Quantcast

O zenama i seksualnosti

tropicoflame

Iskusan
Banovan
Poruka
6.263
Nije, naravno. Kroz probleme se jedino i može napredovati.
Međutim, psihička napetost... Ne znam. Mislim da se čovek vremenom razvije da je prevaziđe, ili poklekne pod njenim uticajem.
Kada se priča o strahu uvek se setim prve straže u vojsci, straha i osećaja da se svaki žbun miče. :)
Vremenom, čovek izložen konstantnoj opasnosti otupi na strah. Iako je svestan opasnosti, nema više psihičke napetosti.
kao mali deca sam slusao najseg najbolje psihijatra svih vremena dr. pavla milekica posto je bio porodicni prijatelj... posto imam memoriju kao tgv, secam se kao danas sta je sve pricao o sizofreniji... zato mi smesno ovo sto citam

samo nesto... kome se jednom pocepa svest nema povrtaka...nema lekova, nema te lobotomije ili et zraka koje mogu vratiti osobu na stanje pre rascepa.

tropicoflame

Iskusan
Banovan
Poruka
6.263
Netačno
Eleanor Longden
:***
nisam u toku, propraticu damu al sto znam o materiji sumnjam....schizo inace moze da bude jako kreativna stvar ako je osoba umetnicki darovita... to ne znaci da je autor mentalno na nivou svoje kreativnosti, ali ljudski duh je nesto neukrotivo pa i najgora bolest moze biti mala u odnosu na ono sto bolesnik moze ostaviti potomcima u amanet...da generalizujem, svi umetnici imaju odredjenu formu kvrca...da ne nabrajam npr od romantizma do danas, al schubert je bio100x crnji od betovena iako je potonji bio lud 100 gradi...

Corvus

Domaćin
Moderator
Poruka
4.725
kao mali deca sam slusao najseg najbolje psihijatra svih vremena dr. pavla milekica posto je bio porodicni prijatelj... posto imam memoriju kao tgv, secam se kao danas sta je sve pricao o sizofreniji... zato mi smesno ovo sto citam

samo nesto... kome se jednom pocepa svest nema povrtaka...nema lekova, nema te lobotomije ili et zraka koje mogu vratiti osobu na stanje pre rascepa.
Ne znam... Sigurno nije lako
Moj drug je donekle kontrolisao. Tačno je znao i kada ga "obuzima" . Obično mu je bilo loše na jesen. Zimsko vreme, depresija.
Ali, kada ga "obuzme" više nije bilo kontrole...

tropicoflame

Iskusan
Banovan
Poruka
6.263
Ne znam... Sigurno nije lako
Moj drug je donekle kontrolisao. Tačno je znao i kada ga "obuzima" . Obično mu je bilo loše na jesen. Zimsko vreme, depresija.
Ali, kada ga "obuzme" više nije bilo kontrole...
moj drugar sa filma ko sto rece cvetak nije bio agresivan al bolje da je bio jer kada mu dodje nikom se ne javi i otputuje 1000 kilometara od kuce i niko ne zna gde je i nadje ljude tamo i sa njima pocne pricu da je dosao da radi jer je cuo da su ga zvali... alchajmer je vezan za zrelo doba, al kad je neko mlad zali boze...znam nekoliko primera i srce mi se stegne kad pomislim...odo s teme...

DiscoScience

Veoma poznat
Poruka
11.092
Imala sam i ja par tih seksova...

To žensko fejkovanje orgazma je recipročno bolu mužjaka kojem se nije da kažemo dig'o. Koliko je to tek smešno. Kao da su razočarali sve drugare iz kraja, stariju braću, đedove kraj logorske vatre, poglavice afričkih plemena, a ti mu kažeš "ma nema bre veze", ali slab je to melem za njegovu ranu.

Poslednja izmena:

DiscoScience

Veoma poznat
Poruka
11.092
Zapamtila sam jednu misao, ko zna čiju,vrste "samo ne ruši ljudima iluziju koju imaju o sebi, sve drugo će podneti". Parafrazirala sam. Dobro, izmislila sam. :D
Iluzije koje gajimo o sebi su izgleda mnogo bitne. Samim tim mnogo i moćne. Dakle, sve drugo je manje važno, da li je ili nije žena svršila. Nebitno!
Ipak sleduje otkaz ukoliko ne svršava! Jer manu je neugodno u tesnoj koži, a iz svoje kože se ne može.
Kako to da on nije dobar ljubavnik? Kakoooo?

Sve je to OK. Žene traže potvrdu za svoju lepotu. Primićeš i fejk osmeh u radnji ako ti malo ljubaznosti treba tog dana.

Al' ako mene pitate, ja nikad nisam fejkovala orgazam, a možda je trebalo. ;) Šalim se. Ne treba, treba stvarno da se orgazmira. I zato muškarci, potrudite se. Mi krvarimo jednom mesečno, bole nas sve, ondak ako decu rađamo mi ih nosimo, dakle opet bole nas sve. Bukvalno, sam PMS koji je skroz realan je disbalans hormona. Postoji razlog zašto su žene tako sazdane. Zašto se dešavaju svađe jednom mesečno, zašto se plače na dirljive scene. Svi muškarci znaju danas šta je PMS, i je l smo slabiji pol? Jesmo. Onda nas duplo više volite i čuvajte. Love me two times, baby! :*

DiscoScience

Veoma poznat
Poruka
11.092
I što je najstrašnije AKO SE PRIRODNOM SELEKCIJOM PLOD ODBACI, to sve ide preko žene. Jer ona ide na operaciju ili se izazivaju veštačke kontrakcije da se mrtvo dete izbaci napolje.
To mi je jako bitno sad da kažem. :D

A primetila sam da do orgazma hoće i da dođe ako malo kreneš da fejkuješ, da inteziviraš disanje, kao da ga prizoveš, kao da se dezinhibiravaš na taj način. Pa nekad dođe, a nekad jbg ne dođe.

Corvus

Domaćin
Moderator
Poruka
4.725
Dobro. Da znaš da ne peglam košulje. ;)
Ništa se ne podrazumeva.
I suštinski, izlazimo na kraj sa svim tim. Tako da smo jači pol. :D
Dobro. Da znaš da bi i meni često morala da govoriš ono: "ma, nema, bre, veze." :D
Nebitno su pegle i košulje.
Bitno je da postojiš, tamo negde. ;)
I ono što je takođe bitno, za tebe, u sledećem postu...
Mislim da smo i to razumeo, ali neka bude prećutno.
Eto.
Najbolja si i najača.
Ili, da te ne poredim ni sa jednom - Dobra si i jaka; pirodna i neizveštačena, što je najvažnije.
Nemoj se iskvariti.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.