Obecanje ludom radovanje....

Eric Draven

Veoma poznat
Poruka
13.290
elem:lol:
Sejdiu traži pritisak na zemlje EU koje nisu priznale Kosmet
Autor: Tanjug | 10.10.2009. - 13:47

Privremeni predsednik Kosova i Metohije Fatmir Sejdiu zatražio je od zemalja Evropske unije (EU) koje su priznale jednostrano proglašenu nezavisnost pokrajine da izvrše “konstruktivan pritisak” na pet zemalja EU koje to još nisu učinile i "prihvate osamostaljenje."

Sejdiu je zahtev zemljama EU uputio u petak tokom susreta sa ministrom inostranih poslova Austrije, Mihael Špindeleger u Prištini.
“Veoma je važno da zemlje EU zaključe ciklus priznavanja nezavisnosti Kosova”, rekao je Sejdiu koji tvrdi da slučaj južne srpske pokrajine nije sličan ni sa jednim drugim na svetu.
Sejdiu smatra da je “situacija pomalo zbunjujuća, jer su zemlje EU koje nisu priznale Kosovo, priznale kosovske pasoše i učestvuju u misijama Euleks (Misiju EU za vladavinu prava na Kosmetu) i Kfor (međunarodne Kosovske snage)”.
Španija, Grčka, Kipar, Slovačka i Rumunija, članice EU, odbijaju da priznaju
nezavisnost Kosmeta koju su jednostrano proglasile privremene institucije samouprave u Prištini.
Prema saopštenju iz Sejdiuovog kabineta, ministar Spindelegger je “obećao” da će Austrija podržati institucije u Prištini da ih što više zemalja prizna.
Da im konstruktivno ispod stola posalju drug i blood money,ili da im upere utoke u glavu?:think:
Jadan pa poverovao.Ovi siposi totalno pobenavili!:lol:
 
Poslednja izmena:
elem:lol:


Jadan pa poverovao.Ovi siposi totalno pobenavili!:lol:

Jad i cemer,sta da kazemo...
Vazali ostaju vazali...
Nemaju oni obraza uopste,idu i moljakaju po svetu kao poslednji prosjaci i slepci...
Da je to njihovo `proglasenje nezavisnosti` ispravno i legalno,priznale bi ih sve zemlje sveta,ovako...
Sta li ostavljaju svojoj deci oni u amanet,da mi je samo da znam...da se stide svojih predaka,nista drugo...
 
Jad i cemer,sta da kazemo...
Vazali ostaju vazali...
Nemaju oni obraza uopste,idu i moljakaju po svetu kao poslednji prosjaci i slepci...
Da je to njihovo `proglasenje nezavisnosti` ispravno i legalno,priznale bi ih sve zemlje sveta,ovako...
Sta li ostavljaju svojoj deci oni u amanet,da mi je samo da znam...da se stide svojih predaka,nista drugo...

Ma gde da se stide Tutankamona,Aleksandra III Argeada,Sofokla,Sokrata....sve poznate Aljbanske junacine!:rotf:
 

Back
Top