O "uvredljivim temama"

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Dionys

Iskusan
Poruka
5.109
Do sada se uvijek desavalo da covjeka koji sa sobom donosi neko novo znanje bacaju drvlje i kamenje, a kasnije ga slave neki drugi, jaci ljudi. Ako se neko vrijedja na moje teme, to je onda zato sto ti ljudi jos nisu izumrli, a oni jaki jos nisu zauzeli njihova mjesta.

I najzad, na forumu koji obradjuje ispodpojasne teme i ne treba ocekivati neke jake ljude. Najvise se seksom bave najstrasljivije i najprljavije zivotinje i ljudi.
 
Реално, ти ниси човек који носи нешто ново.
Само се трипујеш да јеси.
А да носиш, већ би нам показао то ново.
Овако, само прежвакаваш туђе изјаве и ставове и то еклетички...

А твоје теме су реално увредљиве јер су паушалне и садрже море предрасуда.

И ова твоја последња реченица је у рангу глупости која не заслужује коментар.
 
Do sada se uvijek desavalo da covjeka koji sa sobom donosi neko novo znanje bacaju drvlje i kamenje, a kasnije ga slave neki drugi, jaci ljudi. Ako se neko vrijedja na moje teme, to je onda zato sto ti ljudi jos nisu izumrli, a oni jaki jos nisu zauzeli njihova mjesta.

I najzad, na forumu koji obradjuje ispodpojasne teme i ne treba ocekivati neke jake ljude. Najvise se seksom bave najstrasljivije i najprljavije zivotinje i ljudi.
A šta ćeš ti na ,,ispodpojasnom forumu?"
Zar ne znaš ono: ,,loše društvo kvari dobre navike..." ( pored mene još svašta si naučila -Vudu)
 
Sto se tice Dijeneka, za njega tek predstoji da dokaze da ja nisam u pravu, jer ako sam do sada i bio pausalan, sad ima jednu moju repliku potkovanu u naucnom smislu. A posto je on bacao pausalno protiv "pausalnog", bas me zanima da li ce imati na konkretno nesto konkretno.

A šta ćeš ti na ,,ispodpojasnom forumu?"
Zar ne znaš ono: ,,loše društvo kvari dobre navike..." ( pored mene još svašta si naučila -Vudu)

Toliko sam vezan za ovaj forum koliko je i vazan taj seksualni nagon. Nista specijalno.
 
A šta ćemo sa gomilom ljudi koji su donosili neko novo "znanje" a gurnuti su u stranu jer njihove ideje jednostavno nisu vredele? :lol: A da, njih ne pamti istorija, a i niko ne želi da se poistoveti sa njima.. Svako oće da se poistoveti sa Teslom, Gandijem, Galileom, Đordanom Brunom i sličnima.. Kakva drskost :lol:
 
Sto se tice moje "uvredljive teme" o istoriji seksa koja je zakljucana, evo linka o onom videu o kojem sam govorio, ali video, zacudo, vise nije na youtube:

http://en.wikipedia.org/wiki/The_History_of_Sex

Sto se tice ko s kim hoce da se poistovijeti, nije to poistovjecivanje, nego tzv. kradja.
Poistovjecivanje je kad se osamis cio zivot i radis ono sto volis, pa kad to urodi plodom, onda ono sto si otkrio prezentujes ostatku svijeta, a oni te pokradu i smiju ti se, a ti onako siromasan i pokraden psujes kako oni nemaju nista svoje (sto bi mogli dati zauzvrat). E onda, kad ti umres, onda oni tebi pricaju kako si ti veliki covjek bio i naravno pruisvajaju tvoje izume za sebe govoreci kako je Tesla bio Tesla jer je bio neizivljen i usamljenik, cudak, ludjak i da sav napredak zavisi od ludjaka. :-)

E onda se dosjeti par ludjaka da vise ne treba dijeliti nista sa nezahvalnicima, te pocnu pisati knjige samo jedan za drugog, tj. za one koji vec imaju predznanje.

Tandara broc. Sad se oni bune, ali dzaba. Nek zive u mraku ispodpojasnih tema.
 
Da se na današnji dan pre 156 godina rodio čovek, koji je svoje znanje branio vređanjem drugih, ne bismo imali, naizmeničnu struju, kao plod obrtnog magnetnog polja, ne bismo imali poluprovodničke elemente, zahvaljujući kojima svi mi ovde na forumu sada razmenjujemo svoja mišljenja (a neki vređaju tuđa), ne bismo imali štedljive sijalice, niti bežično komuniciranje svake vrste, a o ostalim otkrićima da i ne govorim.

Jednostavno: govoriti na sav glas koliko je neko poseban ima smisla, ako to govore mnogi. Biti genije i pre svega čovek (za divno čudo, ovaj je hrišćanin) je povelo milione širom sveta da mu još za života kliču.
 
...ispodpojasne teme...da li je to Oblast predmeta 'mračnih želja'...' Mrak' u slengu označava neto veoma jako i lijepo...mrak je uvijek pratnja Sile bila ona svijetla ili tamna, ako je svijetla onda je mrak njena sjenka, kako bi rekao Miljković, a ako je tamna onda i nećemo je otkrivati jer je samo za ,-inicirane...
 
Sto se tice Dijeneka, za njega tek predstoji da dokaze da ja nisam u pravu, jer ako sam do sada i bio pausalan, sad ima jednu moju repliku potkovanu u naucnom smislu. A posto je on bacao pausalno protiv "pausalnog", bas me zanima da li ce imati na konkretno nesto konkretno.
.

Хвала што си исправно написао мој ник. Мало ко то ради.
Видиш, сад си ти паушалан јер тврдиш да сам ја рекао да си ти паушалан.
А нисам.
Ја сам твоје теме назвао паушалним.
Иначе, ти или не знаш шта значи конкретно и научно или имаш неко чудно схватање тога јер навести аутора само по себи није конкретно и није научно.
Но, рекох већ, наша расправа је завршена јер не води ничему.
 
Da se na današnji dan pre 156 godina rodio čovek, koji je svoje znanje branio vređanjem drugih, ne bismo imali, naizmeničnu struju, kao plod obrtnog magnetnog polja, ne bismo imali poluprovodničke elemente, zahvaljujući kojima svi mi ovde na forumu sada razmenjujemo svoja mišljenja (a neki vređaju tuđa), ne bismo imali štedljive sijalice, niti bežično komuniciranje svake vrste, a o ostalim otkrićima da i ne govorim.

Jednostavno: govoriti na sav glas koliko je neko poseban ima smisla, ako to govore mnogi. Biti genije i pre svega čovek (za divno čudo, ovaj je hrišćanin) je povelo milione širom sveta da mu još za života kliču.

Ne bih se složio da je za života dobio hvale koje je zasluživao (možda u jednom periodu života).. Ali svakako pozdravljam ostatak posta i poentu koju si hteo da istakneš.. I da obeležimo njegov rođendan pesmom

:lol:
 
Meni je dosta hriscanstva kad vidim da se svaka zenska koja se oblaci u odjecu prostitutki nosi i krstic ispod vrata. I nista drugo oni i ne zovu "ljubav" sem pukog tabanja.

Dovoljno je vidjeti ko nosi krstic i sta radi i kako se ponasa, da bude svima jasno da hriscanstvo nije nista drugo nego prostakluk i drskost. A ako se neko ranije i nazvao hriscaninom, a to samo zato sto se jos nije tacno znalo sta je hriscanstvo.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top