O seksu se najvise prica kad ga najmanje ima

Zasto Vikinzi nisu naoruzali i obucili sve starce zene i djecu i isli s njima u rat? Zato sto nisu htjeli jednom zauvijek da zavrse sve ratove, kao Evropljani. Cim pocnu ratovi za istrebljenje znak je da muskarci vise ne zele da vode ciljne ratove, nego da hoce da izgrade Zemlju dembeliju ili da propadnu.

Tako su i ovi moderni muskarci, umjesto da vode ratove ciljno, stavili su zene i djecu usred zadataka iz kojih se nece vratiti isti. Naime, nakon sto su morali da preuzmu poslove muskaraca, osjetile su se obaveznim da postanu muskarci. I tako je propao rock and roll.
 
Citaj kako je napisano: zbog obrazovanja. Slabi su muskarci zatrebali pomoc od zena, pa su ih obrazovali kako da budu jednake sa muskarcima, sad kad su jednake mogu samo da gledaju filmove.

..aha, misliš sad tim obrazovanim ženama neće da pridju ti slabi muškarci tj većina pa su one jadne ucveljene, smeju da im pridju samo oni jaki tj. manjina?..

Ili sam opet pogrešno razumela Ničeta tj. njegovu reinkarnaciju tj. tebe bre...:lol:
 
..aha, misliš sad tim obrazovanim ženama neće da pridju ti slabi muškarci tj većina pa su one jadne ucveljene, smeju da im pridju samo oni jaki tj. manjina?..

Ili sam opet pogrešno razumela Ničeta tj. njegovu reinkarnaciju tj. tebe bre...:lol:

Zene odbijaju sve od sebe jer nemaju razvijene zenske instinkte, ne osjecaju potrebu za muskarcima, nego prije za zenama. Vjerovatno u zenama obrazovanje budi muske hormone ili ubija zenske, pa je sve vise zenskih muskaraca i lezbijki. Nice kaze da su ucenost i neplodnost povezani, dalje od toga ne vidim.
 
Zene odbijaju sve od sebe jer nemaju razvijene zenske instinkte, ne osjecaju potrebu za muskarcima, nego prije za zenama. Vjerovatno u zenama obrazovanje budi muske hormone ili ubija zenske, pa je sve vise zenskih muskaraca i lezbijki. Nice kaze da su ucenost i neplodnost povezani, dalje od toga ne vidim.

:zcepanje:..pa ne znam šta da ti kažem na ovo osim, popneš se lepo na planinu i skineš sa planine sebi ženu...
To brate ume da ćuti, sagne glavu i trpi...od ovih učenih što se otimaju nema vajde...:lol:
 
Poslednja izmena:
:zcepanje:..pa ne znam šta da ti kažem na ovo osim, popneš se lepo na planinu i skineš sa planine sebi ženu...
To brate ume da ćuti, sagne glavu i trpi...od ovih što se otimaju nema vajde...:lol:

Nema to veze s tim. Evo Nijemaca, ravnicarski narod, nema vecih ulizica zenama (cak su i u krstaske pohode isli zbog jedne zene) pa opet ostase sami. To je striktno kulturoloski fenomen, taj feminizam je usko povezan sa demokratijom i opstim obrazovanjem. Tu se gubi zenska biologija. Ne moze se ugoditi mrtvom covjeku.
 
Hahahaaha, tačno tako, o seksu najviše priča onaj koji ga najmanje ima.... a ti čak na filozofiji postavio i temu o tome...

Nemaš pojma Tuki kako se proslavljaju odbrane disertacije...Nije za priču ni na Ljisu...
I o tim žurkama bi mogle posebne disertacije da se rade...Za uži krug prijatelja...:mrgreen:
Ali Vikiliks ybg...

- - - - - - - - - -

Aaa, pa Niče je provereni ženskaroš, ekspert za seksologiju.

:hahaha::rotf::ok:
 
Hahahaaha, tačno tako, o seksu najviše priča onaj koji ga najmanje ima.... a ti čak na filozofiji postavio i temu o tome...

To nije istina.

Kada netko priča što sve voli pojesti ne znači da to i ne radi, dapače.

Tako je i sa onima koji vole pričati o seksu, to znači da ga vole i da ga konzumiraju koliko god im je volja.

Ja obožavam seks i ne libim se o tome govoriti, nema tabu tema za mene oko toga, dapače.

Eto, danas sam postavio jednu delikatnu temu ovdje na forumu na podforumu "ljubav i seks" i baš me zanima da li itko od muškaraca ima slična iskustva kao i ja.

To ne znači da seks i praktično ne upražnjavam, dapače, i te kako, uostalom to je sasvim normalna stvar. :super:
 
To nije istina.

Kada netko priča što sve voli pojesti ne znači da to i ne radi, dapače.

Tako je i sa onima koji vole pričati o seksu, to znači da ga vole i da ga konzumiraju koliko god im je volja.

Ja obožavam seks i ne libim se o tome govoriti, nema tabu tema za mene oko toga, dapače.

Eto, danas sam postavio jednu delikatnu temu ovdje na forumu na podforumu "ljubav i seks" i baš me zanima da li itko od muškaraca ima slična iskustva kao i ja.

To ne znači da seks i praktično ne upražnjavam, dapače, i te kako, uostalom to je sasvim normalna stvar. :super:




Ti si obično izvan konteksta ... niti razumiješ šta pišem niti hoćeš da razumiješ... :)

Tema ovog nabijeđenog Spartanca ukazuje na to da 'neko ko priča o seksu seks ne upražnjava'... Stoga, u tom duhu sam komentarisao da je onda njegova tema upravo primjer toga... sam je dakle odličan primjer onoga što osuđuje u drugima.

Imaš li ti moć razumijevanja??? hahahaha
Ljubo pomozi mu... razumijevanje... i šta ono još biješe... ??? hahaha
 
Nije to toliko komplikovano. I nije se to samo ženama desilo. Obrazujući se i trenirajući intelekt udaljavamo se od svojih iskonskih potreba.
Idemo u operu umesto na klopu. Postalo je važnije da zadovoljimo ego i potrebu da budemo pametni nego da zadovoljimo emocije ili nagone.
I normalno da su se žene primile na to kad su vekovima bile nepriznate i omalovažavane u društvu a obrazovanje je konačno i jedan od načina da
budu ravnopravne i priznate.
I to bi sve bilo ok i razumljivo i to su sve normalne želje i pravci razvijanja da nismo prvo mi muškarci a onda i žene otišli u krajnost.
Goleme ambicije uspeh nadmoć važnost pobeda postepeno skoro potpuno dovodi do otuđenja i udaljavanja od sopstvenih bejziks i onda ljudi više ne znaju
ni šta osećaju ni šta žele ni gde idu. I tu se stvara plodno tlo za sve vrste devijacija i nenormalnosti.
I onda svi kukaju kako je svet teribl mesto i zašto su ljudi taki?
Bek tu d bejziks, ispod gomile ego tripova treba razotkriti ko smo i šta osećamo i koja nam je namera i želja i da to sve dovedemo u red.
I onda da pokažemo ženema gde smo mi skrenuli s puta i kako smo se vratili i kako i one da ne upadaju u istu zamku.
 

Back
Top