ОБАМА ЈЕ РАТНИ ЗЛОЧИНАЦ , јавља руска телевизија!

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
48.824
Откривено је да је ЦИА под личном командом Обаме оперисала по Либији и тако започела кравави грађански сукоб.

Садашње неоружање које терористи из Сирије имају је далеко јаче и боље и савременије, ЦИА је преко
Турске НАТО базе достављала оружје терористима ,односно учествовала у набавци.

Терористи су снажнији и спремнији и све је више цивилних жртава које страдају од ових терориста.

Оно што је кренуло као пушкарања јесте последица утицаја ЦИА под директном Омабамином командом,
сада је ствар много гора и озбиљнија.

Обама је сам признао да је ЦИА била под његовом личном командом!

 
Али ако УСА добије овај рат Русија ће изгубити кредибилитет у свету , практично Русија ће изгубити рат !

Не знам ово не води добром , мени је и даље у глави стравични призор мртвог Пуковника Гадафија .
 
Мала исправка,не ради се о његовом наређењу агенцији ЦИА,него свим обавештајним агенцијама" да руше Асада".
Дакле ,господин Нобеловац је решио да скине рукавице,пошто се више не крије иза "људских права","демократије" и осталих флоскула,него тражи као Председник Сједињених држава да се руши власт у другој земљи.Да ли ће сада УН да реагују,или можда Одбор за доделу Нобелове награде ,да поништи њено додељивње? Брука и срамота ,као и девалвација,међународних организација је досегла дно и врло је оправдано или тражење да се оне врате изворним принципа или да се у будућности бојкотују.
 
Али ако УСА добије овај рат Русија ће изгубити кредибилитет у свету , практично Русија ће изгубити рат !

Не знам ово не води добром , мени је и даље у глави стравични призор мртвог Пуковника Гадафија .
dobice ga...primenjuju istu taktiku kao u Avganistanu kad je bio pod Sovjetskom okupacijom......
 
Откривено је да је ЦИА под личном командом Обаме оперисала по Либији и тако започела кравави грађански сукоб.

Садашње неоружање које терористи из Сирије имају је далеко јаче и боље и савременије, ЦИА је преко
Турске НАТО базе достављала оружје терористима ,односно учествовала у набавци.

Терористи су снажнији и спремнији и све је више цивилних жртава које страдају од ових терориста.

Оно што је кренуло као пушкарања јесте последица утицаја ЦИА под директном Омабамином командом,
сада је ствар много гора и озбиљнија.

Обама је сам признао да је ЦИА била под његовом личном командом!

A jel Džugašvili zločinac ? On je umorio glađu 10 milona ljudi da bi mogao da ratuje , i napravio čistku među viskokim oficirima , pa su zato ljudu u 2. sv. ratu ginuli ko muhe .. onda nam ti pričaš o broju poginulih Sovjeta , a broj poginulih je posljedica Džugašvilijeve zločinačke naravi ..
 
A jel Džugašvili zločinac ? On je umorio glađu 10 milona ljudi da bi mogao da ratuje , i napravio čistku među viskokim oficirima , pa su zato ljudu u 2. sv. ratu ginuli ko muhe .. onda nam ti pričaš o broju poginulih Sovjeta , a broj poginulih je posljedica Džugašvilijeve zločinačke naravi ..

Шта си се ти довукла иди у Сирују ви сте и онако терористи
 
A jel Džugašvili zločinac ? On je umorio glađu 10 milona ljudi da bi mogao da ratuje , i napravio čistku među viskokim oficirima , pa su zato ljudu u 2. sv. ratu ginuli ko muhe .. onda nam ti pričaš o broju poginulih Sovjeta , a broj poginulih je posljedica Džugašvilijeve zločinačke naravi ..
Možeš li ti da napišeš jedan normalan post a da nekukaš ko "ranjenik"?
 
A jel Džugašvili zločinac ? On je umorio glađu 10 milona ljudi da bi mogao da ratuje , i napravio čistku među viskokim oficirima , pa su zato ljudu u 2. sv. ratu ginuli ko muhe .. onda nam ti pričaš o broju poginulih Sovjeta , a broj poginulih je posljedica Džugašvilijeve zločinačke naravi ..

lazes. i da ponovim lazes. trebalo bi ovakve provokatore da trajno banuju, pa nije krsta politicko smece
 
A jel Džugašvili zločinac ? On je umorio glađu 10 milona ljudi da bi mogao da ratuje , i napravio čistku među viskokim oficirima , pa su zato ljudu u 2. sv. ratu ginuli ko muhe .. onda nam ti pričaš o broju poginulih Sovjeta , a broj poginulih je posljedica Džugašvilijeve zločinačke naravi ..

Ne spamuj temu i ne oftopici... Vrati se u svoju masovnu grobnicu ili piramidu...
 
pa oni su u sarajevu pobili vise srba procentualno od staljina. a tek koliko su isellili? gde je 100.000 ljudi?

Nije 100.000 nego 150.000 , iselili ih velikosrbi kad je trebala da se realizuje mirna reintergracija .. naselili ih po Podrinju ,koje su etnički očistili i u kome je napravljen genocid ..
 

Back
Top