Lepi Bora Buduća legenda Poruka 38.422 30.05.2011. u 23:11 - Obama dobio 1000000 rubalja od Putina da bi prodao Izrael #1 Posto su pare legle na racun Obama odlucio da satre Izrael ... Sta mislite o ovakvoj izdaji starog saveznika amerike ??
Posto su pare legle na racun Obama odlucio da satre Izrael ... Sta mislite o ovakvoj izdaji starog saveznika amerike ??
gost 186661 Elita Poruka 24.166 30.05.2011. u 23:19 - Obama dobio 1000000 rubalja od Putina da bi prodao Izrael #2 Мого је извући коју копејку више, да је звао преговарача из просрбије, овако се јевтино продо.
krauterbox Iskusan Poruka 5.490 30.05.2011. u 23:41 - Obama dobio 1000000 rubalja od Putina da bi prodao Izrael #3 Znači Obama prodao Izrael za nekih 35 hiljada dolara? Interesantno .., al' ono baš interesantno!
Poznavalac stvari Legenda Poruka 60.338 30.05.2011. u 23:44 - Obama dobio 1000000 rubalja od Putina da bi prodao Izrael #4 krauterbox: Znači Obama prodao Izrael za nekih 35 hiljada dolara? Interesantno .., al' ono baš interesantno! Kliknite za proširenje... Али кеш. А порезницима је кеш најнезгоднији ,артикл".
krauterbox: Znači Obama prodao Izrael za nekih 35 hiljada dolara? Interesantno .., al' ono baš interesantno! Kliknite za proširenje... Али кеш. А порезницима је кеш најнезгоднији ,артикл".
krauterbox Iskusan Poruka 5.490 30.05.2011. u 23:55 - Obama dobio 1000000 rubalja od Putina da bi prodao Izrael #5 Poznavalac stvari: Али кеш. А порезницима је кеш најнезгоднији ,артикл". Kliknite za proširenje... Aaaa ... neoporezovanih znači!!! Eee to je onda druga stvar!
Poznavalac stvari: Али кеш. А порезницима је кеш најнезгоднији ,артикл". Kliknite za proširenje... Aaaa ... neoporezovanih znači!!! Eee to je onda druga stvar!
Lepi Bora Buduća legenda Poruka 38.422 30.05.2011. u 23:57 - Obama dobio 1000000 rubalja od Putina da bi prodao Izrael #6 krauterbox: Aaaa ... neoporezovanih znači!!! Eee to je onda druga stvar! Kliknite za proširenje... Pa blize se izbori - treba para za kampanju ,,,,
krauterbox: Aaaa ... neoporezovanih znači!!! Eee to je onda druga stvar! Kliknite za proširenje... Pa blize se izbori - treba para za kampanju ,,,,