OBDARENOST

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da, al' neka budu iskrene, ne da traže 21cm, što u Srbiji verovatno i ne postoji, i onda mi imamo kompleks...:sad2:

evo ja cu prvi da se izjasnim ,ranije nisam razmisljao na tu temu ,imao sam pozitivne komentare na velicinu ,iako nije bilo mnogo komentara na tu temu ,ali to sto je bilo bilo je ok ...pre nekog vremena izmerih i sa strane najvecu duzinu dobuh 19,2cm ,da naglasim da nisam debeo i da sam pazio da da lenjir ne upada u stomak ...odozgo je bilo malo komplikovanije izmeriti ,ali snasao sam se nekako ,pa sam nabavio onaj elasticni lenjir i dobih oko 18.3 ,nekad bude 18.7 ,uglavnom kako kada ...dakle izmedju 18i19cm ,obim malo preko 15cm...da cujemo jos nekoga . . .
 
evo ja cu prvi da se izjasnim ,ranije nisam razmisljao na tu temu ,imao sam pozitivne komentare na velicinu ,iako nije bilo mnogo komentara na tu temu ,ali to sto je bilo bilo je ok ...pre nekog vremena izmerih i sa strane najvecu duzinu dobuh 19,2cm ,da naglasim da nisam debeo i da sam pazio da da lenjir ne upada u stomak ...odozgo je bilo malo komplikovanije izmeriti ,ali snasao sam se nekako ,pa sam nabavio onaj elasticni lenjir i dobih oko 18.3 ,nekad bude 18.7 ,uglavnom kako kada ...dakle izmedju 18i19cm ,obim malo preko 15cm...da cujemo jos nekoga . . .

Meni lenjir bio kratak...:rumenko:

Pa s' obzirom da si povećao za 2-3 cm, mislim to je običaj...ja sam sasvim normalan, prosečan...što bi reklo 16-17 cm...nijedna se nije žalila...:per:
 
Meni lenjir bio kratak...:rumenko:

Pa s' obzirom da si povećao za 2-3 cm, mislim to je običaj...ja sam sasvim normalan, prosečan...što bi reklo 16-17 cm...nijedna se nije žalila...:per:

verovao ili ne nisam povecao ni za santimetar ...nego kako se pravilno meri ,sa strane ili odozgo ...ja dobijem priblizne rezultate ...imam neku knjigu koja kaze da je najbolje sa strane izmeriti . . .nemam razloga povecavati ovde kad niko nikog ne zna . . .
 
verovao ili ne nisam povecao ni za santimetar ...nego kako se pravilno meri ,sa strane ili odozgo ...ja dobijem priblizne rezultate ...imam neku knjigu koja kaze da je najbolje sa strane izmeriti . . .nemam razloga povecavati ovde kad niko nikog ne zna . . .

Pa i to što kažeš...

Postoji knjiga?
 
Pa i to što kažeš...

Postoji knjiga?

da , ima neka knjiga ,ja je skinuo sa neta cisto da vidim sa kaze ,pedlazu neke vezbe itd ...mene je vise interesovalo kako se pravilno meri,kazu da je sa strane najbolje . . .sta znam ...nego nesto mi nije jasno kako je moguce da svaka javna licnost strana naravno koja je snimila kucni porno ,ima preko 25cm ,dali je neka fora ili . . . ??
 
Au, tema do moga. A moj do .... Znate li da ,uglavnom mentalno oboleli imaju dugačak? Meni je ok i sa mojih 17, ako je još uvek toliki. Često se tuširam pa se možda skupio u pranju.... A do sada nije bilo primedbi na njega. Na mene jeste, recimo ono "Pa zar ti ni sat vremena nije dovoljno!!!???"....:whistling::whistling::whistling::whistling::whistling::whistling:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top