Quantcast

O zenama i seksualnosti

Corvus

Domaćin
Moderator
Poruka
4.733
Bili smo dobri.
Otac koji je zlostavljao porodicu; sestra koja je zbog toga izvršila samoubistvo; zatim samoubistvo oca, zbog samoubistva sestre; smrt majke; opijati - šizofrenija.
Na samom kraju, pred smrt, bio je isti otac. Agresivan i prek...

gost 189405

Elita
Poruka
16.694
Bili smo dobri.
Otac koji je zlostavljao porodicu; sestra koja je zbog toga izvršila samoubistvo; zatim samoubistvo oca, zbog samoubistva sestre; smrt majke; opijati - šizofrenija.
Na samom kraju, pred smrt, bio je isti otac. Agresivan i prek...
Sizofrenicari uglavnom nisu agresivni.
Bice da je kod njega genetika.I pitanje da li sizofrenija pravilno dijagnostikovana ako su vec koriceni opijati.

tropicoflame

Iskusan
Banovan
Poruka
6.263
Radi sta hoces, svejedno mi, generalno si iritantan lik.
Corvusa gotivim, pa sa njim mogu da razgovaram i kada se ne slazemo.
Tebe o cemu god da pises, vecita neka dijareja
Da, to je ucestala predrasuda, opet ono nesto mu je strasno jer je nepoznato.Sizofrenicari uglavnom nisu agresivni :)
pa kad pises gluposti...sizofrenicari nisu agresivni :lol:
ako je neko pocepena licnost sa jednom polutkom mozda je kao biljka ali kao naletis na onu drugu naprasno probudjenu nekim gestom ili sasvim slucajno (sto je u primitivnim zajednicama kao sto je srbija najcesci slucaj) ta druga je malo reci agresivna.... da znas sizofrenicari kakva kasapljenja obicno hladnim oruzjem naprave bez da trepnu, nikada se ne bi tako prosula...

to sto sam iritanatan mi je kompliment jer uspevam da u tebi izazovem makar neku formu osecanja i da te probudim...najgori su oni cije postove citas sa mrtvackom ekg smirenosu

gost 189405

Elita
Poruka
16.694
pa kad pises gluposti...sizofrenicari nisu agresivni :lol:
ako je neko pocepena licnost sa jednom polutkom mozda je kao biljka ali kao naletis na onu drugu naprasno probudjenu nekim gestom ili sasvim slucajno (sto je u primitivnim zajednicama kao sto je srbija najcesci slucaj) ta druga je malo reci agresivna.... da znas sizofrenicari kakva kasapljenja obicno hladnim oruzjem naprave bez da trepnu, nikada se ne bi tako prosula...

to sto sam iritanatan mi je kompliment jer uspevam da u tebi izazovem makar neku formu osecanja i da te probudim...najgori su oni cije postove citas sa mrtvackom ekg smirenosu
Ko sto rekoh, uvek je pitanje pravilne dijagnostike.
Kontam da i tebe vise ne citam,dosadan si

gost 189405

Elita
Poruka
16.694
E da, mislim poznajem samo jednog coveka,sto i nije dovoljno za stav o tome ali cini mi se mnogo stabilnijim od mnogih ovih sto se smatraju normalnim.
Funkcionise vec jako dugo tako, u svom je svetu, ima tog svog zamisljenog prijatelja..i malo ima sumanute misli, malo skroz racionalne.Iz te racionalne faze se da naslutiti kakav je covek bio.
I nije na terapiji, a jb.g ne postoji mehanizam za nasilno lecenje dok neko nije opasan po sebe ili druge.

gost 189405

Elita
Poruka
16.694
E da imam i tog skolskog,ali za njega nisam sigurna da li je bas ta dijagnoza.
On se skroz, bukvalno preko noci promenio,danas jedan covek,sutra drugi i dugo nisu uspeli da ustanove sta je, te sekta,te dr.oga
On bukvalno bio savrsen sin
E sa njim sam se plasila,iako sedi mirno..al brate taj osecaj kad te pogleda u oci

tropicoflame

Iskusan
Banovan
Poruka
6.263
Dobro, ljudi, nije svaki razvojni problem osnova za f, postoji i poželjna psihička napetost, kad se raste kroz krizu ili problem
ofkors...ti napeta npr i kontrolises se a znas das labilna i sa svih strana ti upadaju lesnici koje veverice bacaju i u takom stanju pocepane svesti jer si napr na krsti pisala kao zena dr mr ph sa q vecim od pola muskih korisnika, izadjes na ulicu u stanju kaka si zaista, nezna, rasejana, navrat nanos obucena sa ponocnim rejv smekom i u prolazu te ustine za dupenze balavi drekavac il neki deda isplazenog jezika i ti ces da iskontroises u sebi naravno i da pevajuci ko lastavica jezdis dalje i sama sebi govoris sa ironicnim kezom, ma ustinuli me sto sam dobra riba il ces da im steras pederska yaya iz stomaka u zube i kad ko ****** padnu na beton i pocnu da cvile da im ista izgazis i od njh napravis ranu za gladne napustene macice koji iz prikrajka vire :lol:

tropicoflame

Iskusan
Banovan
Poruka
6.263
e sad zamisli kad je neko schizo...i ti kazes nesto nesmotreno sto taj bolesnik pogresno poveze i krene prvo akcentovano verbalno sa 30 db glasnije od drugih da te optuzuje a kad mu kazes odyebi bre dilejo ne znajuci kome kazes on izvadi iz dzepica qevin noz kojim guli krastavce jer ga njima ranila od 5 godine i zacopa ti ga u jetru... ae bre...

Eurus

Veoma poznat
Moderator
Poruka
11.948
ofkors...ti napeta npr i kontrolises se a znas das labilna i sa svih strana ti upadaju lesnici koje veverice bacaju i u takom stanju pocepane svesti jer si napr na krsti pisala kao zena dr mr ph sa q vecim od pola muskih korisnika, izadjes na ulicu u stanju kaka si zaista, nezna, rasejana, navrat nanos obucena sa ponocnim rejv smekom i u prolazu te ustine za dupenze balavi drekavac il neki deda isplazenog jezika i ti ces da iskontroises u sebi naravno i da pevajuci ko lastavica jezdis dalje i sama sebi govoris sa ironicnim kezom, ma ustinuli me sto sam dobra riba il ces da im steras pederska yaya iz stomaka u zube i kad ko ****** padnu na beton i pocnu da cvile da im ista izgazis i od njh napravis ranu za gladne napustene macice koji iz prikrajka vire :lol:
Maki, tvoje projekcije su veoma poetične, šteta što nemaju veze sa realnošću

Eurus

Veoma poznat
Moderator
Poruka
11.948
cuj tolerise :rotf:
a pola podsvesti mi servira na herendi porcelanu i kaze probaj probaj, da vis kako sam otrovna :hahaha:
Ma gde nerviram, ne sećam se poslednji put kad sam se iznervirala da se pola sata kasnije nisam duplo intenzivnije nasmejala

Tako život radi, večno teži homeostazi, pa mi smešne ove priče o nestabilnosti kao mogućem trajnom stanju

Corvus

Domaćin
Moderator
Poruka
4.733
Dobro, ljudi, nije svaki razvojni problem osnova za f, postoji i poželjna psihička napetost, kad se raste kroz krizu ili problem
Nije, naravno. Kroz probleme se jedino i može napredovati.
Međutim, psihička napetost... Ne znam. Mislim da se čovek vremenom razvije da je prevaziđe, ili poklekne pod njenim uticajem.
Kada se priča o strahu uvek se setim prve straže u vojsci, straha i osećaja da se svaki žbun miče. :)
Vremenom, čovek izložen konstantnoj opasnosti otupi na strah. Iako je svestan opasnosti, nema više psihičke napetosti.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.