Quantcast

O.š. ''Ilija Birčanin'' Z.P.

Lelaaa

Početnik
Poruka
4
cao svima imam jedno pitanjce posto vidim da je tema bas prava za mene ja sam isto isla u OS. Ilija Bircanin i zelela bi da pronadjen iz mog razreda celo drustvo ako je to nekako moguce ,jer ja vec duze godina zivim u Nemackoj tako da samo se svi nekako izgubili iz vida .Naravno i zivela sam u Z.P od svog rodjenja... pozdrav

Lelaaa

Početnik
Poruka
4
Cao svima posto sam naisla bas na pravu temu koja bi meni mogla pomoci ,a to je da sam i ja isla u O.S Ilija Bircanin i zivela sam u Z.P od svog rodjenja a sad sam vec duze godina preko u Nemackoj . Bilo bi mi drago kad bih nekog pronasla od starog drustva iz mog razreda a mozda cak neko ko je i iz Zemun Polja da bi uspostavili kontakt jer se od kad sam otisla za Nemacku skoro sa nikim od njih nisam videla:-(:-(:-( . P.S ja sam bila VIII/5 a razredna mi je bila Zivka Radovanovic pozdrav svima ;);)

Lelaaa

Početnik
Poruka
4
heheh evo i ja se pridruzujem drustvu i ja sam jedna odkojih je isla u istu skolu i bas bi i bilasretna kad bi jos nekog i nasla iz mog razreda a moze naravno i iz skole jer ima vec 16 godina kako se sa skoro svima iz mog razreda isam videla ni cula sem jedne osobe koju sam nasla poz....

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.