 
Морају да дигну кредит ЈЕР СУ ДУЖНИ И РУЖНИ за одржавање постројења - А НЕ МОГУ ДА НАПЛАТЕ ПОТРАЖИВАЊА ОД ТВОЈИХ ЖУТИХ ТАЈКУНА И ПОЛИТИЧАРА...

Ali na taj nacin se obara cena EPS-a.


Treba da urade i to, ali treba i hohstapleri od preduzeca i gradjana da placaju struju.

Treba - prvo od najvecih duznika, a ne da meni dolaze za "bednih" 8000 duga i to pred Novu godinu.
 
Šta, znači ni opozicija neće da napravi frku oko ovoga? Zar je i opozicija ta koja radi protiv Srbije, pa ćutke gleda sve to? :eek:

.pa naravno ,po principu danas vi sutra mi ,plus verovatno uhljebljenja po raznoraznim odborima pa finansiranje ..................vidi ja sam radio nekoliko puta sa takvim drzavnim preduzecima pa ne mogu ti opisati kakve su to sve sitne i krupne prevare,naravno sve su papiroloshki pokrivene ........................
 
У том паразитском гнездишту(ЕПС) ради пола родбине чланова покрајинске паразитске администрације.Сви мамини и, углавном, татини неспособни синчићи блејачи.

Једини мелем на рану је банкрот - да се очисти гној од све мањег и све угроженијег здравог ткива.
 
Ред је да се ЕПС прода пријатељима.
Ради постизања еуропског стандарда струје и подизања цена на реалан ниво.

ЕУропски Срби су заслужили да се прода и ЕПС, поред Телекома. Па, за то се боре већ 11 година.
А, и време је да и ЕУропски Срби имају цене као и сав нормалан свет у обећаној еуропској земљи. Неће ваљда и по овом питању да буду изоловани?
 
Ред је да се ЕПС прода пријатељима.
Ради постизања еуропског стандарда струје и подизања цена на реалан ниво.
A "prijatelji" dekintirani pa bi samo da se ogrebu i na mufte... Eee sudbo kleta. z:cry:
Pokupovace sve "pijani Rusi" pa ce guberniju i kazacok da prave. z:D
 

Back
Top