Обећање испуњено - почиње терор над грађанима

Ne znam odakle ti ta cifra, ali sad svakako da je i kod njih haos iz drugih razloga, pa ih bas briga za nekog kao sto smo mi.

Tacnije, sad se desava neka nova tzv. akumulacija kapitala, ali u globalnim rukama, pa im komunizam idu na ruku, a privatna svojina smeta.

Никада није било комунизма

Било је милитантно партијскога патос либерализма са социјалним реминисценција,ма....

Тренутно у свету се ради на обазвреживању све имовине ... Сви же добију 50 000 жетончека и УБИ приход ( уневрсал басик инком ) ....

Кукаже фузбалери ... и глумци
 
ШТА на ово каже СНС-ТАЛИБАНИЈА? :think:
selakovic-foto-TANJUG.jpg


У Русији је законом забрањено да се дугови извршавају на дому, то је нормална
цивилизацијска мера, имајући у виду у каквом стању се друштво налази, где су
највеће жртве приватизације били грађани, а не држава. Када људе сатерате у
ћошак није чудо да се дешавају ове страшне ситуације о којима слушамо.
Кров над главом и даље није заштићен“,
I šta ovde komentarisati, a ostati iole u granicama
...pa ponašanja ?!
Skotovi, izrodi, seme i pleme i ostale lepe želje.
 
Никада није било комунизма

Било је милитантно партијскога патос либерализма са социјалним реминисценција,ма....

Тренутно у свету се ради на обазвреживању све имовине ... Сви же добију 50 000 жетончека и УБИ приход ( уневрсал басик инком ) ....

Кукаже фузбалери ... и глумци
Pa zato i rade na obezvredjivanju zemlje, kao sto sam i rekla.
I šta ovde komentarisati, a ostati iole u granicama
...pa ponašanja ?!
Skotovi, izrodi, seme i pleme i ostale lepe želje.
Nemoj na praznik, Jedan odozgo vidi sve i mozda "bavi, al' ne zaboravi".
 
Pa zato i rade na obezvredjivanju zemlje, kao sto sam i rekla.

Nemoj na praznik, Jedan odozgo vidi sve i mozda "bavi, al' ne zaboravi".

Па ради се....

Обетвреди се некима што имају 10 милиајрди ..остане им 1дна... неки од 24 000 РСД пензије остану без 2 000 .. и њих

80% буде испод прага сиромаштва

... њих 5% ... смање им за 10% .. и њихових 10% је 800% нечијега ....

Свеби и требало да се види и прича и чује .. ми смо те уши, очи и језик
 
Па ради се....

Обетвреди се некима што имају 10 милиајрди ..остане им 1дна... неки од 24 000 РСД пензије остану без 2 000 .. и њих

80% буде испод прага сиромаштва

... њих 5% ... смање им за 10% .. и њихових 10% је 800% нечијега ....

Све види и прича и чује .. ми смо те уши, очи и језик
Pa jeste, zapravo i obezvredjuje se i otima od siromasni(ji)h.
 
Pa jeste, zapravo i obezvredjuje se i otima od siromasni(ji)h.

Милисм се .. што сви прекривају све комунизмом

Па Стеријини ликови сусањали о 'израживању пензије'.. од 'госођи мунистарки ' ...

Тај сан о лурији извученој пре рада .. неком отаљавању .. као робији ... и после вечном добитку Пензије

Абориџане рецимо било је немогуже 'убацити 'у економску машину ... 'црвенокошце'..... нека племена африке

Нешто слично Срби .. имају репулзију према стварању материјалнога ... али према трошњезу .. е ту немају ограде
 
Милисм се .. што сви прекривају све комунизмом

Па Стеријини ликови сусањали о 'израживању пензије'.. од 'госођи мунистарки ' ...

Тај сан о лурији извученој пре рада .. неком отаљавању .. као робији ... и после вечном добитку Пензије

Абориџане рецимо било је немогуже 'убацити 'у економску машину ... 'црвенокошце'..... нека племена африке

Нешто слично Срби .. имају репулзију према стварању материјалнога ... али према трошњезу .. е ту немају ограде
Takvi su svi juzni (juznoevropski) narodi po prirodi stvari.
 
Takvi su svi juzni (juznoevropski) narodi po prirodi stvari.

Мало је то копликованије .. односно генералније...

То је природа хомо сапијенса....да не кажемо 'људска'..односно 'људскости'

Свака велика мачка има своје специфичне каратктеристике ... сваки карнивор ...своје ...

Било која раса у услов лагоднији средине развије 'индивидуалност' .. која се прво исказује деструкцијом других 'МОЈЕ'

Што би рекао Билбо ....

Кад имају невољу ..коју једино удружени превазићи могу ..тада се скупе ...дружина 9'торице ... 14'торице ...

Па чак и Орци ... су у некој групи ... 'политичкој'
 
Мало је то копликованије .. односно генералније...

То је природа хомо сапијенса....да не кажемо 'људска'..односно 'људскости'

Свака велика мачка има своје специфичне каратктеристике ... сваки карнивор ...своје ...

Било која раса у услов лагоднији средине развије 'индивидуалност' .. која се прво исказује деструкцијом других 'МОЈЕ'

Што би рекао Билбо ....

Кад имају невољу ..коју једино удружени превазићи могу ..тада се скупе ...дружина 9'торице ... 14'торице ...

Па чак и Орци ... су у некој групи ... 'политичкој'
evo ukratko, akteri nebitni, godine života nebitne...
priĉa uvek ista:





- jao imam kombinaciju 40 evra dan, znaš to je 1200 mesečno, klopa obezbedjena nemam trošak
- e do jaja


....


- de si buraz, pljušti lova, a?
- ma iebo ti ono, evo sam u perionici ima i bakšiš
 
После прве смрти неког приватног извршитеља на пленидби, нужно ће се догодити да
остали отимачи и пљачкаши подвију реп, и потраже неки пристојнији посао за живот. ;)
beše to pre 20 meseci...

napišem ja Telekomu da su me obmanuli i da ću da ignorišem ugovor tj da će se sudimo zbog neposlovnog bezobrazluka

pa zaključim da im je izvršitelj iz Novog Sada jer dobih iz te poslovnice urgentni odgovor (iako je prošlo 3 dana)

onda napičim direkciju u Beogradu da sa Županijom 64 nemam nikakve veze i da će izvršitelj pod led pa ako mu se isplati da glavudžom plati za njihov bezobrazluk a ja nemam šta da uzgubim - hrana obezbedjena na duže vreme o državnom trošku, taman ono što treba Gubitniku Tranzicije

ostalo još 4 rate, majke im ga lopovske

telenor su pichketine a a1 ima smrdljiv domet

izem ti ponudu, verovatno ću emigriram na a1
 
Poslednja izmena:
u ovakvoj Srbiji gde su jedni te isti 30 godina pretplaćeni na budžet ništa na kredit ili rate

mrš u p.materinu
proleteri sa budžeta glume kapitalizam
Gazda u Americi ima rizik da pukne sa svim svršenim školama a ovde priučeni direktori što zarade njihovo a gubitak knjiže na državu. Amerikanac da poželi.

a vlast može da pomaže Albaniju i Hrvatsku sa evrima ali nemoj onda da oduzima ovcu bolesnom Srbinu na ime duga. Bolest i gubitak posla su isto elementarne nepogode.
 
Poslednja izmena:
Upravo tako :aha2:

Kada bi prvo platili svi koji mogu - oni koji ne mogu bi lako ostvarili popust na koji imaju pravo. Koliko mi se cini, prave te nekakve "socijalne karte" koje upravo tome i sluze. Treba ostro i surovo da pocnu sa ganjanjem bahatih, neka idu i sa tenkovima ako treba ne zanima me. Neka pokupe barem vozni parko koji zateknu, parodaju na aukciji, neka struja bude placena a ostatak neka im bude poslat na racun. To je sasvim uredjena procedura koja na zapadu postoji vec decenijama.
Moze se oduzeti od onih koji nesto imaju a sta oduzeti princu Karadjordjevicu koji nema nikakve imovine. Dvor je gradjevina pod zastitom pa ne mogu ni struju da mu iskljuce.
 
Добро. 'ајде да претпоставимо да је та измишљотина тачна. Шта то значи? Да сиротиња треба да троши струју али не треба да је плаћа?

А да ли то значи и да треба да се греје на струју, јер је ионако не плаћа, или да пређе на угаљ (који би морала да плати)?

Да ли то значи да сиротиња треба да плаћа са попустом?

Да ли то значи да сиротиња треба да буде ослобођена и куповине хлеба и млека, јер је то још важније од струје? Мсм...само да ушета у продавницу, покаже потврду издату од стране надлежног органа и да узме хлеб и млеко без плаћања трговцу?

Да ли то значи да сва сиротиња треба да има посебан статус, или ипак постоје категорији сиротиње. Тотална сиротиња, мало мања сиротиња, морална сиротиња, сиротиња која је на папиру сиротиња у пракси нас све шије с парама, тешка сиротиња, делимична сиротиња, повремена сиротиња.... јер, верујем бар да ћеш с овим да се сложиш, постоје различите категорије сиротиње, нису сви у истом рангу, па не иде да баш свима њима поклањамо струју.
Neke kategorije sirotinje dobijaju socijalnu pomoc itrebale bi da imaju popust na odredjeni broj KWh pa neka malo i stede a ne da se greju strujom, dzabe nista.
 
Ne slazem se. Oni su imali postepen prelazak iz feudalizma u kapitalizam, pa je mogao, ko nije hteo da radi pod u pocetku cesto teskim uslovima u fabrikama, da ostane na svom parcetu zemlje da je obradjuje, problem je u ovakvim drzavama kao sto je nasa ili uopste zemlje bivseg istocnoevropskog bloka, koje nisu imale dovoljno vremena da razviju kapitalizam i fabrike, kao i zakonodavstvo iz te pa i drugih socijalnih oblasti, pa su preskocile taj korak....u takvim zemljama postoji ovo sto pises i nazalost dogadja se tek sada i to tako da stvarno lici na "divlji zapad".
Opet, niko nikoga nije sibao po usima da napusta i rasprodaje zemlju zarad sake dolara (dinara) da bi podmitio za radno mesto, i da je se stidi i bezi u grad, i zato sve ovo.
Drzae im je da budu robovi kod "kapitaliste" u pelenama, nego svoj na svome, na svojoj zemlji.

kad kazem "divlji zapad" mislim na vodece kapitalisticke zemlje........ameriku, nemacku, francusku, englesku.........tamo je sav taj haos KOJI MI NIKADA NE MOZEMO PRIHVATITI...........ne bar mi odrasli u jednom mnogo boljem, humanijem, pravednijem i moralnijem sistemu, u socijalizmu.
Sad, ako je neka lopuza uspela da u ovom kapitalizmu ugrabi jahte i vile , ne znaci da je kapitalizam idealni sistem. SVI ZNAMO KAKO SE DOLAZI DO TIH JAHTI I VILA........................samo sto je nacin lopovskog i kriminalnog bogacenja u kapitalizmu moralno i zakonski ukorenjeno u te narode dok je u socijalizmu nacin bogacenja pljackama, korupcijom, ubijanjem, ratovima............NEZAKONSKI I NEMORALAN.

U kapitalizmu se NESME PITATI "ODAKLE PRVI MILION" (jer se zna da je zaradjen ubistvima, kriminalom)

ima sto milijardi primera deformacija ljudskog drustva u kapitalizmu............I TO NE BALKANSKOG KAPITALIZMA VEC ONOG "NAJELITNIJEG, NEMACKOG, AMERICKOG......................)

Potrazite podatke o JENS SPAHN , nemackom ministru zdravlja..........coveku koji je SPROVODECI AKCIJU SVETSKE VLADE "COVID19" U SVOJOJ ZEMLJI "IZNENADA" ZA SAMO JEDNU GODINU (OD MARTA PROSLE GODINE..............OD POCETKA GLOBALNE AKCIJE SVETSKE VLADE ,COVID19) POSTAO JEDAN OD NAJBOGATIJIH OSOBA U NEMACKOJ .............SA MINISTARSKOM PLATOM KOJA JE DESETOSTRUKO NIZA OD PLATE HILJADA MENADZERA SIROM NEMACKE.


tako se to "normalno i zakonski" radi i bogati u KAPITALIZMU.
 
Нешто сам био отсутан.. Има ли нових вести у вези "делатности" СНС СОМАЛИЈСКИХ ПИРАТА,
Политичке и безаконе БАГРЕ и ОЛОША, јесу ли накупшили још ПЉАЧКАРИНЕ?
:think:
 
kad kazem "divlji zapad" mislim na vodece kapitalisticke zemlje........ameriku, nemacku, francusku, englesku.........tamo je sav taj haos KOJI MI NIKADA NE MOZEMO PRIHVATITI...........ne bar mi odrasli u jednom mnogo boljem, humanijem, pravednijem i moralnijem sistemu, u socijalizmu.
Sad, ako je neka lopuza uspela da u ovom kapitalizmu ugrabi jahte i vile , ne znaci da je kapitalizam idealni sistem. SVI ZNAMO KAKO SE DOLAZI DO TIH JAHTI I VILA........................samo sto je nacin lopovskog i kriminalnog bogacenja u kapitalizmu moralno i zakonski ukorenjeno u te narode dok je u socijalizmu nacin bogacenja pljackama, korupcijom, ubijanjem, ratovima............NEZAKONSKI I NEMORALAN.

U kapitalizmu se NESME PITATI "ODAKLE PRVI MILION" (jer se zna da je zaradjen ubistvima, kriminalom)

ima sto milijardi primera deformacija ljudskog drustva u kapitalizmu............I TO NE BALKANSKOG KAPITALIZMA VEC ONOG "NAJELITNIJEG, NEMACKOG, AMERICKOG......................)

Potrazite podatke o JENS SPAHN , nemackom ministru zdravlja..........coveku koji je SPROVODECI AKCIJU SVETSKE VLADE "COVID19" U SVOJOJ ZEMLJI "IZNENADA" ZA SAMO JEDNU GODINU (OD MARTA PROSLE GODINE..............OD POCETKA GLOBALNE AKCIJE SVETSKE VLADE ,COVID19) POSTAO JEDAN OD NAJBOGATIJIH OSOBA U NEMACKOJ .............SA MINISTARSKOM PLATOM KOJA JE DESETOSTRUKO NIZA OD PLATE HILJADA MENADZERA SIROM NEMACKE.


tako se to "normalno i zakonski" radi i bogati u KAPITALIZMU.
U redu, potrazicu te podatke.
 
U redu, potrazicu te podatke.
Података и примера насиља ТЕРОРИСТИЧКЕ БАНДЕ у СНС продукцији је и превише....
170969250_817784279089287_7503726625615843281_n.jpg

PORODICE BIVŠIH RADNIKA TRUDBENIKA PONOVO POD PRETNJOM IZBACIVANJA NA ULICU

U četvrtak 13. maja izvršitelji će pokušati da izbace na ulicu dve radničke porodice iz bivšeg „samačkog hotela“ građevinskog preduzeća Trudbenik u Jurija Gagarina 139 na Novom Beogradu.

Da podsetimo, pljačka Trudbenika je bila jedna od tzv „24 privatizacije“ čiju je istragu od vlasti u Srbiji zatražio Evropski parlament 2011. godine. Stranke koje čine sadašnju vlast su 2012. godine pobedile na izborima...
https://www.facebook.com/zakrovnadglavomns/
 
Података и примера насиља ТЕРОРИСТИЧКЕ БАНДЕ у СНС продукцији је и превише....
170969250_817784279089287_7503726625615843281_n.jpg

PORODICE BIVŠIH RADNIKA TRUDBENIKA PONOVO POD PRETNJOM IZBACIVANJA NA ULICU

U četvrtak 13. maja izvršitelji će pokušati da izbace na ulicu dve radničke porodice iz bivšeg „samačkog hotela“ građevinskog preduzeća Trudbenik u Jurija Gagarina 139 na Novom Beogradu.

Da podsetimo, pljačka Trudbenika je bila jedna od tzv „24 privatizacije“ čiju je istragu od vlasti u Srbiji zatražio Evropski parlament 2011. godine. Stranke koje čine sadašnju vlast su 2012. godine pobedile na izborima...
https://www.facebook.com/zakrovnadglavomns/
A sta je to bitno da li su radnicke? Porodice su porodice.

Meni je najstrasnije bilo kad su u mom komsiluku, u selu Pasi Poljana izbacivali porodicu sa skolskom decom iz sopstvene kuce da bi se kuca prodala zarad izmienja duga za budzasto. Sreca pa se skupilo dovoljno ljudi da im pomogne i da im se kuca vrati a dug izmiri.

Ja ovako nesto ne mogu da shvatim, toga nema ni u najzaostalijim zemljama.

Drugo je ako neko ima vise nekrtetnina, ili ako je bogat, bahat i bezobrazan pa nece da placa sto se cesto desava, ali drugo je sasvim nesto kad neko nema od cega da plati.
 
A sta je to bitno da li su radnicke? Porodice su porodice.

Meni je najstrasnije bilo kad su u mom komsiluku, u selu Pasi Poljana
izbacivali porodicu sa skolskom decom iz sopstvene kuce da bi se kuca prodala zarad izmienja duga za budzasto. Sreca pa se skupilo dovoljno ljudi da im pomogne i da im se kuca vrati a dug izmiri.

Ja ovako nesto ne mogu da shvatim, toga nema ni u najzaostalijim zemljama.

Drugo je ako neko ima vise nekrtetnina, ili ako je bogat, bahat i bezobrazan pa nece da placa sto se cesto desava, ali drugo je sasvim nesto kad neko nema od cega da plati.
Кеки, велика је тема ВЕЛИКЕ ПЉАЧКЕ НИШКОГ КРАЈА од стане извршетељских СНС ГУСАРА
који су само у једној години ОПЉАЧКАЛИ И ПРИЈАВИЛИ КАО ПРИХОД 2 милона Јевради!!!


Сада преко ИЗВРШИТЕЉСКЕ КРИМИНАЛНЕ БАНДЕ, пљачкају ОСВЕДОЧЕНИ КРИМИНАЛЦИ:
(Погледај прилог)
 
Података и примера насиља ТЕРОРИСТИЧКЕ БАНДЕ у СНС продукцији је и превише....
170969250_817784279089287_7503726625615843281_n.jpg

PORODICE BIVŠIH RADNIKA TRUDBENIKA PONOVO POD PRETNJOM IZBACIVANJA NA ULICU

U četvrtak 13. maja izvršitelji će pokušati da izbace na ulicu dve radničke porodice iz bivšeg „samačkog hotela“ građevinskog preduzeća Trudbenik u Jurija Gagarina 139 na Novom Beogradu.

Da podsetimo, pljačka Trudbenika je bila jedna od tzv „24 privatizacije“ čiju je istragu od vlasti u Srbiji zatražio Evropski parlament 2011. godine. Stranke koje čine sadašnju vlast su 2012. godine pobedile na izborima...
https://www.facebook.com/zakrovnadglavomns/

У, што је то добро.

Увалиш се у собе самачког хотела и не плаћаш кирију а живиш тамо 15-20 година.
 
У, што је то добро.
Увалиш се у собе самачког хотела и не плаћаш кирију а живиш тамо 15-20 година.
Погледај, прочитај, уђи у причу, саслушај чињенице, пре неко истрчиш к'о
магаре пред руду! ;)
 
Кеки, велика је тема ВЕЛИКЕ ПЉАЧКЕ НИШКОГ КРАЈА од стане извршетељских СНС ГУСАРА
који су само у једној години ОПЉАЧКАЛИ И ПРИЈАВИЛИ КАО ПРИХОД 2 милона Јевради!!!


Сада преко ИЗВРШИТЕЉСКЕ КРИМИНАЛНЕ БАНДЕ, пљачкају ОСВЕДОЧЕНИ КРИМИНАЛЦИ:
(Погледај прилог)
Vidi se da je ovo bila mutna "privatizacija" tj. otkup hipoteke i duga, jer za 500.000 evra nemas ni veci stan u Beogradu takoreci, a kamoli celu zgradu osmospratnicu. Ove ljude treba negde trajno smestiti, pa tek onda ih isterivati iz dosadasnjih domova (iako to i nisu bili pravi domovi nego najam smestaja kako sam shvatila).
To bi trebalo da uradi taj novi "vlasnik" zgrade, ionako ju je dobio za dzabe, da sam plati, izgradi ili nadje novi smestaj jer i to je obaveza i dug propale firme bila, pa neka je prihvati.
 

Back
Top