Бебама стављају бар кодове
Породилишта у Јужноафричкој Републици планирају да електронски обележавају новорођене бебе, како би наводно спречила њихову отмицу. Према писању листа „Стар“, бебама ће одмах по рођењу на леђа бити налепљен водоотпорни бар код који ће се активирати уколико неко изнесе новорођенче из одређене просторије.
Nastavak: http://www.alternativnevesti.com/in...aju-bar-kodove&catid=63:veliki-brat&Itemid=26
Kod nas je ranijih godina bilo mnogo tih afera o nestalim bebama. Koliko ovako nesto moze da pomogne? Sta raditi? Kako sacuvati decu?
Породилишта у Јужноафричкој Републици планирају да електронски обележавају новорођене бебе, како би наводно спречила њихову отмицу. Према писању листа „Стар“, бебама ће одмах по рођењу на леђа бити налепљен водоотпорни бар код који ће се активирати уколико неко изнесе новорођенче из одређене просторије.
Nastavak: http://www.alternativnevesti.com/in...aju-bar-kodove&catid=63:veliki-brat&Itemid=26
Kod nas je ranijih godina bilo mnogo tih afera o nestalim bebama. Koliko ovako nesto moze da pomogne? Sta raditi? Kako sacuvati decu?


Bolje da mu prilepi nesto na njega cim ga okupa posle rodjenja, nego da pomesaju narukvice... I na kraju krajeva, sta ti je maticni broj?