Quantcast

oaza

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Nina

Srebrna tastatura
Supermoderator
Poruka
205.535
samo locete, ugledajte se na mene malo hahah..ajde parite malo okice ..i tamo na temi kojem bi dale ...zamisli ovog pa jos i da mu je ...aaa neeeee

Banshee

Buduća legenda
Poruka
25.614
slobodno
ja bih tu stavila vise mente,ali i ovako izgleda dobro :)
pa kad posrces pojedes lisce i lajm
iza mene uvek ostaje prazna casa :lol:

pile_babino

Ističe se
Poruka
2.273
Ej nemam pojam ali izgleda super, onako bas ko za nas :wink:
ej...shhh da me ne cuje kuca...on mi se ne svidja nesto posebno....nabachio neku frizuricu i bradicu i sad je kao cool...a jos i krije oci iza cviki...nesto mi tu ne stima...a ima mi neku gadnu vilicu...cini mi se...onako anatomski...ima govedju vilicu bre i deluje kao neko ko shushka dok prica sto je nice

jasminka_nis

Primećen član
Poruka
543
ej...shhh da me ne cuje kuca...on mi se ne svidja nesto posebno....nabachio neku frizuricu i bradicu i sad je kao cool...a jos i krije oci iza cviki...nesto mi tu ne stima...a ima mi neku gadnu vilicu...cini mi se...onako anatomski...ima govedju vilicu bre i deluje kao neko ko shushka dok prica
Slazem se sve sa tobom, ali ostajem prvi izjavi, opet nekako deluje slatko sve u svemu :lol:

хероина

Buduća legenda
Poruka
39.382
jao, shto je dobra ova tema... nisam mogla da je zaobidjem, morala sam da svratim i ostavim trag... :D
oaza... mir, tishina... crnci... kokteli... chat, spam... ma pravo mesto za mene... :lol:

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.