ОБИЉЕЖАВАЊЕ ДАНА ВОЈСКЕ РС

RSmusliman

Domaćin
Poruka
3.743
Служењем парастоса за око 20 000 погинулих бораца Војске Републике Српске одбрамбено-отаџбинског рата у Храму Христа Спаситеља у Бањалуци, почело је обиљежавање 12. маја - Дана ВРС


http://rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=40009


Velika hvala i slava svim borcima VRS koji su se nesebično žrtvovali za nasu slobodu, za nas komad neba i zemlje

Slava svima koji su ucestvovali u odbrani otadzbine Srpske
 
Служењем парастоса за око 20 000 погинулих бораца Војске Републике Српске одбрамбено-отаџбинског рата у Храму Христа Спаситеља у Бањалуци, почело је обиљежавање 12. маја - Дана ВРС


http://rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=40009


Velika hvala i slava svim borcima VRS koji su se nesebično žrtvovali za nasu slobodu, za nas komad neba i zemlje

Slava svima koji su ucestvovali u odbrani otadzbine Srpske

Slava im.
 
Служењем парастоса за око 20 000 погинулих бораца Војске Републике Српске одбрамбено-отаџбинског рата у Храму Христа Спаситеља у Бањалуци, почело је обиљежавање 12. маја - Дана ВРС


http://rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=40009


Velika hvala i slava svim borcima VRS koji su se nesebično žrtvovali za nasu slobodu, za nas komad neba i zemlje

Slava svima koji su ucestvovali u odbrani otadzbine Srpske

СЛАВА
 
Служењем парастоса за око 20 000 погинулих бораца Војске Републике Српске одбрамбено-отаџбинског рата у Храму Христа Спаситеља у Бањалуци, почело је обиљежавање 12. маја - Дана ВРС


http://rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=40009


Velika hvala i slava svim borcima VRS koji su se nesebično žrtvovali za nasu slobodu, za nas komad neba i zemlje

Slava svima koji su ucestvovali u odbrani otadzbine Srpske

Sta se tu ima braniti kad to nije ni postojalo do 1992.? :lol:
 
Sta se tu ima braniti kad to nije ni postojalo do 1992.? :lol:

Па нисте ни ви..

Према попису из 1991. године, БиХ је имала 44% Муслимана 31% Срба и 17% Хрвата, док се 6% људи декларисало као Југословени, а 2% као остали (око 10.000 Црногораца, 5.000 Албанаца, 4.000 Украјинаца итд).
 
Па нисте ни ви..

Према попису из 1991. године, БиХ је имала 44% Муслимана 31% Срба и 17% Хрвата, док се 6% људи декларисало као Југословени, а 2% као остали (око 10.000 Црногораца, 5.000 Албанаца, 4.000 Украјинаца итд).

Haha, kako BiH nije postojala kad si sam naveo popis stanovnistva izvrsen 1991. :lol::lol:
 
Sta se tu ima braniti kad to nije ni postojalo do 1992.? :lol:

SMEJEŠ SE A? NA TEMI POBIJENIH SRPSKIH VOJNIKA OD TVOJE ISLAMSKE DZAMAHIRIJE?
E SAD IDEM NA TEMU O SREBRENICE DA SE SIT ISMEJEM I POPIŠKIM...:hahaha::hahaha::hahaha:


Oko za oko zub za zub...pa da vidimo dokle ćemo sa time nepoštoivanjem ruđeg...


negoda ti rečem...nisi ni ti postojo dok porkleti turčin nijekr enuo u osvajanje i potlačavanje...

jel smešno a eldine,azime,omere,muftijo,hajdine,muareme...?!?!?!?!?!?
 
SMEJEŠ SE A? NA TEMI POBIJENIH SRPSKIH VOJNIKA OD TVOJE ISLAMSKE DZAMAHIRIJE?
E SAD IDEM NA TEMU O SREBRENICE DA SE SIT ISMEJEM I POPIŠKIM...:hahaha::hahaha::hahaha:


Oko za oko zub za zub...pa da vidimo dokle ćemo sa time nepoštoivanjem ruđeg...


negoda ti rečem...nisi ni ti postojo dok porkleti turčin nijekr enuo u osvajanje i potlačavanje...

jel smešno a eldine,azime,omere,muftijo,hajdine,muareme...?!?!?!?!?!?

Nema potrebe da komentarisem ovaj prostacki post.
 
Eto, tada je postojala, a sad je na terenu više nema. Dao si pravi indikator. Zakaj se sad ne smiješ popisati?

Nije u pitanju da li neko smije da se popise ili ne.
Popisom stanovnistva bi se legalizovala tzv. republika srpska, legalizovalo bi se etnicko ciscenje nesrba i genocid u Srebrenici.
Svaki normalan covjek, a prvenstveno Bosnjak ne moze to prihvatiti.
 
U akciji Koridor je sa podrucja bosanske Posavine, a posebno Modrice protjeran goloruk narod.

Акција коридор је покренута након што је умрло 12 беба у БЛ КЦ-у, услед недостатка кисика.

Нико тада није хтио помоћи и била је то битка за пробој коридора живота. Битка за живот.
 

Back
Top