Quantcast

O zenama i seksualnosti

gost 189405

Elita
Poruka
16.694
Još kad kaže žene razrokavaju hormoni, a oni imaju jedna jedini hormon koji im dominira, a i dalje uspevaju da puste stomačine i nekako upropaste svet :lol:

Nema, prazno kao arktički led, samo zaleđeni antraks unutra.

I ne izmišljaj statistiku, neozbiljno je, naročito o bolestima čija se tačna patogeneza ne zna uvek, i ne može se svesti na apstrakcije poput "nestabilnosti".
Ne mogu da verujem da neko tako nesto slozeno kao sto je sizofrenija, posmatra tako povrsno

Corvus

Domaćin
Moderator
Poruka
4.724
Još kad kaže žene razrokavaju hormoni, a oni imaju jedna jedini hormon koji im dominira, a i dalje uspevaju da puste stomačine i nekako upropaste svet :lol:

Nema, prazno kao arktički led, samo zaleđeni antraks unutra.

I ne izmišljaj statistiku, neozbiljno je, naročito o bolestima čija se tačna patogeneza ne zna uvek, i ne može se svesti na apstrakcije poput "nestabilnosti".
Statistika nije izmišljena. Slobodno je potraži.

tropicoflame

Iskusan
Banovan
Poruka
6.263
problem nisu hormoni no leptiri.. jedan do dva nisu problem..al ako ih krene vise pa se sukobe... pada vlada, drzava ulazi u rat, a zemlju pogadjaju tajKuni smehotresi i nakajame fujjame i ostale jame gde sve ode u bunar beznadja i apokalipticnog horora :lol:

Eurus

Veoma poznat
Moderator
Poruka
11.857
Statistika nije izmišljena. Slobodno je potraži.
Ja nađoh ovu statistiku:

Rates of schizophrenia were found to be higher in males (39.8 per 100,000) than females (22.4 per 100,000). The DSM-III-R incidence supports recent studies which suggest a decrease in rates of schizophrenia across time, and also suggests that men suffer from both more schizophrenia and a more severe form of the disease.

Dakle, bez prilagođavanja statistike sopstvenom narativu.

Corvus

Domaćin
Moderator
Poruka
4.724
Post napisan u skladu sa masom, cist primer patrijarhalno odgojene osobe.
Izvinjavam se, ali ovo nema veze s mozgom.

Samo da dodam, superiornost je individualna stvar, superiornost u odnosu na nekog drugog opet je sve do dve individue. Superiornost mase u odnosu na drugu masu je nemoguce utvrditi jer postoje individue u obe mase koje su superiornije odnosno inferiornije, sto znaci da generalizacija vezana za superiornost jednog pola u odnosu na drugi nema nikakvog smisla.
Generelizacija mase se meri procentima.
Ja nađoh ovu statistiku:

Rates of schizophrenia were found to be higher in males (39.8 per 100,000) than females (22.4 per 100,000). The DSM-III-R incidence supports recent studies which suggest a decrease in rates of schizophrenia across time, and also suggests that men suffer from both more schizophrenia and a more severe form of the disease.

Dakle, bez prilagođavanja statistike sopstvenom narativu.
Za šizofrrniju sam rekao da je više svojstvena muškarcima, ne prilagođavam.
A ti ne izvrći. :)
Potraži za sve mentalne bolesti.

Eurus

Veoma poznat
Moderator
Poruka
11.857
Za šizofrrniju sam rekao da je više svojstvena muškarcima, ne prilagođavam.
A ti ne izvrći. :)
Potraži za sve mentalne bolesti.
Ne izvrćem, nego ne shvaram ozbiljno osobu koja za uzrok nečega navede "nestabilnost". Mentalne bolesti su brojne, i uzroci su brojni, a stope oboljevanja se menjaju vremenom, šta misliš zašto? Jer kultura i socijalizacija

Corvus

Domaćin
Moderator
Poruka
4.724
Ne izvrćem, nego ne shvaram ozbiljno osobu koja za uzrok nečega navede "nestabilnost". Mentalne bolesti su brojne, i uzroci su brojni, a stope oboljevanja se menjaju vremenom, šta misliš zašto? Jer kultura i socijalizacija
Pa, dobro. Ja ne shvatam ozbiljno osobe koje mene ne shvataju ozbiljno. Tako da dalja diskusija nema smisla, zar ne?
Metalne bolesti jesu brojne, ali strah je gotovo uvek osnova.

gost 189405

Elita
Poruka
16.694
Ne znam da li ti shvatas kako se izvlaci prosek iz grupacije, pogotovo tako velike..znaci lestvica u proseku je mnogo nisko postavljena, jer prosek.
Kontam kad tako lepo razlucis stvari, tebi zivot jednostavniji, brckas se u svojoj laznoj zoni komfora,ali bojim se da to ne potire stvarnost :)

gost 189405

Elita
Poruka
16.694
Pa, dobro. Ja ne shvatam ozbiljno osobe koje mene ne shvataju ozbiljno. Tako da dalja diskusija nema smisla, zar ne?
Metalne bolesti jesu brojne, ali strah je gotovo uvek osnova.
Onda bi svi ljudi koji osecaju strah ili makar ne znaju da se nose s tim bili sizofrenicari?
Ovi ljudi sto decenijama pokusavaju da dokuce su budale, ti si lepo osmislio cas.
Poznajes li ti nekog sizofrenicara licno?

Corvus

Domaćin
Moderator
Poruka
4.724
Ne znam da li ti shvatas kako se izvlaci prosek iz grupacije, pogotovo tako velike..znaci lestvica u proseku je mnogo nisko postavljena, jer prosek.
Kontam kad tako lepo razlucis stvari, tebi zivot jednostavniji, brckas se u svojoj laznoj zoni komfora,ali bojim se da to ne potire stvarnost :)
Mislim da jeste. Tj. da je taj broj još i veći.
Ako sam dobro razumeo šta govoriš.
Malo si konfuzna. :}

tropicoflame

Iskusan
Banovan
Poruka
6.263
Muskarci sve odluke donose zdravorazumno.
Divan vam ovaj svet,razbili ste za zdravorazumnoscu
imas muskaraca i muskarca... zena imas samo dva tipa, one koje razumeju zaebanciju i one koje su lisene bilo kakve apstraktne dubokomislenosti jer su cvrsto na zemlji sa svojim pizdarijama i nose se sa njima pozrtvovano bas kao svaka zena... problem nastaje kada ta zemaljska zena hoce da pronikne u onu drugu i da je razume i onda je to smehotresno...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.