O pokojniku i bivsoj ljubavi, molim, sve najbolje!

just S.

Iskusan
Poruka
5.432
Raskinula sam dugogodisnju vezu.. Recenicu pocinjem sa " Dobar je covjek ali nije nam islo..." ( iako se ponio ruzno prema meni..)
Poslednji mjesec dana samo slusam.. konj, idiot, vjestica , rospija.. od ljudi koji su u slicnoj /istoj situaciji.
Sta je to u ljudima da nakon raskida pricaju lose o svom bivsem partneru/ici?
Sta se dobija tim?
Je li vrijedno pljuvati po osobi sa kojom ste djelili i dobro i zlo? Djeliti intimu nakon raskida sa trecim licima, iznositi prljavi ves iz bivse veze..?

Kakvi ste vi na ovoj temi?
 
ajde, ni jedna nije ispljuvala bivseg sa bliskom prijateljicom, u kontrolisanom okruzenju:eek: nijedna nije prosla gorak razvod!?!?
dont baj it

Преживела сам горак развод, кукала сам блиским пријатељицама, али никад са ''коњ'', ''идиот'' и слично...
Чак, врло ми је сметало када су у периоду развода неки познаници кретали са причом:''Знаш, он је мени увек био одвратан, арогантан и уображен, баш сам се питала како живиш са тим кретеном....'' :roll:..мислећи ваљда да ће мени пријати пљување по њему.....:confused:

Какв год да је - он је био МОЈ избор! И део мог живота.
 
Преживела сам горак развод, кукала сам блиским пријатељицама, али никад са ''коњ'', ''идиот'' и слично...
Чак, врло ми је сметало када су у периоду развода неки познаници кретали са причом:''Знаш, он је мени увек био одвратан, арогантан и уображен, баш сам се питала како живиш са тим кретеном....'' :roll:..мислећи ваљда да ће мени пријати пљување по њему.....:confused:

Какв год да је - он је био МОЈ избор! И део мог живота.

e i meni to smeta.. valjda misle da ce mi biti lakse..
ili ono tipa- nije te bio vrijedan!
a onda kad ih prekinem i kazem da ne zelim pricati o njemu na takav nacin pocnu sa onim.. " Pa zar bi ti to opet snjim?"
uzas! :roll:
 
Nikad nisam pljuvao i retko ko to zasluzuje..ko to radi govori kakva je osoba i takve osobe izbegavam..nestabilne i sujetne slabice

Potpuno se slazem sa ovim.

I sama bih pljuvanjem po njemu sebe ponizila jer sta sam trazila u toj vezi ako je toliki "skot"? Inace ne trpim nikakva izivljavanja nad sobom pa u takvim situacijama nisam bila i zaista nikad nisam imala potrebu da pljujem po bivsim ljubavima, rastanci su uvek bili korektni a razlozi uglavnom nedostatak osecanja. Ako se nekad i povede prica o tome, kazem ono sto jeste bilo (tipa bio je skrtica, namcor itd) ali to ne smatram pljuvanjem vec cinjenicama.

Jednom prilikom kad je komsinica (inace mamina prijateljica) bila kod nas, kroz razgovor je saznala da sam raskinula sa deckom koga je poznavala i saopstila mi je da je tako bolje, jer treba da nadjem lepseg :lol:
 
Nikad nisam pljuvao i retko ko to zasluzuje..ko to radi govori kakva je osoba i takve osobe izbegavam..nestabilne i sujetne slabice

ja sam stvarno zelela sa nekim bivsima da ostanem prijatelj, da se druzimo i vidjamo ali nisam uspela. kada namirisu da bih samo da se druzim- pobegnu:confused:
a, to sam zelela posto sam u okruzenju videla kako se neki parovi druze posle raskida( kada sam odrasla shvatila sam u cemu je rec).

postoji samo jedan bivsi za koga kazem( bliznjima) da bi presla na drugu stranu ulice da ga primetim.... reci konj itd su mi strane, ne upotrebljavam ih... ali se tacno zna sta mislim
 
Sve je to tesko...
Potrebna je neverovatna snaga da bi se neke stvari prevazisle i da bi se sacuvalo dostojanstvo...Mnogi nikada nece razumeti tvoj bes,tvoju tugu i osecaj nemoci sto te je izdao neko koga si volela,neko kome si verovala...ali iskreno niko i ne treba da te razume,to je tvoja tuga i sa njom ti sama moras da se izboris jer tako ces postati jaca...

I nikada ne reci nista ruzno ma koliko bi svasta izgovorila jer jednoga dana ces biti ponosna na samu sebe sto si zadrzala dostojanstvo i ostala iznad tog ''malog'' bica ...........>>>
 
ja sam stvarno zelela sa nekim bivsima da ostanem prijatelj, da se druzimo i vidjamo ali nisam uspela. kada namirisu da bih samo da se druzim- pobegnu:confused:
a, to sam zelela posto sam u okruzenju videla kako se neki parovi druze posle raskida( kada sam odrasla shvatila sam u cemu je rec).

postoji samo jedan bivsi za koga kazem( bliznjima) da bi presla na drugu stranu ulice da ga primetim.... reci konj itd su mi strane, ne upotrebljavam ih... ali se tacno zna sta mislim

ja sam bivsima ne mogu biti drug... nikako!
 
a bas za tog XY svi su pricali- dobar covek:mrgreen: najezim se na te reci.
pokusavam da se setim sta sam pricala o njemu, ali se svede na stvari koje je uradio( stvari koje nije uradio ne spominjem) i sta bih uradila da ga sretnem( sto nije nemoguce)
epitete ne lepim

i, nikada nisam uspela sve da mu kazem u facu( verovatno zato sada kuckam) uvek se nekako izvuce na patetiku da mi ga bude zao...

dok moji bliski razvedeni razvezu jezik- uvek
 
Poslednja izmena:
Za moje bivse je dovoljno reci da nisu vrijedni pomena.
Svi su me razocarali, sem onih koje nisam dovoljno dobro upoznala.
Jos uvijek bi volila sresti decka sa kojim sam se prvi put poljubila ali vjerujem da bi se i u vezi njega razocarala kada bi ga sada srela ali eto on mi je ostao u najboljem sjecanju jer sam dugo, dugo patila za njim :zaljubljena:

Izgleda da su me uvijek privlacili ''losi'' momci ali sama sam ih birala :confused:

I da, u skladu sa temom moram da dodam da i poslije sedam godina od kako sam raskinula vezu dugu dvije godine (jedva :worth: sva sreca pa sam ziva ostala) i dalje za njega tvrdim da je gad, kreten, idiot....... a i svi u mojoj okolini koji ga poznaju to isto govore za njega.

Evo jos moram da dodam za jednog bivseg da se poslije par godina pojavio na mojim vratima (zivi u drugom gradu), otisli smo na pice tralala, zamolio me da mu dam mobilni da nekoga nazove, izasao je ispred lokala i pobjegao :eek::eek::eek: i sta reci o takvom covjeku :evil::evil:
 
Ruzno je vredjati i ponizavati osobu koju si nekada voleo...ja licno nisam imao potrebu da pljujem po bivsim devojkama, a koliko znam ni one nisu pljuvale mene...osoba koje to rade treba zaobilaziti...a tebi STEVCA savet ako ima sanse pomirite se ipak je to bila dugogodisnja veza seti se i lepsih momenata.... :)

nema sanse.. :( pokusavalo se godinu dana...
 

Back
Top